TÜM YORUMLAR

Cüneyt Özdemir'i isyan ettirmişti! Akın akın Türkiye'ye geliyorlar
Cüneyt Özdemir'i isyan ettirmişti! Akın akın Türkiye'ye geliyorlar
EKONOMİ
09 Aralık 2019, 12:05
Cüneyt Özdemir'i isyan ettirmişti! Akın akın Türkiye'ye geliyorlar
Bir süredir yaşamını Amerika'da sürdüren Gazeteci Cüneyt Özdemir'in tedavisi için Türkiye'yi tercih etmesi, Türkiye'nin sağlık sektöründe ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Bu başarı Türkiye'yi son yıllarda dünyanın en fazla rağbet gören sağlık turizmi noktalarından biri haline getirdi.
YORUMLAR 24
 • Yediyaman-02 5 ay önce Şikayet Et
  İşte Mansur medeniyet dedikleri bu Ben Siyasetçi değilim ama şu bir gerçek Sayın Cumhurbaşkanımız Türkiye Cumhuriyetini ilk yönettiğinden bu güne kadar Sağlık alanında Dünyanın en büyük Reformunu devrimini yapmıştır bunu kimse inkar edemez Allah Sayın Cumhurbaşkanımızdan razı olsun Allah yar ve yardımcısı olsun Allah Ülkemizin birlik ve beraberlik bir arada huzur içinde yaşamayı nasip etsin.
  Cevapla
 • karizma 5 ay önce Şikayet Et
  Mükemmel.Ancak bir süredir TÜRKİYE de hastane açmak isteyen çin in en büyük alternatif tıp grubuna bir türlü yeşil ışık yaktırmıyor bizim özel hastaneler birliği.Ayak diretiyor.Oysa ki bu adamlar batı tıbbı değil diğerini kullanıyorlar.Doğru ya birçok ilacın ne kadar gereksiz olduğu ortaya çıkacak.Kolay mı?
  Cevapla
 • Uruz bey 5 ay önce Şikayet Et
  Tek kelimeyle bravo. Batan sskdan uçan sskya ve uçan sağlık hizmetlerine geçtik. Kiliçtaroğlu bu tabloyu görünce utanmıyor mu acaba. Bir de daha yalan malan siyaset yapıyor. Hökümetimizden Allah razı olsun.
  Cevapla
 • Agor 5 ay önce Şikayet Et
  Yurtdışında ambulans çağrmak bile parayla... Eğer sigortanız yoksa hastaneden binlerce dolarlık borç ile çıkabilirsiniz. Batı ülkelerinden bahsediyorum!.. Tayyip Bey ülkemizi nasıl bir ileri seviyeye taşıdı anlayın
  Cevapla
 • mahmut s 5 ay önce Şikayet Et
  amerikada yaşıyorum. Bunlara göre biz tıpta çok ilerdeyiz. Yalnız halkımız çok bilinçsiz. Hastaneler ağzına kadar hasta olmayan insan dolu. Çocuğu hapşiran direk soluğu doktorda alıyor. Bu durumda var olan kaliteyi düşürüyor. Amerikada çok çok sıkıntıya girmeden kimse hastaneye uğrayamıyor.
  Cevapla
 • latif 5 ay önce Şikayet Et
  Bu çok doğru .Gereksiz yere doktorlar meşgul ediliyor.İlaç kullanımında çok ileriyiz.
  Cevapla
 • Yorumcu 5 ay önce Şikayet Et
  Tabii de Türkiye'de daha iyi. Amerikada halktan kesilen, Türkiye'de sağlık çalışanından kesiliyor. Bedava çalıştırdığı saatler sayesinde bu fark oluyor. 36.saatindeki sağlık çalışanından önemli bir sağlık kararı almaksa bu sistemin yan etkisi.
  Cevapla
 • hakan 5 ay önce Şikayet Et
  DEVLET ELİNDEN GELENİN FAZLASINI YAPIYOR AMA BAZI SAĞLIK ÇALIŞANLARI OLAYI BALTALIYOR neyazıkki
  Cevapla
 • HAKAN 5 ay önce Şikayet Et
  bizde annem için gittik 3 ay sonraya tetkik yapmak için randevu verdi doktor hanım , ALLAH yardım ettide başka doktordan muayene aldık 1 hafta sonra hastaneye yatış verildi . teşhis kolon kanseri , işte doktor var doktor var,
  Cevapla
 • Yorumcu 5 ay önce Şikayet Et
  Eminim bilerek ve isteyerek 3 ay sonraya randevu vermiştir. Hastane veya gerekli gereksiz sıra dolduran sözde hastalarla alakası yoktur.
