TÜM YORUMLAR

Erdoğan, 'Trump bayağı etkilendi' deyip açıkladı
Erdoğan, 'Trump bayağı etkilendi' deyip açıkladı
GÜNCEL
14 Kasım 2019, 17:42
Erdoğan, 'Trump bayağı etkilendi' deyip açıkladı
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, ABD dönüşü medya mensuplarının sorularını yanıtladı. Gazetecilerin, görüşmede Trump ve ekibine izletilen terörle mücadele ile ilgili videoyla alakalı sorduğu soruya Başkan Erdoğan, ''Bu videoyu izledikten sonraki tavırlarında, bana göre en önemli hava Sayın Başkan’da oldu. O bayağı etkilendi.'' şeklinde cevap verdi.
YORUMLAR 29
 • bülent 11 ay önce Şikayet Et
  Allah zalimlerin belasını versin, zalimler için yaşasın cehennem
  Cevapla
 • Lakin 11 ay önce Şikayet Et
  Bunlar sadece güçten anlar. Zaman kaybetmeyin içerde birlik dirlik o da an ancak İslâm'ın özü ile mümkün duşmsna karşı da vakarlı sert durup güçlü olmak gerek. Kuranı iyi anlayalım peygambere tam uyalım. Gerçek alimleri iyi dinleyelim...
  Cevapla
 • mustafa 38 11 ay önce Şikayet Et
  Burada ne yazıkki bizim ülkemizde asırlardır kardeşçe yaşadığımız kürt vatandaşlarla pkk yı bir gören alçak abd ve avrupa algı operasyonlarıyla pkk yı kürtler diye lanse etmeleri çok art niyetli ve bizim ülkemizin huzurunu bozmaya yöneliktir gelsinler ülkemizdeki kürt vatandaşları görsünler dinlesinler o zaman konuşsunlar
  Cevapla
 • mustafa 38 11 ay önce Şikayet Et
  Ben bizim ülkemizde kürt türk diye ayrım yapanlara şaşarım bu devlet hepimizede eşit davranıyor en fazla ilgiyide kürt vatandaşlar görüyor diyarbakırdaki bir hastayı 7 kişi refakatlı olarak ankara eğitim araştırma hastanesine diyarbakırdaan ankaraya ve tekrar ankaradan diyarbakıra bu devlet bu hükümet gönderiyor ben bunlara şahit oldum abd nin avrupanın kendi ülkelerinde böyle yapmazlar
  Cevapla
 • mantikli 11 ay önce Şikayet Et
  Kürtleri veTürleri katleden pkk ve ortaklari Allah sizi KAHHAR ismi ile KAHREYLESİN. Amiinnnnn.
  Cevapla
 • Sezgin 11 ay önce Şikayet Et
  Bunlari onlar bizden daha iyi biliyorlar, hakliyiz. Ama ustune basarak soylemek istedigim bir sey var... bizim terorle mucadelemizi biz anlatmaya calisiyoruz, benim kurt vatandasim dunyaya cikipta haykirmiyor pkk denen teroristler beni temsil edemez diye kurtler Turkiyede millet vekili oluyor, patron oluyor, basbakan bile olabiliyor, en onemlisi hepimizin kimliginde kurt Turk diye yazmiyor Turkiye Cumhuriyeti nufuz cuzdani yaziyor. Bu ulkede herkez birdir bunu kurt kokenli halkim cikipta haykirmiyor.
  Cevapla
 • Kürt 11 ay önce Şikayet Et
  Tahrip kolay yapmak zor.Pkkdan nefret eden çok kürt var.Ne yapalım kardeş! Kemalizm ırkçılık tohumlarını ekti imansız sine doğuda pkk batıda dhkpc oldu.
  Cevapla
 • Thy 11 ay önce Şikayet Et
  Gormek istemeyen yahudi yine kendi yalanini dunyaya yayar cunku dunyayin ve turkiyeyin en cok gazete ve haber kanali yahudinin elinde .
  Cevapla
 • Serdar 11 ay önce Şikayet Et
  Keşke onu görevden aldırmak isteyenlerel PKKyı destekleyenlerin yahudi lobisi olduğu anlatılsaydı. Trumpın öfke ve öc duygularına hitap edilebilirdi.
  Cevapla
 • Kral Hüseyin 11 ay önce Şikayet Et
  Yalnız video çok iyiydi tebrik ederim
  Cevapla
 • KAPAK 11 ay önce Şikayet Et
  araya plevne marşını da ekleseydiniz ... sayın başkanım ...
  Cevapla
 • Selim 11 ay önce Şikayet Et
  Zulmü durduramıyorsan yayacaksın kanıtlarını heryere bildireceksin burda zulüm var diye belki vicdan sahiplerine bi ışık olur güzel hazırlanmış
  Cevapla
 • görele 11 ay önce Şikayet Et
  reis sonuda bu adam müslüman olacak gibime geliyor. insallah olur...
  Cevapla
 • Memoks 11 ay önce Şikayet Et
  Arıtma tesisi için temel atmama toreni düzenleyip projesi iptal eden ekrem, belediyenin paralarini kasada tuttu. Ama yanlış olan birşey var ki; Parayı harcamamak için proje iptal eden ekremin iptali için para harcayip temel atmama toreni duzenlemesi. 404 ERROR CHP yıllardır bu ikilemden çıkamadığı gibi bu cukura bayağı insanı da sürüklüyor .
  Cevapla
 • Nuri 11 ay önce Şikayet Et
  Çağrı filmini de izletseydin reis iblise
  Cevapla
 • Abdullah 11 ay önce Şikayet Et
  Diplomasi ve iletisimin ne kadar önemli olduğunun örneği. Chp lideri diplomasi yerine gerginlik seçeneğini sunmuştu.
  Cevapla