TÜM YORUMLAR

Trump NATO zirvesine giderken konuştu: Ülkemiz için bir utanç!
Trump NATO zirvesine giderken konuştu: Ülkemiz için bir utanç!
DÜNYA
03 Aralık 2019, 00:14
Trump NATO zirvesine giderken konuştu: Ülkemiz için bir utanç!
ABD Başkanı Donald Trump, Demokratların hakkındaki azil soruşturmasının Adalet Komitesindeki oturumlar için, kendisinin ülkeyi temsil etmek üzere NATO zirvesine gideceği günü bilerek seçtiğini iddia etti. Trump, bu seyahat başkan olarak yaptığımız en önemli seyahatlerden biri ve bunu yapmaları ve azil konusunu masaya koymaları ülkemiz için bir utançtır." değerlendirmesinde bulundu.
YORUMLAR 8
 • mahmut 8 ay önce Şikayet Et
  abdnnin başından trump chpnin başından kemal amca gitmesin.
  Cevapla
 • Yusuf 8 ay önce Şikayet Et
  Bir markanın "çok da önemli değil ama reklamın sloganı güzel " Güvenimizi kaybetmekten ise paramı kaybetmeyi tercih ederim." ABD Güvenilir bir ülke değil d, ama Ülkeler yinede iş yapıyorlar dı Ama! ABD nerde ise Ticari ilişkilerini "Yaptırımlar, tehditler... gibi bir çok Kötü tavır ve ilişkiler ile Dünya genelin de GÜVEN i KAYBETTİ her ülke bir silah f35 gibi yada ürün alır, ortak proje katılır, ABD de bir yatırım yapar isek ileri de Bugün bu sorunu yaşayan ülke ve firmalar durumuna biz de düşebiliriz...
  Cevapla
 • Miso 8 ay önce Şikayet Et
  Trump ın bileti çoktan kesilmişti.Yerine kim gelecek,abd ile sorunlar nasıl çözülecek buna kafa yormak lazım.Joe biden ı büyük ihtimalle başkan yapacaklar son zamanlarda yıldızını parlatıyorlar.
  Cevapla
 • ADEM 8 ay önce Şikayet Et
  Trump amca bunlara savaş aç yoksa senin sonunu getirecekler
  Cevapla
 • Ahmet 8 ay önce Şikayet Et
  Oy kazanmaya çalışıyor mağdurum olan benim diyor işte. Yakında seçimler var ABD’de ve şimdiden seçim havasına girdiler. Bu adam giderse bundan sonra gelecek adam çok daha beter olur. Trump’ın şu an en büyük düşmanı Çin ve AB. Avrupa’ya ve Çin’e ticaret savaşı açtı bizide karşısına alamaz çünkü çok stratejik bir bölgede duruyoruz kimle iş tutarsak o kazanır o yüzden bize ihtiyacı var.
  Cevapla
 • Salih Zeki sarı 8 ay önce Şikayet Et
  Beter olursun inşaallah
  Cevapla
 • Osmanlıyız 8 ay önce Şikayet Et
  ülkenizin halk tarafından seçilen başkanlara karşı her zamanki tutumu ve sende maduroya aynısını yapıyordun ne için petrol için işte sana yapanların derdide onların çıkarları siz busunuz
  Cevapla
 • Kırk4 8 ay önce Şikayet Et
  Beter ol
  Cevapla