TÜM YORUMLAR

Sivas Kangalı, İsveç'teki köpek fuarına damgasını vurdu
Sivas Kangalı, İsveç'teki köpek fuarına damgasını vurdu
DÜNYA
16 Aralık 2019, 10:40
Sivas Kangalı, İsveç'teki köpek fuarına damgasını vurdu
İsveç’te düzenlenen Uluslararası Stockholm Köpek Fuarı’nda 23 ülkeden farklı cinslerde 6 bin 962 köpek yer aldı.
YORUMLAR 10
 • ALPASLAN 6 ay önce Şikayet Et
  Sonuç?
  Cevapla
 • Yiğido 6 ay önce Şikayet Et
  Kangal değil diyen arkadaşlara katılmıyorum. köpek dişi olduğu için kafası ufak.
  Cevapla
 • maşallah 6 ay önce Şikayet Et
  Anadolunun yiğidosu medeniyet ve kültür şehri sivasın kangalı sivas gerçekten büyük medeniyet insanlarıyla değerleriyle 3 milyon sivaslisiyla sivas her yerde..
  Cevapla
 • Ahmet 6 ay önce Şikayet Et
  Bu köpek tescilli öyle değil mi ? yoksa Kangal köpeklerimizide sahiplenmeye kalkarlar. Yunanistan aynısını Zağar köpeklerinde yaptı çünkü. Adamlar atalarımızın orta Asya’dan getirdiği ve anatomisinin orta Asya kökenli olduğu kanıtlanmış Zağar köpeğimizi dünyaya Yunan köpeği diye tanıttılar. Rus’larda Türkmen köpeği olan Kangal’ın akrabası Alabay’ları Rus diye tanıtıyor. Böyle şeylere dikkat etmemiz lazım biz kendi değerlerimize sahip çıkmazsak elin oğlu gelir o sahiplenir
  Cevapla
 • Mert Aydın 6 ay önce Şikayet Et
  Furarı destekliyor şahsı kınıyorum burada Türk ırkı olan KANGAL KÖPEKLERİ kötü tanıtılıyor bizde yıllardır kangal köpek bakarız ben böyle kangal görmedim kırma Bi hayvan tabii bütün hayvanlar güzel ama ırk yanlış tanıtılıyor tepkimiz bu yöndedir.
  Cevapla
 • Kangallı 6 ay önce Şikayet Et
  Köpek Kangal kırması bir Sivas Kangallı olarak söyleyebilirim bası kücük kafası durusu belli kuyruk durusu Kangallarda var ama gerisi yok Kangalın bukadar uzun ve ufakburnu küçük kafası yok kırma olduğu açık bukadar zamandır Kangallara ulasamamaları iyi önlemler aldığımızı gösteriyor
  Cevapla
 • ilhan1453 6 ay önce Şikayet Et
  resimdeki kopekle kangal arasida daglar kadar fark var . nerden bulmus onu. uyanigin biri 2000 euro ya kangal diye satti heralde adama.
  Cevapla
 • Mehmet çoban 6 ay önce Şikayet Et
  Öncelikle katılımı ve yarışmayı deslekliyorum herzman lakinn!! Bir Sivaslı olarak kangal ismini kirmayla karıştırılması na karşıyım yani bildiğiniz kırma kangal bunlar hayvanların irklarina saygım sonsuzdur ama bir gerçekte varki şuan günümüzde köpek turnuvaları modernleşme yolunda hızla ilerliyor yarışma ırk ve has yarismasiysa kangal die sokak köpeği cinste ki köpekleri Sivas kangalı lekesini kabul etmiyoruz ..
  Cevapla
 • Bozkurt27 6 ay önce Şikayet Et
  Amerika'dan almış İsveç'te yarışmaya sokmuş Allah'tan Kangal olduğunu kabul ediyorlar Bak yarın bu kangal değil king falan derler hırsızlık bunların ruhunda var..
  Cevapla
 • Eren 6 ay önce Şikayet Et
  Kangal mış bacaklara kafaya kuyruğa resimdeki köpeğin yapısına bi bakın zağır ya bu
  Cevapla