TÜM YORUMLAR

ABD'den Suriye'de yeni hamle! Dikkat çeken detay
ABD'den Suriye'de yeni hamle! Dikkat çeken detay
DÜNYA
09 Kasım 2019, 13:52
ABD'den Suriye'de yeni hamle! Dikkat çeken detay
Barış Pınarı Harekatı sırasında Suriye'de konuşlandığı üslerin yarısından fazlasını boşaltan ABD ordusu, bazı üslerine yeniden dönerken, askeri varlığını petrol sahalarının olduğu bölgelerde güçlendiriyor.
YORUMLAR 45
 • Kenan 9 ay önce Şikayet Et
  Bence asıl sinsi plan, herşeye kar-zarar, ticaret mantığıyla bakan Trump'a, petrol(para) var diyerek, Abdnin bölgeden çekilmesinin önüne geçmek.
  Cevapla
 • Misafir 9 ay önce Şikayet Et
  Bunun bu noktaya geleceği belli zaten bu binanın temeli 7-8yıl önce esad zalim diyerek atıldı vay bu amerikanın projesine yaptıklarıyla kalemleri ile destek olanlara bunlar insanlığın yüz karası olmuştur...
  Cevapla
 • Oğuzhan 9 ay önce Şikayet Et
  Ajda pekka nın şarkısının abd versiyonu.aman petrol canım petrol.demokrasi petrol size özgürlük getireceğim petrol. Işıd yendik petrol. Seni korumak için bir sürü it topladık petrol. Sen sadece benimsin petrol.
  Cevapla
 • Vanli Selma 9 ay önce Şikayet Et
  Bebek katili terör örgütü pkk ve teror destekçisi amerika birlesik terör devletleri suriyede soykirim yapmaktadır
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 9 ay önce Şikayet Et
  Uydur kaydır ikiz kuleler masalıyla Irak ve Afganistan işgali ? Hani Saddamda kimyasal silah vardı ? Dönemin Genelkurmay başkanı POWEL bile özür diledi utancından insan içine çıkamıyor. Şimdi de Venezuela petrolü için mi tüm bu debdebe? ABD marsa gitti, farzedelim ki "uzaylılarla karşılaştı" ! Ne diyecek insanlık adına ?" 1 BARDAK PETROL 1 BARDAK KANDAN DAHA DEĞERLİ" der herhalde insanlık adına...!!!
  Cevapla
 • Hıdır Budur 9 ay önce Şikayet Et
  Brzezinski, bölgenin jeopolitik eksenini oluşturan Türkiye ve İran’dan birisinin veya her ikisinin birden istikrarsızlaşmasının etnik ve mezhep temelli kaos ortamının bütün Kafkaslar ve Orta Asya’ya yayacağı " bu durumda Ortadoğudaki ülkelerin "İSRAİLE TEHDİT OLAMAYACAK kantonal şekilde bölünmesinin" amaçlandığını artık sağır sultan bile bilmektedir. Kendimizi kandırmayalım....1918 Wilson Prensiplerinden beri ABD "Osmanlıdan cıkartılamayan 2 kaldı. Biri Büyük Kürdistan diğerı Büyük Ermenistan" hayalinden asla vazgecmez..!!!
  Cevapla
 • Hıdır Budur 9 ay önce Şikayet Et
  Bizim köyde "İpini koparıp komşu tarlaları basıp, çitleri dağıtan deli danaların sonu hep" ya bir kasap tarafından ya da köylülerin seferber olmasıyla yakalanıp kesilmesi ile sonuçlanmıştır. ABD de bu kesilen öküze çok benziyor !! Irakta kımyasal masalıyla gelip milyonlarca Iraklının ölümüne sebeb olmaları bile sebeblerden birisi...
  Cevapla
 • Hıdır Budur 9 ay önce Şikayet Et
  Kartları şöyle dağıtmalıydık...MUSUL ve KERKÜĞÜ alırım... karşılığında İsrail Golan tepeleri suyunu alabilir..Aşağıda "gözboyama bi Filistin planı ile" büyük İsrail temelleri atılıyor biz de 15 mi olsun 32 mi olsun derinlik ABD ayak oyunlarıyla zaman geçiriyoruz..??? Petrol havzaları ve işletmeleri yine ABD'de kalacak? ne anladım ben bu işden??
  Cevapla
 • vatan millet 9 ay önce Şikayet Et
  Bu kafirlerin kökünü kazımadıkça dünyaya rahat yok. Bir dönem kapanacak inşallah. Allahın inayeti ve keremiyle.
  Cevapla
 • Taci 9 ay önce Şikayet Et
  Assad la gorussek, Abd yi cikarirmiyiz, sonrada Assadin isine bakariz
  Cevapla
 • Irfan 9 ay önce Şikayet Et
  Teşke 150 saat durmasaydik
  Cevapla
 • son durak 9 ay önce Şikayet Et
  Tek çözüm var şimdiye kadar ülkesi için birşey yapmamış miskin suriye milleti bütün herşeyleri yaptıkları ne iş varsa bırakıp milletçe yürüyerek arabalatla otobülerle ne bulurlarsa top yekün petrol kuyuların bulunduğu bölgeler insan akını yapatak büyük yürüyüşe başlayak ve ABD yi topraklarından atacaklar ve petolüne sahip çıkacaklar tabii bunun için M@ngal gibi YÜREK lazım
  Cevapla
 • DELULER 9 ay önce Şikayet Et
  Leş görmüş sırtlan gibi petrol sahalarını işgal etmişler, kamışlıya Rusya diğer yerlerdeki petrol kuyularına da abd ve köpekleri işgal etti, bir ülke böyle yok edilir, ne oldu bu Esed'e askerleri nerede bunlara müsade ediyor, anlaşılan şam bana yeter de artar bile diyor.
  Cevapla
 • son durak 9 ay önce Şikayet Et
  şam yetiyorsa o zaman herkes alacağını alsın gücü yeten yetene
  Cevapla
 • vatansever 9 ay önce Şikayet Et
  abd bayrağı altında yılanın başı israil yapıyor bütün bu organizasyoları trump uyanık ama adamın sözü geçmiyor görünen o daha aktif rol almalıyız gerekiyorsa karşı karşıya gelmekten çekinmemeliyiz
  Cevapla
 • K.S. 9 ay önce Şikayet Et
  şaşılacak bir şey değil amerika bize karşı hep oyun oynadı amerikadan geri durmamız lazım. onlaragüvenmek hata olur
  Cevapla