TÜM YORUMLAR

Küçük esnafın Youtube ile sınavı
Küçük esnafın Youtube ile sınavı
GÜNCEL
03 Aralık 2019, 06:37
Küçük esnafın Youtube ile sınavı
Youtube son dönemde küçük esnafın ürün ve hizmetlerini tanıttığı bir mecraya dönüştü. Kolay şöhretin yeni adresi Youtube sayesinde bu aralar herkes “bizden de Nusret çıkar mı?” derdine düşmüş durumda.
YORUMLAR 6
 • emrullah 8 ay önce Şikayet Et
  zaman değişti canlarım. kafasını çalıştıran birşeyler yapıyor. internete bir sürü para veriyoruz. videoda cekeriz üründe tanıtırız. devlet düzenleme getirir bunlara bir sistem koyarsa amenna devletimizin buyruğu başımızın üstünedir.
  Cevapla
 • GERÇEK 8 ay önce Şikayet Et
  Ete tuz atmakla kimse meşhur olamaz. Gerçek NUSR-ET'in yahudi ortağında gizli.
  Cevapla
 • Vatandaş 8 ay önce Şikayet Et
  Gözden kaçırmamak lazım konaklama vergisi altında çadır kuranlardan dahi vergi alınıyor ise bu yayınları yapanların hepsinden vergi almak lazım hayret danışmanların gözünden nasıl kaçmış......
  Cevapla
 • blob 8 ay önce Şikayet Et
  misafir haklı, canı çalışmak istemeyen esnaf oluyor bizim burada, iş ahlakı dersen 0. ama hakkını vermeye çalışan hatta veren yerler dimdik ayakta, önce kendini bileceksin, bir köfteci var avuç içi kadar bir yer, önceden sipariş vermezseniz öğlen aç kalırsınız, hiç kendini bozmaz, evlere servisi falan pür nezaket, hiç de reklam yapmaz. yakınlarda kendini büyük satmayı deneyen başka bir köfteci var, tabiri caizse mekan on numara yemek, servis ve tavır leş, reklam yapa yapa bitmez, 6 ayda bir başka bir adla meşhur bilmem ne köftecisi olur. anlaşıldı sanırım. ha birde ayağı yorgana göre uzatmak lazım.
  Cevapla
 • zınıskaşvaY 8 ay önce Şikayet Et
  İyi vurdunuz küçük esnafın beline...!
  Cevapla
 • Misafir 8 ay önce Şikayet Et
  Onlarda mütevazi hayaller kursun.Hayatlarını kazansınlar ama hemencecik zengin de olmayıversinler.Herkes kısa yoldan, allem kallem edip hakaız yoldan milleti sövüşleyip köşeyi dönme hayallerinde...Sonra sorsan hepimiz dindarız derler...İşte böyle gerçek dindarlara da laf geliyor.Hep kolaycılık hep kolaycılık.Kısa yoldan ve hak etmeden makam,mevki,ün,şöhret,mal,para vs...Bu uğurda kimin üstüne basarak geçti,kimi çiğnedi,kimi hasta etti,kimi öldürdü... Hiç umurlarında değil bu rezillerin.Milletin gözünü hırs bürüdü iyice.
  Cevapla