TÜM YORUMLAR

Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, ABD’den Doktora aldı
Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, ABD’den Doktora aldı
GÜNCEL
10 Aralık 2019, 00:55
Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, ABD’den Doktora aldı
Trabzon Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, okumanın yaşı yok diyerek ABD’de York Üniversitesi’nde yaklaşık 2 yıllık eğitim sürecinin ardından doktorasını aldı.
YORUMLAR 12
 • Gurbet 9 ay önce Şikayet Et
  Tanıdığım bir İspanyol genç, kendi ülkesinde üniversitenin Biyoloji bölümünü bitirdikten sonra Almanya da bir üniversitede iki sene içinde Dr. ünvanını aldı.
  Cevapla
 • Bahri 9 ay önce Şikayet Et
  Amerikada yaklasik 3000 universite var . Dunyanin en iyi 500 üniversitesi içinde de yaklaşık 200 universite var.yani 2700 universite sizce nasıl bir konumda olabilir. Bunların yarısını normal veya yeni desenizde diğer kalanı sizce nasıl bir konumda olur bi düşünün.
  Cevapla
 • Yerli ve Milli Prof. 9 ay önce Şikayet Et
  ABD ve İngiltere 100 yıldır az gelişmiş ülkelerde sınıf atlamak isteyenlere para ile böyle uyduruk master ve doktora diploması veriyorlar.Hindistan,Pakistan,Güney Asya ,Afrika ve Ortadoğu'da bir çok kişinin isminin başında Dr. payesi vardır.Böylece hem para kazanıyor hem de kendi kültür emperyalizmlerinin yayıyorlar.Son yıllarda bizde de böyle paye alanlar ne yazık ki Devlette de önemli görevler aldı.O yüzden işler kötüye gitti.Reis bunlara itmat etmemeliydi.
  Cevapla
 • Avrupali 9 ay önce Şikayet Et
  Bu sahis nasil yapmistir bilemem ama gozunuzde buyutmeyin Ingiltere ve Usa daki universiteleri . Cogu parayla veriyor ; uzaktan egitim va degisik yontemlerle .. Egitim Usa ve Uk icin buyuk bir gelir kapisi .
  Cevapla
 • tunctunc 9 ay önce Şikayet Et
  hadi ordan cahil.bilmedigin ya$amadigin ülkeler.amerikada ve ingilterede asla böyle bir$ey yapamazlar yapmazlar.O Türkiyede olur.bulgaritan´cekya´romanyda olur.Özür dile kiskanclik hastaliktir.
  Cevapla
 • harun 9 ay önce Şikayet Et
  Akademinin içinde olan biriyim. Başını ağrıtmasın ileride. Amerika bile olsa her yerde sahtecilik var. Kesinlikle bir doktora tezi öyle yazılmaz...Özellikle de iki yılda hiç olacak bir şey değil. ProQuest'te tezi yer alıyor mu. Tezinin bilgilerini paylaşsa kolay anlaşılır bu durum. Kısacası bu kadar kolay olmaz bir doktora tezi, olursa ondan bir şey çıkmaz.
  Cevapla
 • Kartal 9 ay önce Şikayet Et
  Adam toplumda yüksek paye ile daha yüksek bir makam hedefliyor belli ki.
  Cevapla
 • Adanalı 9 ay önce Şikayet Et
  Çakma diploma. Doktora ciddi bir iştir. 4 yıl sürer. Bilimsel yayım ister. Bu üniversitenin yök denkliği yok. Abd de de böyle bir üniversite yok. Merdivenaltı.
  Cevapla
 • Bii bilen 9 ay önce Şikayet Et
  2 yilda doktora mi biter? Birde bunu maharet olarak haber yaptirmis... Anlasilan doktora unvanini satin almis. YÖK denklik veriyor mu?.... Hic bir makale yok; doktor olmus........
  Cevapla
 • kara 9 ay önce Şikayet Et
  bravo Maçkalıyada bu yakışır.
  Cevapla
 • misafirrr 9 ay önce Şikayet Et
  Hepimize örnek olacak, küçümsenmeyecek bir başarı hikayesi. Tebrik ediyorum Başkanım
  Cevapla
 • Ali Kemal 9 ay önce Şikayet Et
  Arkadaşım, sahte üniversiteden diploma almış neyin başarısı.
  Cevapla