  Cevapla
 • Ali 5 ay önce Şikayet Et
  Türkiye almanyanın çok önünde. Almanya çok pahalı ve fiyat oyunlari yaptıkları için iyi soydukları için ciro da önde olabilir. Ama sağlık standartları ve isabetli tedavi teşhis de rezalet. Benim hanımda beyin kanaması diye müdahale ettiler, hastanede senelerce kaldı, ve şeker hastalığı var mı diye sordum, test etmedik dedi. Baktılar ki test etmemişler. Şeker hastası olduğunu söylediğim halde. Ilk testi 4 sene sonra yapmış oldular. .ağladım almanyanın bu rezaletlerine. Tylolhot almanyada sattirilmiyor, tüm almanlar Türkiye'ye gidince bu ilacı getirmem için sipariş veriyor, iki sefer içince hastalık bitiyor diye. Burada 1 ay basit bir gribi çözemiyor doktorlar..
  Cevapla
 • ..... 5 ay önce Şikayet Et
  cüneyt bey tekrar abd ye döndümü yaksa isyanedip vatanında kaldımı
  Cevapla
 • Ramo 5 ay önce Şikayet Et
  Birde kemonun sgk müdürlüğü dönemini düşüňelim. Kendi hastası a bakamayan Türkiye den Sağlıktan para kazan hatta dünyada ilk 5 e giren Türkiye. Allah azze ve celle belamızı verecek. Tayyip beye ve Ak partiye yapılan namkörlük kendisini İstanbul ve Ankara da gösterdi. Umarım herkes aklını başına alır.
  Cevapla
 • Omer 5 ay önce Şikayet Et
  68 tane rektorun tek bir tane gecerli bilimsel yayini yokmus.
  Cevapla
 • Cenk 5 ay önce Şikayet Et
  Yaparsa ak parti yapar
  Cevapla
 • Mert ali 5 ay önce Şikayet Et
  Siz Almanyaya gelinde görün. Basit bir ev doktoru (sağlık ocağı) bile kapıdan almıyor 2 hafta sonra randevu veriyor. Sana havale yazıyor gerçek doktora, oradan da 3-5 bazen 8 aya kadar randevu alamıyorsun. Oraya gidince tahliller için bir çok yere gönderiyorlar. Cinayet işlememek için dua ediyoruz burada. Nasıl oluyorda Almanya sağlık da Türkiyeni önünde. O listeyi yapanın bütün geçmişine okuyasın geliyor. Doktorlar talan yanlış tedavi yapıyor burada, üstü örtbas ediliyor. Milleti tavuk gibi yoluyorlar. Duş göz kireçlenme mide ameliyati vs.. bir-çok seti cepten ödüyoruz. Onu da kireçlenme tedavisini bile özel ödedim çünkü sigorta ödemiyor.
  Cevapla
 • mahmut s 5 ay önce Şikayet Et
  Yasin dünyanon hiçbir yerinde doktorlar günde 200 hastayla muhatap olmuyor. Bizde boş beleş işlere hastaneye gidildiği için 10 yıl sonrayada sıra verilir. Sen doktorlara veya siyasi otoriteye değil, bilinçsiz vatandaşa sinirlen .
  Cevapla
 • Yasin 5 ay önce Şikayet Et
  Merak etme reis durum bizde de hiç farklı değil. Bu haber özel hastaneler için yapılmış. Hiç bir doktor devlet hastanesinde çalışmak istemiyor, çalışanlarda herkesin malumu ağzını açamıyon. (Özelde 50-100 bin arası maaş almak varken devlette 8-10 bine çalışmak) Not: Diş teli tedavisi için tam 5 yıldır Marmara üniv. diş fakültesinde sıra beklemekteyim.
  Cevapla
 • cemal 5 ay önce Şikayet Et
  Erdoğana sahip çıkın...Savunma sanayi , sağlık, ekonomi biraz teklesede dolar kaynaklı, dış siyaset çok iyi gidiyor...
  Cevapla
 • arda 5 ay önce Şikayet Et
  daha ne kaldı
  Cevapla
 • önce biz 5 ay önce Şikayet Et
  abd ve ab vatandaşlarına en son sıra verilmeli yada hiç verilmemeli. onlar yüzünden türk vatandaşları mağdur edilmemeli. sıra bulmakta çok zorlanıyoruz. ancak savaştan dolayı türkiyeye sığınınanlar istisna.
  Cevapla
 • Arif 5 ay önce Şikayet Et
  Nenden sıra verilmesin? Yoksa siz Kemal ile aynı şekilde koca hastane yapmışlar ya hasta gelmezse diye mi düşünüyorsunuz? Sağlık turizmi büyük bir gelir kaynağı. Diğer ülkeler bu pastadan pay kapma peşindeyken, biz hizmetlerimizi arttırıp daha büyük pay almayalım mı? Sağlık turizmi ile para kazanıp yeni hastaneler, yeni tıp fakülteleri açılmasın, kendi hastalarımıza ücretsiz bakılmasın mı?
  Cevapla