TÜM YORUMLAR

Günlerdir her yerde aranıyordu! Buse'den iyi haber geldi
Günlerdir her yerde aranıyordu! Buse'den iyi haber geldi
GÜNCEL
08 Aralık 2019, 21:11
Günlerdir her yerde aranıyordu! Buse'den iyi haber geldi
İzmir'in Bornova ilçesinde staj yaptığı iş yerinden çıktıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Buse A. (17), Karşıyaka ilçesinde bulundu. Buse Arslan'ın ilk ifadesinde Konak ilçesine bağlı Göztepe Mahallesi'nde günübirlik ev kiralayarak orda kaldığını söylediği ileri sürüldü.
YORUMLAR 6
 • vatandaş 9 ay önce Şikayet Et
  Kimlikte mi sormamış evi kiralayanlar? 17 yaşında reşit olmayan birine ev kiralayanlar ceza almalı. Genç sıkılmış olabilir ama bu durumun tehlikeli olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Parayı verene usulsüz hizmet vermek suçtur.
  Cevapla
 • Anatolia 9 ay önce Şikayet Et
  Ah Ahmet,evlen senin çocuğun da gitsin de haberin olmadan anlarsın ozaman stresi bunalımı... vahşi hayatmissss:))
  Cevapla
 • ahmet 9 ay önce Şikayet Et
  bende bir gencim. Stres , sınav, stres , sınav. İmsam artık bunalıyor. Depresyona giriyor. Aile haklı olsa bile genç olarak bu kadar ağır vahşi bir hayatta onların dediklerinden de bunalıyoruz bazen sevsek bile yeter diyebiliyoruz. Ve insan yeni bir şey yapmak isteyebiliyor. Buda bunlardan biri olabilir.
  Cevapla
 • burhan 9 ay önce Şikayet Et
  o zaman kızın olduğun da gitsin kaç gün kalsın.Ki tek kalmaz otelde geri gelince normal mi karşılayacaksın. Eğer karşılarsan demeki...
  Cevapla
 • Akıncı Imam 9 ay önce Şikayet Et
  Sen vahşi hayat nedir bilmiyorsun...
  Cevapla
 • blob 9 ay önce Şikayet Et
  huahaha, sen hangi dünya da yaşıyorsun ya? ana babanın hali ne olacak? her şeyimiz onlar için, bu kadar saçma sapan bir savunma görmedim, 8 yaşında falansın sanırım, bir de çok dizi izleme.
  Cevapla