TÜM YORUMLAR

Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu açıklaması! Erdoğan yalanı deşifre oldu
Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu açıklaması! Erdoğan yalanı deşifre oldu
SİYASET
22 Kasım 2019, 08:16
Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu açıklaması! Erdoğan yalanı deşifre oldu
Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan'ın CHP'li bir ismin Külliye'ye giderek Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştüğü iddiası hem Beştepe hem AK Parti tarafından yalanlanırken, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na bir darbe de Muharrem İnce'den geldi. Muharrem İnce yaptığı açıklamada "Kılıçdaroğlu ile görüştüm. Bence öyle bir isim yok" dedi.
YORUMLAR 53
 • Vn..... 6 ay önce Şikayet Et
  Kilicdaroglunun hayatı yalan kilicdaroglu kurgular portakal yayınlar ikiside yalancı yazıklar olsun
  Cevapla
 • Kadir 6 ay önce Şikayet Et
  Bunların işi yalan haber olmanı oldu göstermek bir zihniyet bunlara inanıyor bunlarda nasıl beyin var acaba
  Cevapla
 • Dadaş 6 ay önce Şikayet Et
  Kasetle gelen,gazeteciyle gider.
  Cevapla
 • Hasan 6 ay önce Şikayet Et
  Koclar sabancilar cinerler boynerler kemali sildi ekrem icin calisiyorlar....
  Cevapla
 • Ali 6 ay önce Şikayet Et
  ikinci kaset vakasi bu is kemali yer
  Cevapla
 • Seref 6 ay önce Şikayet Et
  Şu isimleri duyunca tüylerim diken diken oluyor Bizans İran Karaman beyliği Jöntürk İttihad terakki Amerika Avrupa İsrail Cumhuriyet halk partisi
  Cevapla
 • Kmn 6 ay önce Şikayet Et
  Chdpkk gn.md.yerini saglamlastirmak istedikçe batıyor.böyle biri nasıl insan içine çıkabiliyor.buna oy veren nasıl Müslüman,nasıl milliyetçi.
  Cevapla
 • abidin 6 ay önce Şikayet Et
  Yazıklar olsun bunlar mı iktidara alternatif olacak bunlar mı bu ülkeyi yönetecek bunlar mı bizi muhasır medeniyetlerin üzerine çıkaracak bu yalanı kim uydurdu ve kim inanıp bunun üzerinde ısrar etti ise derhal istifa edip halktan özür dileyip bu ülkenin gündeminden ivedilik ile çıkması lazımdır.
  Cevapla
 • Gen. müdür 6 ay önce Şikayet Et
  Toplumda oluşan genel kanı: Kılıçdaroğlu kongre öncesi rakiplerini safdışı bırakmak için böyle bir yalana başvurdu ya da çevresindekiler böyle bir komplonun işe yarayacağını düşündüler. Ama kılıçdaroğlunun bilgisi olmadan böyle bir olaya kalkışamazlar. Yani her iki durumda da kılıçdaroğlunun haberi var.
  Cevapla
 • kamil 6 ay önce Şikayet Et
  kılıctar oglu bır gıtse partısını bıtırdı
  Cevapla
 • cafer karakaya 6 ay önce Şikayet Et
  Kılıçdaroğlu gelecekteki seçimlere hazırlık yapıyor.fısıltı gazetesinin haberlerine kim veya kimler gelin güvey oluyor,ona göre önlem alalım,tezlerini sergiliyor. Seçimlere daha uzun zaman süre olduğu içinde,şimdilik kimse gelin güvey şimdilik çıkmadı.Ama kılıçdaroğlunun bu atakları kimse çıkmadı diye aday defterini kapatacak değil.Kılıçdaroğlu parti genel başkanlığını her zaman garantiye almak için bir kurban Cumhurbaşkanı adayı bulur.Böyük bir ihtimalle cumhurbaşkanı adayı İmamoğlu. İmamoğlunu bir şekilde kenara almalı,yoksa imamoğlu parti genel başkanlığı için,Kılıçdaroğlunun başını ağrıtacak. İmamoğlunuda bu şekilde kenara alırsa ,sıradaki gelsin.
  Cevapla
 • toprak 6 ay önce Şikayet Et
  Rabbime binlerce hamd ediyorum o tarafta olmadığım için
  Cevapla
 • Keskinli 6 ay önce Şikayet Et
  YALAN DAN BESLENMENİN ADI, ÜRKEKLİK KORKLAKLIK VE YALANCILIKTIR.. By Kemalin hayatı yalan.. Siyaseti itibarsızlaştırmak isteyenler, POLİTİK DURUŞLU DİKTATÖR Dersimli YPG, PYD, PKK sever BAY KEMAL'İ koltuğunda sabit tutuyorlar..
  Cevapla
 • Osman hamdi 6 ay önce Şikayet Et
  böyle bir partiye oy vermek için insanın I/Q sünün sıfırın altında olması gerek
  Cevapla
 • Haliloğlu 6 ay önce Şikayet Et
  Şu muharrem de hiç oyun disiplinine uymuyor canım kendisinin de aday olsuğu cumhurbaşkanluğı seçiminde genel merkez bizans oyunları içindeyken çıktı adam kazandı dedi şimdi çıkmış külliyeye chpden giden yok diyor kusura bakma ama bu kafayla ilk onbir çok zor hep yedek belki de kadro dışı kalacaksın yalan iftirayı beceremiyorsan genel merkez gibi bari sus?!
  Cevapla