TÜM YORUMLAR

Son dakika! Erdoğan resti çekti: ABD'ye yaptırım uygularız!
Son dakika! Erdoğan resti çekti: ABD'ye yaptırım uygularız!
GÜNCEL
21 Aralık 2019, 10:35
Son dakika! Erdoğan resti çekti: ABD'ye yaptırım uygularız!
Son dakika haberi: Cenevre'den sonra gittiği Malezya'da Türk gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, ABD'den gelen "yaptırım uygularız" tehditleriyle ilgili soruya verdiği yanıtta, "Bu, tam manasıyla haklarımıza tecavüzdür. Bütün bunlara karşı tabi ki bizim de yaptırımlarımız olacaktır" dedi.
YORUMLAR 63
 • misafirim 6 ay önce Şikayet Et
  yahu uygularız demiyeceksin uygulayacağızzz diyeceksiniz öyle konuşursanız hiiiçç etkili olmuyor uygulayacağız diyeceksiniz
  Cevapla
 • Ekrem 6 ay önce Şikayet Et
  Bence cok acil bizim parlemento toplanmali ve ABD nin Amerikanin asil sahipleri olan kızilderilileri vahşice katlettikleti soy kirim yaptiklarini, japonyaya attiklari atom bombalatiyla 280 bin japonu katlettigini,viyetnamda binlerce viyetnamliyi katlettigini kabul eden bir oylama ve pkk ypg ye yaptigi binletce tır silah ve muhimmatin bize karsi kullanildigi ve parasini odedigimiz halde bize verilmeyen F35 ucaklarina istinaden incirlik ve kurecik uslerinin kapatilarak abd askerlerinin sınır dışı edilmesine oy birligi ile karar verilmeli ve dunyaya duyurulmalidir.
  Cevapla
 • Ers61 6 ay önce Şikayet Et
  ABD ile farklı bir mecraya girdik. Artık eskisi gibi davranmayı bırakmalıyız. Yaptırımlarına, sırasıyla Kürecik ve İncirlik'i ellerinden alarak mukabele etmeliyiz.
  Cevapla
 • Olcay to 6 ay önce Şikayet Et
  Sonuna kadar yani dayiz reis yürüyeceksin millet yürüyecek arkandan...
  Cevapla
 • Analız 6 ay önce Şikayet Et
  Yaptıkları onemlı bı sey degıl turkıyenın dunya uzerındekı barıscı ve yapıcı kararlarını koreltmeye calısıyorlarkı buda onların bu konuda kotu nıyetlı olduklarını gosterıyor.
  Cevapla
 • Nesrin Kurnaz 6 ay önce Şikayet Et
  Reis, super fistik bir projem, fikrim var; bir ara gorusebilir miyiz?
  Cevapla
 • Niko 6 ay önce Şikayet Et
  İncirliğin elektiriği her gün artarak zaman zaman kesilmeli anladıkları dil bu pek inanmıyorlar ciddi olduğumuzu anlamaları için.
  Cevapla
 • Misafir 6 ay önce Şikayet Et
  Adam gibi adam helal sana Recep Tayyip Erdoğan
  Cevapla
 • sancar 6 ay önce Şikayet Et
  madem öyle bizde incirlik ve küreciği kapatalım.ve diğer üslerede f 35 inmesini yasaklıyalım.
  Cevapla
 • enver 6 ay önce Şikayet Et
  abd ye yaptırım konusunda hükümete yetki verilmesi gerekiyorsa derhal meclisten bu karar çıkartılmalıdır.
  Cevapla
 • çorumlu 6 ay önce Şikayet Et
  Bizde bu israf ve yabancı marka hayranlığı varken asla iki yakamız bir araya gelmez.Size çok çarpıcı bir örnek vereceğim .Geçen sene Çinden ithal ettiğimiz çerezlik ayçekirdeği miktarı 60 bin ton .1 ton fiyatı 2000 dolardan yaklaşık 120 milyon dolar ödemişiz çinlilere.Neyin kafasını yaşıyoruz anlamıyorum .Sanki ilaç yemeyelim kardeşim.Nerde kaldı millilik hem çiftçimiz mağdur olsun hem de milyonlarca dolar uçup gitsin .Gıdadan kozmetiğe ,teknolojiden bilişime , medyadan savunma sanayine her alanda millileşme bilincimiz olmadıkça daha çok havanda su döveriz. İlk önce yaptırımı kendi nefsimize uygulamadıkça millet olarak silkelenmedikçe daha uzun süreler bedel ödemeye devam ederiz.
  Cevapla
 • Tug 6 ay önce Şikayet Et
  Bosver f35 lerı bıze f 16 lar yeter bunların hepsı laf sonra bu abd lılerı vıetnamlılar denıze dokmedımı ates olsalar curumlerı kadar yer yakarlar.
  Cevapla
 • ...DEREKÖYLÜ... 6 ay önce Şikayet Et
  REİS'im dik dur eğilme, Müslümanlar seninle... Ne ABD, ne AB, nede CHP bize diz çöktüremeyecek...
  Cevapla
 • salih 6 ay önce Şikayet Et
  o kadarr kardeşim..Reisimiz dünya lideri,bunu anlamak istemiyorlar.şimdi tam yol ileri,durmak yok diye vizyonuna uygun icraat yapan bir partimiz var Allaha şükür.dualarımız ülkemiz için.amin.
  Cevapla
 • said 6 ay önce Şikayet Et
  evvet gol geliyor.
  Cevapla