TÜM YORUMLAR

Doğu Akdeniz'deki statükoya Türkiye darbesi
Doğu Akdeniz'deki statükoya Türkiye darbesi
DÜNYA
21 Aralık 2019, 12:12
Doğu Akdeniz'deki statükoya Türkiye darbesi
KKTC'deki Cumhuriyetçi Türk Partisi Lefkoşa Milletvekili Özdil Nami, Türkiye'nin, bölgenin en güçlü ekonomi ve askeri gücüne sahip ülkesi olarak Doğu Akdeniz'de varlığını hissettirdiğini bildirdi.
YORUMLAR 7
 • koylu 5 ay önce Şikayet Et
  gelecegin kibriz -kuzeyin de guneyinde-cumhur baskani nokta
  Cevapla
 • Osmanlı 5 ay önce Şikayet Et
  Birde içimizde ki hainler anlayabilse.
  Cevapla
 • ali 5 ay önce Şikayet Et
  Arkadaş Akdeniz'de oyun bozduk, oyun kuruyoruz gibi laflarla kendimizi kandırmayalım. Evet yaptığımız iş küçümsenecek bir iş değil ama sonuçlarını hemen almaya başlamazsak, "Tamam, yaptık-bitti" deyip sadece övünürsek şartlar çok çabuk değişebilir. O yüzden yaptığımız hamlelerin sonucunu hemen almamız lazım!
  Cevapla
 • Hakan 5 ay önce Şikayet Et
  Bizim hakkımızı vermemek için Rumlar masada görüşmeye yanaşmazlarsa ve böyle devam ederlerse en kesin çözüm adanın tamamını almamız olur.
  Cevapla
 • Hamdi 5 ay önce Şikayet Et
  Kıbrıs sorunu çözülmeden once, Kıbrıs'ın Akıncı sorunu var. Bu adam tam bir Türk ve Türkiye düşmanı. Akıncı sorunu çözülünce, Kıbrıs sorunu da daha kolay çözülür.
  Cevapla
 • Bey 5 ay önce Şikayet Et
  Daha iyi olacaz,bayraktar gibi girişimciler lazım,
  Cevapla
 • FİKRET 5 ay önce Şikayet Et
  Vakit kaybetmeden çok ama çok çalışmalıyız.uçağımızı tankımızı balistik ve nükler başlık taşıyan füzelerimizi deniz altılarımızı kısa sürede yapmalıyız.bu uğurda millet olarak az uyumalı çok mesai tüketmeliyiz zira su uyur düşman uyumaz.bir de chp uyumaz.chp gibi bir partin varsa bir ülkede başkaca bir bela olmasına gerek yok.
  Cevapla