TÜM YORUMLAR

Son dakika: Başörtülülere saldıran provokatör yakalandı
Son dakika: Başörtülülere saldıran provokatör yakalandı
GÜNCEL
15 Kasım 2019, 22:10
Son dakika: Başörtülülere saldıran provokatör yakalandı
Son dakika haberi: Karaköy'de yolda yürüyen başörtülü kadına, yanından geçen provokatör kadın yumruk atıp baş örtüsünü çekmeye çalışmıştı. Büyük tepki çeken görüntülerin ardından Bakan Soylu, Karaköy’de başörtülü öğrencilere saldıran provokatörün İstanbul Emniyeti tarafından gözaltına alındığını açıkladı.
YORUMLAR 356
  • Vatan 10 ay önce Şikayet Et
    Bana göre bu kadın hasta ve tedavi edilmesi lazım. Abartmamak kaydıyla isteyen istediği gibi giyinir, istediği gibi ibadetini yapar. Hiç kimse başkasının giyim kuşamına, inancına, düşüncesine karışamaz, eleştiremez. Ama kalkıp bunu cumhuriyetin yüz karası diye nitelemek, bu olayı cumhuriyetle bağdaştırmak, bu kadınla aynı zihniyete sahip olmak demektir. Başkasını kötülemek, ortalığı karıştırmak, milleti birbirine düşürecek yorumlar yapmayalım lütfen. Birleştirici, anlayışlı, başkasının hak ve hukukuna saygılı olacak bir şekilde yorum yapalım. Kimse kimseden üstün değildir, herkes eşittir, buda cumhuriyetin değeridir.
    Cevapla
  • Sakın 10 ay önce Şikayet Et
    Bu bir provakatör. Bunlara birileri talimat veriyor, para gönderiyordur. Asın onları bulmalı emniyet. Nerelerde toplanıyorlar, kimlerden nemalanıyorlar, millet oyuna gelmesin uyanık olalım.
    Cevapla
  • ne gibi 10 ay önce Şikayet Et
    köpek gibi saldırmış.
    Cevapla
  • fatih 10 ay önce Şikayet Et
    Hakettin bunu İstanbul.Her şey daha kötü olacak...
    Cevapla
  • murat 10 ay önce Şikayet Et
    çağdaş yobaz bunlar burası Müslüman bir ülke gidin avrupaya orada yaşayın olur mu bıktık sizden bir düşün yakamızdan artık
    Cevapla
  • vatandaş 10 ay önce Şikayet Et
    ak parti yönetimi bunları arşiv yapıp seçimlerde karşı tarafın gözüne sokmalı, kesinlikle silinmemeli. dine karşı duruşunuz nedir diye sorulduğunda bunu yapıştırın.
    Cevapla
  • Cabbar 10 ay önce Şikayet Et
    O kadar erkeğin içinde bir tane adam yokmu mal mal bakmışlar
    Cevapla
  • bir garip yolcu 10 ay önce Şikayet Et
    ceza filan almaz tam tersi olsaydı sen cezayı chp göreydin
    Cevapla
  • Fatih1453 10 ay önce Şikayet Et
    Öncelikle başörtülü kardeşlerimize geçmiş olsun. Bu provakatör içinde söylenecek bir şey var bu vatan kimsenin babasının malı değil bütün Türk milletinindir. Atatürk u kendilerine kalkan olarak kullanıp sözümona çağdaşlık yapmaya çalışıyorlar. Çağdaşlık bu ise ben çağdaş değilim.
    Cevapla
  • Manisalı 10 ay önce Şikayet Et
    Bu tür insanlar kendilerini ne zannediyorlar.insanlara saldırmak,hakaret etmek . umarım bunun bir yaptırımı olurda bir daha böyle bir şey yaşanmaz
    Cevapla
  • B.Ali 10 ay önce Şikayet Et
    Artık bu tarz olaylara ibretlik cezalar verilmesi lazım. Aslında insanların insan olmayı saygıyı hoşgörüyü öğrenmesi lazım ama böyle kişilerin bunları öğrenmesi imkansız gibi duruyor.
    Cevapla
  • Fatih'in Fedaisi 10 ay önce Şikayet Et
    Bu dünyada bir CEHENNEM zebanisi bir CENNET ehline saldırdı. Mahkemesi âhirette görülecek inşâallah... Saldıran sonsuza kadar yanmakla cezalandıralacak, saldırıya maruz kalan CENNET bahçeleriyle mükafatlandırılacak inşâallah... Ama ibreti alem için saldıran mahlukun budünyadada ceza almasını istiyoruz inşâallah...
    Cevapla
  • Eskişehirli 10 ay önce Şikayet Et
    Chp ye oy veren İstanbul'lu bütün bunların vebali size.
    Cevapla
  • Enigma 10 ay önce Şikayet Et
    Eğer bu çağdaşlıksa batsın. Bu davranışın karşılığı ağır olmalı, yoksa buna benzer provakasyonlar devamlı olacaktır.
    Cevapla
  • resul demir 10 ay önce Şikayet Et
    En agır cezayı vereceksınkı bu bunun gıbı serefsızler bırdaha boyle bırsey yapamasım ama nerde bızde oyle adalet al ıcerı kucuk para cezası sal dısarı ondan snra
    Cevapla