TÜM YORUMLAR

İran sarsılıyor! Hamaney ilk kez ve çok sert konuştu! Ölüm haberleri geliyor
İran sarsılıyor! Hamaney ilk kez ve çok sert konuştu! Ölüm haberleri geliyor
DÜNYA
17 Kasım 2019, 09:40
İran sarsılıyor! Hamaney ilk kez ve çok sert konuştu! Ölüm haberleri geliyor
İran dini lideri Ayetullah Ali Hamaney, akaryakıta yapılan zammı savundu. Gelen son dakika haberine göre Hamaney, onlarca kentte patlak veren eylemler için devrim karşıtları ve İran düşmanlarını işaret ederek açık açık onları suçladı. Ülkeden ise yeni haberler gelmeye devam ediyor. İran İçişleri Bakanı, "Göstericiler böyle devam ederse güvenlik güçleri gerekli adımı atacaktır" dedi. İnternet de kısıtlama getirildi.
YORUMLAR 177
 • E.A 10 ay önce Şikayet Et
  İran köklü geleneklere sahip bir ülke olduğu için bu eylemeleri kolaylıkla atlatacaktır. İran ne eylemler gördü bu eylemleri mi atlamayacak? Amerika Birleşik Devletleri zaman zaman İran halkını rejime karşı kışkırtıyor. Bu da o kışkırtmalardan biri amaç İran nükleer bomba sahibi olmasın. Fakat atı alan Üsküdar'ı çoktan geçti. İran değil atom artık nötron bombası yapacak seviyeye geldi. Bizim İran'a sahip çıkmamız gerekir. Niye herkeste nükleer var bizde niye olmasın? eğer Türkiye nükleer yapacak güce erişirse bizi de karıştıracaklar onun için birbirimize sahip çıkalım diyorum.
  Cevapla
 • erdalos 10 ay önce Şikayet Et
  amerika ve israilin oyunları başlarına bela olacak planları alt üst olacak İnşaallah, Rabbim onların karşısına daha dimdik ve daha genç bir İslam çıkaracak.
  Cevapla
 • Abdullah 10 ay önce Şikayet Et
  Büyük ŞEYTANLAR (İSRAİL - ABD - İNGİLTERE)
  Cevapla
 • agah 10 ay önce Şikayet Et
  ABD, kendisine rakip ülkeleri ekonomik olarak çıkmaza sürükleyip halk hareketleri ile son darbeyi indirmeyi planlıyor. Dünyanın değişik yerlerinde benzer olayların patlak vermesi tesadüf değildir. Ekonominizi başka ülkelere bağımlı hale getirmek kendi ülkenize yapacağınız en büyük kötülüktür. Yarın benzine 100% zam yapılsa Türkiye'de de aynı olaylar olur hiç şüpheniz olmasın.
  Cevapla
 • isimsiz Kahraman 10 ay önce Şikayet Et
  benzine gerek yok, domates, sogan, patates yeter
  Cevapla
 • İMAM 10 ay önce Şikayet Et
  ABD ehl-i sünnet müslümanları katlederken onun arkasına saklanıp o ülkelerin başına yandaşlarınızı getiriyorsunuz. ABD'ye sünnilere karşı yardım ediyorsunuz. Şimdi dostluk zamanıdır. ABD size yardım eder, birlikte bastırırsınız. Öyle değil mi? Göreceğiz.
  Cevapla
 • vatandaş 10 ay önce Şikayet Et
  imam doğruyu söylemiş ey rafızi.
  Cevapla
 • Gurbetci 10 ay önce Şikayet Et
  Imam degil masallah israil ajani
  Cevapla
 • Hamit 10 ay önce Şikayet Et
  Atkadaşlar bu sarı öküzün hikayesine benziyor eğer bu gün iranin halkı devletini desteklemezse İslam ülkeleri iranin karışmasına izin verirse korkarım ki yeni bi ateş yakılır ve bu yangın onlarada şıçrar
  Cevapla
 • Seref 10 ay önce Şikayet Et
  İranın günah galerisi çok kalabalık Timur soyundan Babür Şah Babürlü İmparatorluğunu hindistanda kuruyor irandan bıkmış zamanın hükümdarı Sultan 4. Murad Han bağdatı irandan fethettiğinde irana karşı Osmanlıya yardıma geliyorlar. Bağdatı da şranın elinden Yavuz Selim Han hariç üç defa almışız niye hep iran işgal etmiş bir avrupada haçlılarla cihad yaparken yani bugünde aynı ortadoğuyu işgal edip kana boyadılar.
