TÜM YORUMLAR

Metin dünyaya sızdırıldı! Alacakları Türkiye kararı deşifre oldu
Metin dünyaya sızdırıldı! Alacakları Türkiye kararı deşifre oldu
DÜNYA
12 Aralık 2019, 10:41
Metin dünyaya sızdırıldı! Alacakları Türkiye kararı deşifre oldu
İngiliz haber ajansı Reuters'ın son dakika haberine göre; Türkiye ile Libya arasında anlaşmaya AB ülkelerinin uluslararası hukuka aykırı olduğu gerekçesiyle karşı çıkacağı ve Yunanistan lehine karar vereceği duyuruldu. Türkiye, Libya ile anlaşmasının 8 Aralık 2019'da yürürlüğe girdiğini açıklarken, muhtırasının tescili için BM'ye bildirimde bulundu. Bir açıklama da Libya müftüsünden geldi.
YORUMLAR 48
 • Oğuz Han 1 yıl önce Şikayet Et
  Şu saatten sonra artık hiç geri adım atılmamalı ne olursa olsun, durdurmak için her yolu deneyecekler, en ufak bir geri adımda bu güne kadar gelinen birçok emek heba olur ve daha çok üzerimize gelirler. Atamız oğuzdan beri bizi yok etmeye çalışıyorlar çünkü bizden korkuyorlar.
  Cevapla
 • karadenız 1 yıl önce Şikayet Et
  yapılan hıc bır hukuksuzluk yokken bu tarz karar almak ne muttefıklıge sugar neden sebebsız samar oglanı yunanıstanı rıske atmaya deger.yunanıstanı da anlamıyorum.kararlarımız hukukı ve hasmane tutymlarınıza karsı ne denlı guclu adımlar atabıldıgımız orta da ve sız neyınıze guvenıyorsunuz da bızle savasmaya dogru gıdıyorsunuz emın olun sızlerle savasmak ıcın can atıyoruz.bı yanlıs adım ve davranısınızın nelere mal olacagını ıyı dusunun.yunan halkı olur bızım bır cografı bolgemızdekı vatandasımız.
  Cevapla
 • Egecan 1 yıl önce Şikayet Et
  AB enerji konusunda kendini güvene almak için bir fırsat buldu değerlendirmek istiyor onları da anlamak gerek herkes çıkarına bakıyor şimdiki yunan başkanı bana ılımlı geliyor ama bakalım ne olacak biz karlı çıkarız gibi umarım öyle olur.
  Cevapla
 • Hamdi 1 yıl önce Şikayet Et
  Alin işte, CHP'nin 100 senedir bize yutturduğu çağdaş ve medeni Avrupa.
  Cevapla
 • Gurbetci Genc 1 yıl önce Şikayet Et
  Ben ülkemizi anlamiyorum. Avrupa rahat rahat bize karsi hareket ve tehdit, santaj etmesi icin elimizden geleni yapiyoruz. Nedir bu avrupa aski. Avrupa Türkiyeyi hic sevmiyor sevmeyecekte. Türklerden nefret ediyorlar. Neden kapilari acmiyoruz? Neden Suriyelilere özgür birakmiyoruz. Avrupaya gitmek bu insanlarin hakki degilmi ???
  Cevapla
 • Müco 1 yıl önce Şikayet Et
  Elimizdeki kozu verelim öylemi böyle istediğin zaman istediğin şeyi elde ediyorsun ama koz hala elimizde. Örnrk ABD niye ermeni iddasını gecirmiyor çünkü istediği zaman silah olarak kullanmak için.
  Cevapla
 • Destan 1 yıl önce Şikayet Et
  onlar birbirinin dostudur, senin hakkinda olumlu karar vermezler
  Cevapla
 • ALPASLAN 1 yıl önce Şikayet Et
  Nisan ayından beri devam eden görüşmeler neticesinde, 27 Kasımda anlaşma oluyor, 8 Aralık'ta yürürlüğe giriyor. Müthiş bir operasyon. Eğer FETÖ olsaydı 29 Nisanda bütün dünya duyardı ve bu anlaşma gerçekleşemezdi. Tüm Vatan Hainlerine Lanet Olsun...
  Cevapla
 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Görüşmelerde sende vardın herhalde
  Cevapla
 • analiz 1 yıl önce Şikayet Et
  Derhal sınır kapılarını açın bırakın gerçek sorun neymiş görsünler.
  Cevapla
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Türkiye her alanda güçleniyor ve milli tarihsel rolüne hızla geri dönüyor. Dünyanın içinde bulunduğu bu adil olmayan durumda bu kaçınılmazdı zaten. Şimdi bizim ne abd, Rusya, AB, Çin e ihtiyacımız var nede Nato ya.Onlar sadece bir araç. Asıl birlik beraberliğe ihtiyacımız var. Biz bir olursak arkamızdan Müslüman ve Türk devletleri arkamızdan gelecektir.
  Cevapla
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Aynı antlaşmayı yunanistan yapsa kabul edilirdi. Biz yapınca uluslar arası bilmem ne (kendilerine yonttukları kanun) çığırtkanlığı başlıyor. Batış pınarında teröristi vurunca insan haklar devreye giriyor kendileri katliam sömürge yapınca kimse sesini çıkarmıyor.
  Cevapla
 • VATANSEVER 38 1 yıl önce Şikayet Et
  Belkide cumhiriyet tarihimizin en önemli adımı budur. Tebrikler Reis.
  Cevapla
 • 01adana 1 yıl önce Şikayet Et
  türkiyenin yanında saf tutan haçlı siyonist rüyasını görenler varmı? varsa aklından şüper ederim
  Cevapla
 • ddddd 1 yıl önce Şikayet Et
  AB tabi öyle diyecek, Türkiye çok iyi yaptı, zaten hakkıydı diyecek hali yok. Zaten kendi doğalgaz projeleri baltalandı.
  Cevapla
 • Bircihan 1 yıl önce Şikayet Et
  He elin fransız mısırı israil ı abd taa oralardan gelsin bizim haklarımız ihlal etmeye kalksın bizin 3 ülke olmuyormuyuz bu durumda yoksa biz müslüman ülke olduğumuz için mi 3 ülke hakkına girmiyor mısır müslüman ülke diye geçiyor olabilir ama yine firavunlar iş başında 2023 de yeni dünya düzeni dizayn edilecek
  Cevapla
 • Millet.. 1 yıl önce Şikayet Et
  İt itin yanında olur bunlar sömürgeci devletler oldugu için şaşırmadık it ürür kervan yürür diyerek daha azimle hareket etmeliyiz.....
  Cevapla
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Açın kapıları. Bu kadar basit.
  Cevapla