TÜM YORUMLAR

Cemal Kaşıkçı cinayetinin delillerine ulaşıldı
Cemal Kaşıkçı cinayetinin delillerine ulaşıldı
DÜNYA
01 Ekim 2019, 17:50
Cemal Kaşıkçı cinayetinin delillerine ulaşıldı
Vatandaşı olduğu Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nda vahşice katledilen gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesine ilişin olay yeri inceleme ekiplerinin elde ettiği delillere TRT World ulaştı.
YORUMLAR 10
 • uyan 11 ay önce Şikayet Et
  ne olacak yani adamı yenidenmi canlandıracaklar.
  Cevapla
 • XYZ 2 11 ay önce Şikayet Et
  Aslında şu anki veliaht prens daha önceden seçilmemişti. Kardeşler konseyi şimdiki kralın kardeşinin oğlunu bu işe uygun görüp belirlemişti. Ama abd şimdiki veliaht oğlanı kafalamak kolay göründüğü için Kral Abdullah'ın aklını çelip kendi oğlunu geleneklere aykırı şekilde veliaht atamasını sağladı. Yetersiz vasıfları olan, aklı heveslerinden küçük olan bu kişi de daha başta babasının otoritesine göz dikip başına buyruk hareket edince yetkileri sınırlandırıldı. Şimdi geriye dönüş de mümkün görünmüyor. Evlat bu. Atsan atılmaz, satsan satılmaz. Kral Abdullah yanlış kararının sonuçlarıyla yüzleşiyor.
  Cevapla
 • XYZ 1 11 ay önce Şikayet Et
  Durum ortaya çıktıkça ifade değiştirdiler. İlk önce Cemal Kaşıkçı burada değil dediler. Sonra kazara öldü dediler. Cesedin yerini sakladılar. En sonunda veliaht prens benim sorumluluğumda ama emri ben vermedim deme noktasına geldi. Bir sonraki aşama" evet emri ben verdim ama bu bir hataydı" demek olacak. Devlet olma iddiasındaki bir hanedanın mafia uygulamalarıyla içine düştüğü rezalete nereden gelindi.?
  Cevapla
 • ademler 11 ay önce Şikayet Et
  trt world olmasaydı cinayet aydınlanmazmıydı? aynı zamanda polisiye işlerledemi uğraşır oldular? cevap lütfen
  Cevapla
 • saga 11 ay önce Şikayet Et
  Desenize Türk-Suud düşmanlığı yeniden zirve yapacak, bu haberleri kullanan ABD, AB, İngiltere, İsrail hatta Ruslar kazanacak. Bu işte biz neden kaybeden oluyoruz da kazanan olamıyoruz. İlkeli durmak diye ortaya atılan ve milli menfaatlerimizi peşkeş çeken sözlere neden itibar yüklüyoruz. Devletler arasında çıkar vardır, ilke milke yoktur. YETER ARTIK
  Cevapla
 • ddd 11 ay önce Şikayet Et
  suud ailesi zaten abd ve israilin kankası..
  Cevapla
 • Ali29 11 ay önce Şikayet Et
  Adam konsolosluğa girdi içeriden çıkmadı, neyin delilini arıyorsunuz kardeşim arife tarif mi gerek. O elçiliğe bir kişi girip geri çıkmıyorsa dışarıya bunun sorumlusu orasıdır onun temsil ettiği ülkedir. Kabak gibi ortada her şey. Adamı katletmedilerse canlısı nerede öldürdülerse ölüsü nerede? Bu arada bizim Mit ne işe yarıyor, ta Arabistan'dan adamı öldürmek için 15 kişi geliyor elini kolunu sallaya sallaya gelip gidiyor, bizim mit ne halt ediyor? Sadece bu değil Allah bilir şimdi ülkemizde böyle skandal işler çeviren daha nice yabancı ajanlar var ülkeye her gelen gideni araştırmak soruşturmak, ne amaçla geldiğini öğrenmek tedbir almak istihbarat teşkilatlarının başlıca görevidir.
  Cevapla
 • tunctunc 11 ay önce Şikayet Et
  Hmmm anladik.
  Cevapla
 • temel 11 ay önce Şikayet Et
  delillere ne gerek yapan belli emri veren kral ve oglu suclu aramaya ne gerek var parasi var ise usa bile artik katilleri koruyor
  Cevapla
 • a Ceylan 11 ay önce Şikayet Et
  birde merhum Muhsin yazicioglu nun katili bulunsa
  Cevapla