  Cevapla
 • Osmanli 10 ay önce Şikayet Et
  İran Suriye Irak yeni osmanli toprakları olsun.israili de haritadan sileriz
  Cevapla
 • ahmet duman 10 ay önce Şikayet Et
  10000 yıl önce de bunlar.... kardeş neyin hesabı bu? bütün iranlılar ve bütün araplar diyerek siyonizm'e hizmet ettiğinizi ne zaman anlayacaksınız? Araplara 'Türk'ler bizi sömürdü' ; size de 'Araplar bizi arkadan vurdu' sakızını galiba ömür boyu çiğnetecekler. Senin DOST VE MÜTTEFİK ABD İLE, Komşun Suriye'nin pkk'larını EĞİT'ip DONAT'tığını nereye koyacaksın? Bu yanlış politika'nın sorumlusu bütün Türkler midir?
  Cevapla
 • WİRUSMAN 10 ay önce Şikayet Et
  100 yıl önceki gibi yine İHANET etsinler diye mi Osmanlı topraklarına dahil edilsin ???
  Cevapla
 • Sez 10 ay önce Şikayet Et
  Nasıl ki amerika saddamı iranın üzerine saldırttı iranı da aynı şekilde ortadoğuya saldırttı iran komşu ülkelerden şii militanları toplayıp bölgeyi kan gölüne çevirdi niye bizi çevrelemek pers imparatorluğu hayali falan zaten ideolojik rejimler halkını düşünmez takılır bir hayalin peşine ne demiş eskiler zulümle abad olanın sonu berbad olur.
  Cevapla
 • mustafa 38 10 ay önce Şikayet Et
  Benzin zammından gelen parayı garibanlara vereceğiz diyorlar iran halkını kandırıyorlar madem halkını düşünüyordun neden dünyanın her bölgesinde iranlı vatandaşların kol geziyor ben Türkiyede binlerce iranlı gençleri en zor işleri yaparlarken gördüm inşaatlarda karın tokluğuna hamallık yapıyorlar
  Cevapla
 • Müco 10 ay önce Şikayet Et
  Bu iran karışsın diyen arkadaşlar 10 milyon mülteci daha almak istiyorlar herhalde, o kadar kullanışlı insanla türkiyenin hali ne olur düşünen varmı, zaten içimizde malum hainler var buyurun cenaze bamazına kimi gömdüğünüzün farkındamısınız. İran daki yönetimi seven yoktur herhalde, halkın ne kabahatı var.
  Cevapla
 • Fehmi 10 ay önce Şikayet Et
  İran'da da dış mihraklar karıştırıyor. Tıpkı bizdeki gibi.
  Cevapla
 • halk 10 ay önce Şikayet Et
  iran halkı çalışmaz 1987 yılına kadar iran a taşımacılık yapardım ,o zaman iran araç sahiplerinden vergi almazdı,her 6 ayda bir araçlarının lastıklerını değiştırırdı,yakıt bedeva denecek duzeydeydı ama yine çalışmazlardı tarım ekimi yapsınlar diye ovaların kenarında sondajla araç dreksyonu kadar su çıkartırdı ovaya dağıtırdı tahıl ekene tahılın ucretını artı urettığı mıktar kadar fark oderdı biz o suya araçlarımızı yıkardık yine ekmezlerdı
  Cevapla
 • Kamil 10 ay önce Şikayet Et
  Halk yoklukla mücadele ederken , tam da düşmanınıza koz verdiniz olacak iş mi şimdi bu ? Halkı hafife alın bakalım sonu ne olacak hep birlikte göreceğiz.
  Cevapla
 • Hakkı 10 ay önce Şikayet Et
  Allah cc tez zamanda helâk etsin altını üstüne getirsin
  Cevapla
 • Numin 10 ay önce Şikayet Et
  İran 1 numaralı sünni ve islam düşmanı allah helak etsin inşallah şia yi tüm islam coğrafyasına yaymayı amaçlıyor sapkın bir yönetim inşallah rejimi yıkılır
  Cevapla
 • Olacakzaten 10 ay önce Şikayet Et
  İranı Basra ve Akdeniz üzerinden füze yağmuruna tutacaklar iran en az 2 ye parçalanacak. oyun büyük. sırada nihai büyük hedef Türkiye var.
  Cevapla
 • K.a 10 ay önce Şikayet Et
  Islâm devrimine düşman olanlara lanet olsun yaşasın islam devrimi amerika ve israile tek kelime bile soylemeyen münafıklar islam devletine karşı nazil kin kusuyorlar yazımlar olsun sana
  Cevapla