TÜM YORUMLAR

Türkiye'nin tek hamlesi yetti! Saatler kala Erdoğan'ı hedef aldılar
Türkiye'nin tek hamlesi yetti! Saatler kala Erdoğan'ı hedef aldılar
DÜNYA
02 Aralık 2019, 13:19
Türkiye'nin tek hamlesi yetti! Saatler kala Erdoğan'ı hedef aldılar
İngiltere'nin başkenti Londra'da yarın ve çarşamba günü düzenlenecek NATO Zirvesine saatler kala, İngiliz basınında yayınlanan makaleler bir numaralı gündem maddesi oldu. Financial Times (FT) ve The Times başta olmak üzere birçok İngiliz gazetesi yarın başlayacak zirveyi analiz etti. FT'deki başyazıda Türkiye ve Erdoğan hedef alınarak skandal ifadelere yer verildi.
YORUMLAR 41
 • ahmed taha 8 ay önce Şikayet Et
  sonuna kadar yanındayız reis hepinize rest kafirler guruhu
  Cevapla
 • gökhan ay 8 ay önce Şikayet Et
  Türkiyeye baskı yapamazlar,duruşumuz nettir,değişmez.güçlü türkiye kefereleri ağlatıyor.masumları,mazlumları güldürüyor.
  Cevapla
 • Eren 8 ay önce Şikayet Et
  . NATO olması Önemli ... Bırakın bunları , Hem NATO, Hem Başka Yollara Yelken açmak .. Ama Türkiye DIŞ Politikası , Çok Büyük Hatalar yapıldı ... Bunu Kimse İnkar edemez ...
  Cevapla
 • Ruhi 8 ay önce Şikayet Et
  Yahu be kardeşim C. Başkanımızın bir izahatta bulunmasına ya da bir açıklama yapmasına gerek yok ki. Neden oldun hem? Bizim yaptıklarımız tamamen kendi çıkarlarımız için ve barışçıl. Doğu Akdeniz, Barış Pınarı, Libya Antlaşması, S-400 ve f-35... Konu ortada ve bunlardan bir malzeme çıkmaz; çıkamaz. Bizim burada bulunmamızın sebebi bunlar değil; aksine Göçmenler ve Daeşliler için start verdiler. Avrupalıların korkusu bu!..
  Cevapla
 • devriye 8 ay önce Şikayet Et
  Sayın cumhurumuz bunlara bir dersini verir merak etmeyin. Burdan belirteyim olurda Türkiye natodan ayrılırsa biterler. Onlar düşünsün.
  Cevapla
 • Yeni 8 ay önce Şikayet Et
  Türkiye zaten s400 yüzü aldığı gün ayrıldı. Bizi kağıt üzerinde Nato müttefiği sayanlar da mesajını aldı. Artık maskeli balo günleri de bu şekilde bitmiş oldu. Bunun artı sancıları şu anda yaşananlar.
  Cevapla
 • Okur Yazar 2 8 ay önce Şikayet Et
  Yani Batılı devletler arkamızdan atıp tutar ama muhatap oldukları zaman süt dökmüş kediye dönerler. Çünkü herkes çok iyi biliyor ki; insan için hava-su ne kadar önemliyse Nato için de Türkiye jeopolitik konumu, askeri gücü, tecrübesi ile o kadar önemli ve vazgeçilmez. Bizde Nato dışında alternatif çok. Ama kendilerinde bizim yerimize koyacak bir alternatif özellikle bu dönem hiç yok. Görün bakın; ortalığı gaza getirmeye kalkan İngiliz basınının dediği hiç bir şey olmayacak inşallah.
  Cevapla
 • Okur Yazar 1 8 ay önce Şikayet Et
  Bu zirvenin Nato ülkelerinin Türklere karşı samimiyetlerini test edecekleri bir zirve olacağı kesin. Şimdiye kadar ittifakın ortak güvenliğini ilgilendiren her durumda Türkiye tam desteğini esirgemedi. Karşılığında dile getirdiğimiz "sınırlarımızda ülke bütünlüğümüze karşı yürütülen terör faaliyetlerine karşı Nato' dan destek talebimizi" sürekli görmezden geldiler. Ayrıca terörden kaçan sığınmacılara karşı destek sözlerini tutmadılar. Şimdi de bize karşı "sert" tavır almayı düşünenler için Reis çok net konuşarak "İttifakın asıl koruyucusu biziz" dedi.
  Cevapla
 • melik 8 ay önce Şikayet Et
  Makronun gözlere bak, kim bilir ne üç kağıtçılık geçiyo aklındanki ,yüzüne yansımış.
  Cevapla
 • Vatandaş 8 ay önce Şikayet Et
  Zor ve kritik zamanlarda bunların hiçbirine güven olmaz... Türkiye ciddi bir tehlikeye düşse bu gayrimüslim ülkelerin ordularından hiçbiri Müslüman Türk halkı için savaşmaz o yüzden bir an önce Nato'ya alternatif olarak Türkiye'nin liderliğinde İslam ülkeleri birleşerek yeni bir İslam Askeri Paktının kurulması gerekli bence.
  Cevapla
 • VATANSEVER 8 ay önce Şikayet Et
  Bu adi Abd ve Avrupalılara sorgulamayan ne karar alırlarsa alsınlar körü körüne destekleyen ya da susan bir Türkiye lazım ama artık böyle bir Türrkiye yok. Allah'ın izniyle bütün haklarımızı SÖKE SÖKE ALACAĞIZ.Artık önümüzde ne Abd ne Ab duramaz.
  Cevapla
 • engin 8 ay önce Şikayet Et
  Tarihi Ayara hazır olun sizi iblis takımı Fransa zaten cevabı alacak sizde hazır olun.
  Cevapla
 • Natonun amacı 8 ay önce Şikayet Et
  ABD ve İsrail e kul ve kölelik yapacak enayileri sistemli birlik halinde dağılmadan tutmak, kısaca abd =ab=İsrail
  Cevapla
 • ert68 8 ay önce Şikayet Et
  nato da güven kalmadı bitmiş tükenmiş bir kuruluş bizde nukler güç olmak zorundayız artık ulkenın gelecegını haçlılara bırakamayız
  Cevapla
 • Batuhan 8 ay önce Şikayet Et
  En gerçekçi yaklaşım bu. Kendimizi kandırmayalım ve artık özümüze dönelim. Natonun bir haçlılar birliği gerçeğini kabul edelim.
  Cevapla
 • Barboros 8 ay önce Şikayet Et
  Bu hıyarlar PKK YA yardım ederken Türkiyeye mi danıştı. Türkiye olmasını istedikleri eski Türkiye değil. Kebdi çıkarını savunmaya başladı. Bunu görsünler...
  Cevapla
 • ccey 8 ay önce Şikayet Et
  bugün bu yazılanları yazanlar NATO nun Kıbrıs konusunda, Terör örgütleri konusunda dahada öncesi Ruslara karşı yalnız bırakıldığı dönemdeki Duruşu ve 5. maddenin neye yaradığının bir açıklaması istense bugün Nato yu her yerde önplanda destekleye katkıları hiç eksiksiz yerine getiren Türkiye ye karşı Yapılan haksızlıkların anlaşmaların maddelerinin işletilmemesinin sebebinide açıklasalar Türkiye olarak bizde ona göre duruşumuzu belirlesek Türkiye nin haklı olduğu konularda ençok karşı çıkan batı vede Nato üyeleri oluyor buna bir izah getirseler
  Cevapla