TÜM YORUMLAR

MSB'den son dakika açıklaması: Kışkırtmalara rağmen devam ediyor
MSB'den son dakika açıklaması: Kışkırtmalara rağmen devam ediyor
GÜNCEL
12 Kasım 2019, 16:44
MSB'den son dakika açıklaması: Kışkırtmalara rağmen devam ediyor
SON DAKİKA HABERİ: Milli Savunma Bakanlığından, Türk-Rus beşinci kara devriyesinin provokatörlerin kışkırtmalarına rağmen personel ve halkın güvenliğine hassasiyet gösterilerek devam ettiği bildirildi.
YORUMLAR 12
 • Özgür t. 10 ay önce Şikayet Et
  Devriyenin amacını ben hala çözmüş değilim!
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 10 ay önce Şikayet Et
  ABD HAYDUTLUĞU : Kağıt üzerinde "ABD VE TÜRKİYE KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE SURİYE KUZEYİNDE GÜVENLİ BİR BÖLGE" anlaşması var ama sahada Suriye kuzeyindeki kontrol ABD'nin 80.000 TIR'lık askeri desteği ile PYD=PKK'da !!?? NATO müttefiki Türkiye'ye karşı alenen PYD'nin desteklenmesi, ABD'nin zaman kazanımını amaclayan OYALAMA TAKDİKLERİ !!?? ( sınırımızın karşısında ABD bayrağı altında alenen terörö örgütünün korunması çabaları !!???
  Cevapla
 • Aspirin 10 ay önce Şikayet Et
  Bu hainlere koydunmu birleştireceksin tek çare bu geç kalına bilir
  Cevapla
 • Mehmet 10 ay önce Şikayet Et
  Bir şey değilde dikkstinizi çektimi Ruslar PKK ya karşı kuzu gibi. 7 yıldır kendilerine hiç bir şey yapmayan onca masum çocuk ve kadını katleden, okulları, hastaneleri, camileri jetleri ve roketleriyle yerle bir eden Rusların konvoyları taşlanıyor gıkları bile çıkmıyor. Demek ki bunlarda gizli anlaşmanın tarafları. El birliğiyle PKK devleti kurduracaklar. Hepsi Büyük İsraile hazırlık için.
  Cevapla
 • Asım 10 ay önce Şikayet Et
  rusyada'da fetö benzeri işleyen bir yapı war, putin'in haricinde iş yapabileceği bir ortam oluşturabiliyor. Zaten rusya siyonist ile dirsek temasında.
  Cevapla
 • Mizah 10 ay önce Şikayet Et
  İşi yarım bırakmayacaktık. İlk girdiğimizde tırsıp kaçmışlar iken Deyrizor'a kadar gitmeliydik. Ambargo , yaygara çok olurdu ama olsun. Bir kerede biterdi.
  Cevapla
 • Gaziantepli 10 ay önce Şikayet Et
  Bu ortak devriye sıkmaya başladı. Senelerce ABD bizi ortak devriyelerle oyaladı şimdide Ruslar. Devriye sırasında teröristler deliklerine çekiliyor devriye bitince deliklerinden çıkıyor. Yok arkadaş. ABD'yi biz kovduk. Rusla Esatla vakit geçirmeye gerek yok. 450 km sınır hattında bütün yerleşim yerlerinde bütün delikleri tek tek yoklayıp temizleyeceksin yönetimi eline geçireceksin.
  Cevapla
 • gakko 10 ay önce Şikayet Et
  o kirpi lerimize taş atanlardan bir kaç tanesinin de beynini dağitsaniz geçerken çok güzel olurdu bu alçak kürt halki varya oralarda hiç güvenmeyin hep tetikte olun kalleş bir halk çünkü
  Cevapla
 • Vatandaş 10 ay önce Şikayet Et
  Kürt demek yanlış. Çünkü onlar Marksist leninist kominist ateist bir yapı. Bu kendilerinin tanımı.
  Cevapla
 • hıghlander 10 ay önce Şikayet Et
  onlar Kürt değil,kripto ermeni ve yahudi azınlık mensubu,çoğuda köklerinin aksine marksist-leninist yada hristiyan pakraduni...şunu öğrenin artık!!!!:::
  Cevapla
 • Müco 10 ay önce Şikayet Et
  ABD yi taşladılar bunu hazmedemeyen ABD bana göre bu argümanı bilinçli olarak bize karşı uygulatıyor ABD de kamu oyu oluşturmak için medya desteğiyle
  Cevapla
 • E. T 10 ay önce Şikayet Et
  Alın oşerefsizleri ya hapse atın ya sınır dışı edin böyle yapınca daha çok küstahlaşıyorlar.
  Cevapla