TÜM YORUMLAR

İbrahim Kalın: YPG'li teröristlere paye çıkarılmaya çalışılıyor
İbrahim Kalın: YPG'li teröristlere paye çıkarılmaya çalışılıyor
GÜNCEL
28 Ekim 2019, 13:31
İbrahim Kalın: YPG'li teröristlere paye çıkarılmaya çalışılıyor
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, DEAŞ lideri Bağdadi'nin öldürülmesinin ardından terör örgütleriyle mücadele konusunda yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Kalın, terör örgütü DEAŞ lideri Bağdadi'nin öldürülmesinden sonra terör örgütü YPG'ye paye çıkarılmaya çalışıldığını dile getirerek 'Buna asla müsaade etmeyiz' ifadesinde bulundu.
YORUMLAR 11
 • ALİ VELİ 2 yıl önce Şikayet Et
  TÜRK ORDUSUNUN dünya kamuoyunda suriyedeki başarısı ile parlamasını bir şekilde gölgede bırakmamız gerekiyor. Dünyanın en iyisi biziz fikriyle abd zavallısı birşeyler yapmaya çalışıyor .. BİZDE BİR SÖZ VARDIR KENDİ ÇALAR KENDİ OYNAR
  Cevapla
 • Ali 2 yıl önce Şikayet Et
  Siz hiç zarar vermediniz.
  Cevapla
 • reisin adamı 2 yıl önce Şikayet Et
  bu melun bağdadi seneye biyerlerden çıkar demedi demeyin çünkü büyük şeyten abd ye lazım
  Cevapla
 • VUSLAT 2 yıl önce Şikayet Et
  ABD Daeş palavrası ile Pyd'yi meşrulaştırmaya çalışıyor.Yıllardır İsrail'i koruma palavrası ile İsrail'in filistini işgal etmesini sağladı.
  Cevapla
 • Ali 2 yıl önce Şikayet Et
  Israil halkı ve devleti dostumuzdur diyen kim?
  Cevapla
 • şems 2 yıl önce Şikayet Et
  Devletimiz ne diyorsa odur. ypg islam a zarar veren örgüt pkk ayni deaş aynı. karar veren makam köylü mehmet ağa veya kabile başkanı netanyahu değil bunu herkes kafasına soksun.
  Cevapla
 • Ali29 2 yıl önce Şikayet Et
  ABD Rambo1-Rambo-2-Rambo3-Rambo-4 serisine devam ediyor. Şu sıralar da Bağdadi1-Bağdadi-2-Bağdadi 3 serisi ile gidiyoruz. Ulan bu adamın kaçıncı öldürülmesi, utanmadan sıkılmadan dünya ile dalga geçiyor adamlar, getir lan ölüsünü nerede? Daha önce de defalarca Bağdadi öldürüldü diye haber yapmıştınız sonra bir yerlerden hortladı bu adam. Sonra farz edelim gerçekten öldürdün ne yani kendi köpeğin kendin besleyip kendin öldürüyorsun, kamu oyuna da diyecek bak biz Deaşle mücadele ediyoruz, YPG de deaşle mücadele ediyor bunlar terör örgütü değil diyecek aklı sıra.
  Cevapla
 • cemal 2 yıl önce Şikayet Et
  Ypkk terör örgütüdür.Batının işine geldiği için destekliyor.
  Cevapla
 • Yakub 2 yıl önce Şikayet Et
  Küfürün hilesi bitmez. Küfüre vurulan şuan en iyi tokat bu benim tezim ilişkileri kesmek. Küfür demek inkar demek. Hakikati gerçekleri inkâr edenlerin kirli gözleri sadece çıkar görür oldu. Biz çıkarcı menfaatperest değil biz Müslümanız. Bu yüzden Müslümanlara musallat olmuşlardan uzak durmak gerek. İşbirlikçileri nokta atışı ile imha edilmeli. Kuyruklar ile uğraşmak zaman kaybettirir zaten küfür zamanın paradan önemli olduğunu biliyor. Allah cc Ümmeti Muhammede sav güç kuvvet versin inşaAllah.
  Cevapla
 • Musa 2 yıl önce Şikayet Et
  Tüm terör örgütlerinin , kuranlarının , elemanlarının , destekleyenlerin ALLAH BELASINI verdin. Gün göstermesin.
  Cevapla
 • Mustafa sözen 2 yıl önce Şikayet Et
  Deaş lideri ortadan kalktı geride kalan deaşlı teröristler ise pkk pyd saflarına geçecek bu böyle biline
  Cevapla