TÜM YORUMLAR

Türkiye'den müthiş F-16 hazırlığı! Yunan tutuşacak...
Türkiye'den müthiş F-16 hazırlığı! Yunan tutuşacak...
GÜNCEL
18 Aralık 2019, 12:37
Türkiye'den müthiş F-16 hazırlığı! Yunan tutuşacak...
Yunan ve Rum yönetimlerinin sınır tanımayan boş tehdit ve çıkışları sonrası Türkiye harekete geçiyor. Türkiye'nin karşı tarafı tutuşturacak yeni hamlesi Kıbrıs’taki Geçitkale Üssü’nde olacak. Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ait F-16'ların ihtiyaç halinde bölgeden iniş-kalkış yapılabilmesi için çalışmaların başlatıldığı öğrenildi.
YORUMLAR 23
 • EKOLL 5 ay önce Şikayet Et
  Cihana hükmeden bu aziz milleti yurtta sulh cihanda sulh masalı ile oyalayıp parlamenter sistem denilen zayıf koalisyon hükümetleri sayesinde aciz zavallı konumuna getirip etrafımızı kuşattılar. Lâkin bu milletin küllerinden yeniden doğacağını unuttular. Türkler yeniden kıyama kalktı. Bundan sonrasını siz düşünün tek dişi kalmış alçaklar.
  Cevapla
 • ibrahim sarıtürk 5 ay önce Şikayet Et
  En güçlü olmalıyız ilimde bilimde ekonomimizde en güçlü ekonomi bizde olmalı inşallah madenlerimiz i çıkarabilecek yetenekli ustalar aranıp bulunmalı devletine aylıkla çalışacak altın çıkartma becerisi olan insanım k maraşta yaşıyorum kuyumcu atölyemde maden araştırmaları geliştirme laboratuarın var faal çalışıyorum devlet olmazsa insan yani sen olmazsın vatan sevgisi imandan demiş atalarımız hayır hasiyet şeref damarlarındaki asıl kandadır
  Cevapla
 • Sedat3 5 ay önce Şikayet Et
  Rahmetli Rauf Denktaş haklıymış. Ruhu şad olsun...
  Cevapla
 • Sedat3 5 ay önce Şikayet Et
  Biz istersek her seyi yapariz. Kurtulus savaşında nasil hepsine dersini verdiysrk aynisini gene yspmaliyiz.
  Cevapla
 • Ali 5 ay önce Şikayet Et
  Daha çok donanma gemisi. Daha çok deniz altı. Daha çok İHA ve SİHA .Daha çok TEKNOLOJİ. Daha çok Savaş Uçağı . Daha çok füze ve radar istiyoruz. Bunlar Üstünlük demektir. Ülke geneli fazla fazla olmalıdır.
  Cevapla
 • yavuz 5 ay önce Şikayet Et
  her harekete bir cevabımız var evelAllah
  Cevapla
 • ksk 5 ay önce Şikayet Et
  çok geç kalmışız acil üsler kurmalıyız kalıcı olarak kıbrısa hem deniz hem hava ingilizler bak çökmüş çıkıyomu burdan bizim niye yok?
  Cevapla
 • Gercegin Sesi 5 ay önce Şikayet Et
  Yazik bize yillardir Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde savas uçaklarımiz için havalimanı ve gemilerimiz icin liman yapamadikmi
  Cevapla
 • John Wick 5 ay önce Şikayet Et
  en sonunda avrasya tüneli gibi bir tünel ile anadolu ile kıbrısı denizin altından birleştirecekler bize. aslında iyi de olur.
  Cevapla
 • izmir-doğru söyler 5 ay önce Şikayet Et
  kıbrısa savaş uçakları inebilecek hava alanı çoktan olması gerekirdi.ayrıca savaş gemisi yanaşacak limanda hakeza öyle
  Cevapla
 • misafir8 5 ay önce Şikayet Et
  şu bayraktar bey le benim görüşmem lazım. Beynimdki uçan cismin tasarımı için 1 mühendisle çalışmak istiyorum. uçak gemilerimiz için ideal olabilecek bir tasarım. Çalışırsa eğer takaların üzerinden uçak kaldırırsınız.
  Cevapla
 • uyarı 5 ay önce Şikayet Et
  Sırbistan'ı düşmanlarımıza silah satması için mi destekliyoruz. bunu yapmaması için uyaralım. kktc ye aynı silahları satacaklar mı bir deneme yapalım bakalım.
  Cevapla
 • GECİKME TÜRK 5 ay önce Şikayet Et
  Bu üsler zaten şimdiye kadar varolmalıydı. Özellikle '74 Barış Harekatı'ndan sonra ve hatta öncesinde bu üslerin gerekliliği, zamanında hertürlü tehlikeyi bertaraf etme adına ortaya çıkmıştır. Hiçbir hamle için gecikmeyelim, feraset ve öngörü sahibi olmakta vatanımız için fayda var.
  Cevapla
 • İnşallah..... 5 ay önce Şikayet Et
  İnşallah en kısa zamanda 5. değil 6. nesil TFX lerimiz semalarımızda olurda KKTC ilk konuşlanacak uçaklarımız F16 dan fazla zaman geçmeden avcı (F16 yerine) ve avcı bombardıman (F4, F35, SU35-57yerine) TFX lerimiz konuşlanır hatta İnşallah yakın zamanda ülkemizin milli bombardıman ve ağırbombardıman uçakları olur (abd nin a117 ve B52 lerine rakip daha iyisi daha ilerisi) kıbrıs semalarını TFX lerimizle süsleriz. SİHA olarakta İnşallah en kısa zamanda jet motorlu SİHA lerimız yerlerini alır
  Cevapla
 • uğur 5 ay önce Şikayet Et
  Bir an önce savaş gemilerimiz için bir kaç tane liman yapılmalı, F16'larımızı biran önce orada konuşlandırmalı, S400 sistemini orada konuşlandırmalı ve ayrıcada bu fırsatı şöyle değerlendirmeliyiz; Madem yeni uçak hangarları yapılacak, Su35 savaş uçaklarından alınıp sadece o bölgede bir üste o uçakları orada konumlandırabiliriz!!!
  Cevapla