TÜM YORUMLAR

Akşener'in Davutoğlu ve Babacan çıkışı malzeme konusu oldu
Akşener'in Davutoğlu ve Babacan çıkışı malzeme konusu oldu
GÜNCEL
13 Aralık 2019, 23:41
Akşener'in Davutoğlu ve Babacan çıkışı malzeme konusu oldu
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, katıldığı canlı yayında "Yeni partilerden birinin genel başkanı sizden 20 milletvekili isterse, verir misiniz?" sorusuna, "Biz böyle bir yoldan geçtiğimiz için elbette evet derim" diyerek yanıt verdi. Akşener'in çıkışı sosyal medyada malzeme konusu oldu. Eski milli futbolcu ve AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, konuyla ilgili çok konuşulacak bir tweet attı.
YORUMLAR 212
 • Mustafa 7 ay önce Şikayet Et
  Meral teyze babamın selamı var. Boşta iki vekil varsa versene. Evin etrafına duvar çekeceğiz de amele lazım. Birde babam deftere yazsın teyzen maaşı alınca öderiz dedi.
  Cevapla
 • halıcı 7 ay önce Şikayet Et
  gel abi geel satılık vekil var geeel
  Cevapla
 • Aylin 7 ay önce Şikayet Et
  Valla ne kadar parti kurulursa kurulsun kısa vadede iktidar olmaları gereken oyu almaları imkansız...o halde bu partilerin hangi amaçlarla kurulduğu o kadar ortada ki....AKP yı aşağıya indirme girişimlerinden sadece birisi...sonuncusu da olmayacağını biliyoruz...
  Cevapla
 • Misafir 7 ay önce Şikayet Et
  vekil kiralamanın önü kesilmeli ne kadar saçma seçim kazanmadan meclise gir milletin gözünün içine baka baka sahtekarlık yapıyorlar
  Cevapla
 • amaç belli 7 ay önce Şikayet Et
  iyi parti mhp oylarını böldü şimdide akp oylarını bölme gayretindeler amaç %50 nin altına indirmek akp mhp ittifakını
  Cevapla
 • kahraman 7 ay önce Şikayet Et
  aynı amaca hızmet edıyorlar .farklı partı kurmalarının amacı .akp den daha fazla oy almak. 1 davutoğlu daha muhafezakar kesımı toplamaya yonelık. 2 babacan daha cok merkez ve lıberal kesıme hıtap etmeye yonelık. 3.aksener ıse mıllyetcı kesıme hıtap edene yonelık. bu üçü akp ve mhp den kusenler,..vb. bır plana dayanıyor bır ust akıl ıle yoneltıldığını duşunuyorum.burada batı surıye ,akdenız...vb alandan turkıyeyı kendı ıçıne hapseden polıtıkaya cevırmek ıstıyor.onun ıçın AKP yı ıktıdardan ındırmek ıçın her planı uyguluyor.
  Cevapla
 • Yazı 7 ay önce Şikayet Et
  Yav siz ( devitoğlu, babacan, gül, meral,) ilk başta milletimden oy isteyeceğinize evvela bizim arazilerimiz olan zimmetinize geçirdiğiniz hazine arazilerimizi faizi hariç faize karşıyım kullandığınız müddetçe kiraları dahil geri verin bakalım. Bide hesap vereceksiniz. Siz kimsiniz ki bizim arazilerimizi hesapsız kitapsız zimmetinize geçiriyorsunuz.
  Cevapla
 • mito 7 ay önce Şikayet Et
  oğlunu damadın şirketinde çalıştıran hem mhpye hem ak patiye hem fetöye yakın kendini gizlemeyi çok iyi beceren fetöcü işadamları bu hatunu destekliyor. MİT araştırırsa bunun para kaynaklarını iş tuttuğu iş adamlarını ortaya çıkarır.
  Cevapla
 • Halil 7 ay önce Şikayet Et
  Avrupa yı güçlü kılan milli istihbarat yapısı. Türkiye bu konuda daha büyük ve güçlü adımlar atmalı. Çünkü Türkiye yi içerden işgal etmişler. Artık bunları görmemek için kör olmak lazım
  Cevapla
 • Erdo61 7 ay önce Şikayet Et
  Amerika' nın ve beraberinde fetönün planları işlemeye başlamış, çıkın ortaya da safınız belli olsun. Sizin gibilerin iktidar derdi yok, tek sıkıntınız bu iktidarı nasıl yıkarız. Ama unutmayın Allah' ın da bir hesabı var. Bu Millet sizin gibi asalaklara, satılmış hainlere asla izin vermeyecektir.!!!!!
  Cevapla
 • vatandaş 7 ay önce Şikayet Et
  Demek ki inandıkları işi değil, paranın gücünü temsile oradalar. Ne demek benim X partide seçtiğim vekil hazineden yardım almak için, Y Partine kayıt yaptıracak.Hazine kimin parası MİLLETİN. Kendilerine güveniyorsa girsin bu şekilde,kazanırsa hakkını alır.
  Cevapla
 • Fatih 7 ay önce Şikayet Et
  Kasap masat misali.
  Cevapla
 • yüksel kaman 7 ay önce Şikayet Et
  bu hanimefendi kuklaaaa belediye secimlerinde mersin eki belediye baskani burhanettin kocamazi basvurusunu bilerek gec verdiler cünkü burhanettin kocamaz aday olsaydi chp mersini hayatta alamazdi
  Cevapla
 • yüksel kaman 7 ay önce Şikayet Et
  hangi görüste olursa olsun bugun davasini satanlar yarin vatani satarlar eger inandiginiz davada yanlis giden bir seyler varsa neden bunlar partilerinde kalip mücadele vermediler yada yanlisliklari neden kendilerini secen halkimiza anlatmadilar demekki kendilerinin bir acigi var ve bu aciktan faydalanmak isteyenlerin kuklasi olmuslar
  Cevapla
 • Ccc 7 ay önce Şikayet Et
  Bunların iktidar olmak gibi davaları yokki, vatan davası osun. Peşinde koştukları tek şey makam.
  Cevapla
 • T.C.D 7 ay önce Şikayet Et
  Bayandan az kulanımış milletvekili kiralık
  Cevapla
 • ali 7 ay önce Şikayet Et
  Süper ilan :))
  Cevapla
 • Hüseyin KAHVECİ 7 ay önce Şikayet Et
  Onların bulunduğu cephede yevmiyeci usulü milletvekili çalıştırılabiliyor. "Dayıbaşı" kim o açık değil. ( Dayıbaşı : Yevmiye usulü çalışan işçilerin bağlı olduğu kişi.)
  Cevapla