TÜM YORUMLAR

Batı medyası terörle omuz omuza
Batı medyası terörle omuz omuza
DÜNYA
09 Ekim 2019, 06:55
Batı medyası terörle omuz omuza
ABD Başkanı Donald Trump’ın, Türkiye’nin Fırat’ın Doğusu’na düzenleyeceği barış operasyonuna yeşil ışık yakması ABD ve Avrupa medyasını adeta çılgına döndürdü.
YORUMLAR 25
 • Murat75 11 ay önce Şikayet Et
  Avrupanın bize karşı tavrı hep bu. Artık balık hafızalı olmaktan vazgeçmeli. Onlara her alanda bize davrandıkları gibi davranmalı. Biz Avrupanin koruyucu meleği değiliz, onlar zararımıza olacak herşeyi yapacak, biz ses çıkarmayacağız öyle mi. Bırakalım mültecilerle biraz da onlar uğraşsın.
  Cevapla
 • Gerçekler 11 ay önce Şikayet Et
  Sosyal medyada hepsi birlik olmuş, Türkiye karşıtı yalan ve algı çalışması yapıyorlar. Bunların yalanlarına karşı TRT World sosyal medya hesaplarına abone olup videoları beğenip yorumlayın.
  Cevapla
 • kim bunlar 11 ay önce Şikayet Et
  kardeşim biri sorsun bakalım bunlara, ypg nin suriyede ne işi varmış? oraların ypg teröristlerinin toprağı oldğunu hemen nasıl kabul ettiniz?
  Cevapla
 • VUSLAT 11 ay önce Şikayet Et
  Kudurun kudurun.Dünyanın kanını içen vanpirler kudurun.Dünyaya adalet dağıtan Osmanlının torunları haksızlığa hukuksuzluğa dur diyecek.Kudurun.
  Cevapla
 • KONYALI 11 ay önce Şikayet Et
  Amerika ve Batılı Sözde Devletler Israrla Türkiye'nin yapacağı Operasyonla ilgili "TÜRKLERİN EBEDİ DÜŞMANI KÜRTLER" İfadesini kullanıp Yapılacak Operasyonun Amacının Teröristlere değilde, Kürtlere yapılacağı İmajını pompalamaya çalışmaktadır. "BİZ TÜRKLER OLARAK HER ZAMAN DEVLETLER LE SAVAŞ ALANINDA, TERÖRİSTLE HER YERDE MÜCADELE ETTİK. SİVİL, ETNİK, VE DİN KÖKENLİ OLARAK KİMSEYLE MÜCADELEMİZ OLMAMIŞTIR. KÜRTLER BİZLERİN KARDEŞİ VE AKRABASIDIR." Terörün Dini, Kimliği, Etnik kökeni olmaz. "TERÖRÜ VE TERÖR DESTEKÇİLERİNİ LANETLİYORUZ"
  Cevapla
 • Ahmet 11 ay önce Şikayet Et
  Bu rezillerin kimlere hizmet ettiği belli şaşırmamak lazım. Kürt’ler diyorlar yaa. Ne Kürdü ulan PKK terör örgütünün içi Avrupalı ve Amerikalı teröristlerle dolu kısacası Haçlı teröristler
  Cevapla
 • Yakub 11 ay önce Şikayet Et
  Abd nin Avrupanın ajanları ölmüştür bu yüzden ciyak ciyak ederler. Yoksa Müslümanların ölümüne ciyak ciyak edecek halleri yok. Küfür hiç değişmedi hep aynı. Allahin Allah'ımızın cc vaadi kafirlere ebediyyen cehennem, şirk koşmadığı sürece Müslümanlara da ebediyyen cennet haktır.
  Cevapla
 • Bahri 11 ay önce Şikayet Et
  Avrupa teröristlerle anlaşma sağlamış. AB PKK yuvası haline geldi. Şöyle düşünün, Kürt devleti kurulmazsa AB daha bu işe bütçe ayırmak mecburiyetinde. Onun için bir an evvel kurtulmak istiyor. Ayrıca kurulan Kürt devletinin yeraltı zenginlikleri olmasını istiyor. Böylece AB daha fazla yükten kurtulmuş oluyor. Tabiki ver petrolü al silahı tucareti.
  Cevapla
 • mert 11 ay önce Şikayet Et
  Onlara Soğuk bir Duş aldırmak çıldırmalarına belki iyi gelebilir. Biz onlar ile Suriye de mücadele verir iken onları arkada boş bırakmamız. Onların da bir şeyler ile uğraşmaları lazım BUNUN İÇİN TÜRKİYE BAZI KAPILARI AÇMAYI İSTEYEBİLİR Bu bence yerinde ve stratejik bir harekat olur.
  Cevapla
 • suat 11 ay önce Şikayet Et
  türkiye düşmanlığının sayısız tescilinden biridir.
  Cevapla
 • Yusuf 11 ay önce Şikayet Et
  Tarih Geçmişi Sömürgeci, İşgalci, ilke, amaç, çıkar menfaatleri Bir Ülke ve ulus olma şartı, yasalarına engel durumlar da kullanmak amaçlı terörist gruplar kurup,eğitip,donatıp ve kullananlar. Diğer taraftan Ulusalcı, Demokrasi eşitlik,Hukuk üstünlüğü,İnsan hakları savunucusudur bu ÜLKELER. Türkiye Onların isteklerine boyun eğen, hizmet eden ise Dost, proje, stratejik ortaktır. Suriye' de silahlı 3500-5000 arası DEAŞ'lı terörist için 3 yılda "bilinen/Kayıtlı/görünen" 20, 000 tır 3000' e yakın uçak ile 30, 000 İyi terörist yetiştirilip donatıldı. Bugün Türkiye Fırat'ın doğusuna operasyon yapar ise YOK ederiz diye tehdit ediliyoruz. DÜNYA İLE SAVAŞ YAPIYOR.
  Cevapla
 • meg 11 ay önce Şikayet Et
  reis var gam yok elhamdülillah. sabit kafalılar anlamaz
  Cevapla
 • Konyalı 11 ay önce Şikayet Et
  Çakallarla dans diye buna denir, memleketin içi dışı çakal dolu resmen...
  Cevapla
 • MUSTAFA 11 ay önce Şikayet Et
  içimizdeki fitneciler de çıldırdı
  Cevapla
 • Sabri Özdemir 11 ay önce Şikayet Et
  Zalimlerin zulmunu gören feraset sahibi toplumlar dünyanın neresinde olursa olsun haksızlığa baş kaldıranları destekler.
  Cevapla