TÜM YORUMLAR

İlk kez Barış Pınarı Harekatı'nda ortaya çıktı
İlk kez Barış Pınarı Harekatı'nda ortaya çıktı
EKONOMİ
20 Ekim 2019, 12:22
İlk kez Barış Pınarı Harekatı'nda ortaya çıktı
TSK envanterindeki zırhlı araçlara entegre edilen termal gece görüşü destek sistemi sayesinde, harekat alanlarında araçların far yakmadan ve fark edilmeden hareket etmesi sağlanıyor. Halen 500'e yakın araçta bulunan sistem, Barış Pınarı Harekatı kapsamında ilk kez operasyonel olarak başarıyla görev yaptı.
YORUMLAR 10
 • Afşin 10 ay önce Şikayet Et
  Bir sonraki haberde kerbelada Hz Hüseyin ile 70 müslümanın vicdansızca katledilmesinden dolayı 20 milyon müslümanın toplandığı haberi var. Allah Resulü nün ve bizim gözümüzün nuru Hz Hüseyini yanındaki müslümanlarla birlikte şehit eden yezide ve askerlerine lanet olsun. Aynı şekilde Irakta ve suriyede milyonlarca sivil müslümanları katleden melun eset yezidini de Allah kahretsin. Eset yezidinin katliamlarını görmeyen körleri de Allah kahretsin. O yirmi milyonun içindeki esedi destekleyen zalimler bilsin ki eset yezidin ta kendisidir kendileri de yezidin tarafındadırlar.
  Cevapla
 • Alican. 10 ay önce Şikayet Et
  Bu, gün yüzüne çıkacaklardan bir tanesi, inanıyorum ki toprak altında neler var neler. Bunların hepsi sağlık mutluluk huzur ve güven için. Bizler için, bu vatan topraklarında yaşayanlar için. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.
  Cevapla
 • Muhammed 11 ay önce Şikayet Et
  Allah devletimize milletimize zeval vermesin.Maşaallaahhh...
  Cevapla
 • Üretelim 11 ay önce Şikayet Et
  Allah razı olsun hükümetimizin büyük çalışmaları ile savunma sanayimiz için üretenlerimizden en son teknolojilerimizle her çeşit silah araç gereçlerimizi devamlı milli yerli üretelim.
  Cevapla
 • Lâ ilâhe illâllah 11 ay önce Şikayet Et
  Yerli ve Milli araba, Türkiye'nin elektrikli Otomobili projesine dahil edilse süper olacak, İnşallah ___ Elhamdülillâh, Evelallah, Eyvallah, Fesübhanallah, Neuzübillah, Hasbünallah, Maazallah, Maşallah, Hay Allah, İnşallah .... ☪ _
  Cevapla
 • Sedat 11 ay önce Şikayet Et
  Elhamdülillah her şeyin en iyisini biz bulalım ve yapalım. Allah yapanlardan razı olsun.
  Cevapla
 • teknisyen 11 ay önce Şikayet Et
  Gurur verici yapanın elleri dert görmesin
  Cevapla
 • dinibütünoğlu 11 ay önce Şikayet Et
  müthiş olmuş
  Cevapla
 • Gurbetci 11 ay önce Şikayet Et
  Ellerinize saglik vurun simdi vurun alllah askina kurt un disine kan degmemeliydi
  Cevapla
 • diriliş 11 ay önce Şikayet Et
  maşallah devam durmak yok yola devam...
  Cevapla