TÜM YORUMLAR

Savaşçı 82.bölüm fragmanı: Her an her şey olabilir! Tehlikenin göbeğinde...
Savaşçı 82.bölüm fragmanı: Her an her şey olabilir! Tehlikenin göbeğinde...
MEDYA
12 Kasım 2019, 09:23
Savaşçı 82.bölüm fragmanı: Her an her şey olabilir! Tehlikenin göbeğinde...
Savaşçı 81.son bölümde; Tim üyeleri bu sefer Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) düzenlenen alçak girişimin önüne geçmek için canını dişine taktı. Savaşçı son bölümde; Planlarının ilk aşamasında Markus'un ilerleyişini durdurmayı başaran Tim, ikinci aşamasına geldiklerinde ise hiç hesapta olmayan olaylar zinciriyle karşılaştı. Peki, Savaşçı 82.bölüm fragmanı geldi mi?
YORUMLAR 7
 • arda 10 ay önce Şikayet Et
  beş paraetmez diziler heleki türk askerini o kadar aciz gösteriyorlarki ona çok kızıyorum
  Cevapla
 • murad 10 ay önce Şikayet Et
  dizi tamamiyle boş,milleti kandırıyorlar milli duygularımızla oynayan oyuncu ve yönetmen ve yapımcı,yazık
  Cevapla
 • cemm 10 ay önce Şikayet Et
  diziyi izliyorum.ancak o kadar büyük hatalar yapılıyor ki. bazen kendimi aptal yerine konulduğum hissine kapılıyorum. aynı saate ayni gün kaan bozkurt sakkalı bi dahaki sahanede traşlı.
  Cevapla
 • mkd 10 ay önce Şikayet Et
  Yanlış aksettiriyorlar kıbrıs ta ne öyle bir durum var ne tel örgü Akıncılara bile hiç gitmeyen yönetmen dahi boş boş anlatmışlar Barış güçü asvalt yolda gidiyor o kadar senaryo kötü olmuşki anlatamam nerde bu dizinin askeri bilgisi olan kişi askerlik bile yapmamış yan gelip yatıyor benim kanımca Bir tim bu kadar rezil bir biçimde gidebilirmi yok yok bunlar askercilik oynuyorlar Siz mermi atılırken ayakta duracaksınız şaka yapacaksınız ha bırakın bu işleri hele o tel örgü kesmeleri maraşta bile yok be tel örgü sanki berlin duvarı yapmışlar bunlar bizim Asker imizi kötü aksettiriyorlar
  Cevapla
 • engin 10 ay önce Şikayet Et
  Amerika nın tilkisi bende yok onu genelde mandacılık severler seyrediyor
  Cevapla
 • R.T.E 10 ay önce Şikayet Et
  Çok önemli bir konuya temas ettiler. Yiğidi öldürün hakkını yemeyin.
  Cevapla
 • Mete TÜRK 10 ay önce Şikayet Et
  10 Kasım akşamı yayınlanan dizi tam bir rezalet. İki kişi bir terör kampına nöbetçilere görünmeden giriyorlar ve nöbetçilerin tam gözünün önüne hemde ışıkları yanıp sönen patlayıcı yerleştiriyorlar. Yapmayın Allahınızı severseniz. Biraz kalite lütfennn.
  Cevapla