TÜM YORUMLAR

Hükümetten S-300 açıklaması
Hükümetten S-300 açıklaması
SİYASET
07 Aralık 2019, 11:17
Hükümetten S-300 açıklaması
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Girit’teki S-300’lerin hazırlandığı iddiası ile ilgili olarak, ‘’ Bende böyle bir teyitli bilgi yok. Bir tarafta gözünüzün önüne TSK’nın iradesini getirin. Bunların uğraştığı işler çocukça işler.’’ dedi.
YORUMLAR 12
 • Alp 9 ay önce Şikayet Et
  Rusya ile askeri ilişkileri geliştirmek en iyi çözüm. Uçak, füze ve gelişmiş sistemleri üretmeyi bize Ruslar öğretebilir. Hatta dahada ileri gidip atom bombası teknolojisinide Ruslar dan öğrenmemiz lazım. Sonra Nato dan çıkabiliriz, şu an Natodan çıkmak demek ülkemizde gözleri olan düşman ülkelere gelin buyurun demek anlamına gelir.
  Cevapla
 • Anadolu aslanı 9 ay önce Şikayet Et
  Erdoğan işini biliyor Abdülhamid gibi haçlı ların burnunu bir birine bağladı. Bu boşlukta Türkiye bayağı yol alır. Askeri üstünlüğü müz gittikçe büyüdü dahada güzel olacak ișallah.
  Cevapla
 • vatandaş 9 ay önce Şikayet Et
  Hala suriye hükümetiyle konuşmayız tavrımızdan vazgeçmeliyiz. Rusya, ABD, AB ülkeleri görüşüyor, biz neden hala esadla konuşmuyoruz. Ülkemizin, milletimizin çıkarları için bir an önce Suriye rejimiyle görüşüp, multecilerin can güvenlikleri sağlandıktan sonra ülkemizde misafir edilen suriyeliler kendi vatanlarına gönderilmelidir artık. Bu tavır her geçen gün ülkemizin aleyhine. Suriye ile görüşmek için araya Rusyayı koyuyoruz.
  Cevapla
 • Murat 9 ay önce Şikayet Et
  Suriye hükümetiyle diplamatik temeas kurulmalı ülke çıkarları bunu gerektiriyor rejim gitmicegi belli ouzden bir an önce ülke menfatlerini goz önünde bulundurmak temas kurulmalı vatan herşeyden önemli gerisi boş tek gerçek vatan
  Cevapla
 • Mizah 9 ay önce Şikayet Et
  S-300 ler açılınca NATO AB ABD niye sesiz veya biz S-400 leri açacağız diye niye öfkeliler ? Bu nasıl çifte standart. Bunlar dost değil , dost olduklarına hiç bir zaman inanmadım. Osmanlıyı yıkanlarla nasıl dost olunur , hiç anlamadım.
  Cevapla
 • İsmail KIR 9 ay önce Şikayet Et
  Onlar hala Bizans değil Doğu Roma İmparatorluğu'nun davasını güdüyorlar.
  Cevapla
 • Bozkurt 9 ay önce Şikayet Et
  Hıristiyanlar ta Bizansın davasını güdüyor sen dostluktan bahsediyorsun
  Cevapla
 • Nedim 9 ay önce Şikayet Et
  Ama şimdi bu Amerika nerde bu NATO nerde S300 kabul oluyorda S400 kabul olmuyor öyleyse çıkın bu nato dan bize her zaman zararı oldu karı yok
  Cevapla
 • nimet 9 ay önce Şikayet Et
  hakikaten çocukça şeyler. Zaten Yunanistan diye bir ülke kalmadı orası artık Yunanalmanya...
  Cevapla
 • SELAMET 9 ay önce Şikayet Et
  İNSAN KATLEDEN CANİLERİN YAŞAM HALKI OLMAMALI.... BU MİLLET CANİ Yİ YILLARCA BESLEMEK ZORUNDA MI. İDAM şarttır... Başka bu CANİLİK önlenemez...
  Cevapla
 • Hmd 9 ay önce Şikayet Et
  S300 ler saldırı silahi degil ki gündem olsun.Biz de onlara saldiracak degiliz o zaman bu neyin gündemidir.
  Cevapla
 • Hmm 9 ay önce Şikayet Et
  Türkşye yeni deniz sahasını kullandığı zaman s 300 devreye girmemi bunu düşünemiyormusun usun
  Cevapla