TÜM YORUMLAR

Takside ağlatan olay! Yer ABD, konu Türkiye ve Erdoğan ama olayın kahramanları Türk değil
Takside ağlatan olay! Yer ABD, konu Türkiye ve Erdoğan ama olayın kahramanları Türk değil
DÜNYA
01 Ocak 2020, 16:14
Takside ağlatan olay! Yer ABD, konu Türkiye ve Erdoğan ama olayın kahramanları Türk değil
New York’ta yaşayan Bangladeş kökenli ABD'li Süleyman Ali, yakasında taşıdığı Türk bayrağı rozetini gören taksi şoförünün, ''Erdoğan benim ailemi kurtardı'' diyerek kendisinden para almadığını söyledi. Ali, taksi şoförüyle aralarında geçen sohbeti de anlattı. Sürücünün Suriyeli bir Kürt olduğunu ve zamanında iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığındığını belirtti.
YORUMLAR 70
 • Hasan doğru 4 ay önce Şikayet Et
  Allah resimizin ömrünü uzun, başarılarını daim eylesin. Kıymetini bilmeyenler de Türkiye düşmanı münafıkların arkasında debelenmeye devam etsin. Herkes ettiğini ve layığını bulur.
  Cevapla
 • Biri 4 ay önce Şikayet Et
  Yurt dışında önüne gelen Türkiyeli olduğunu söylüyor nedense.Halbu ki Türkiye vatandaşı değil.
  Cevapla
 • Akşahin. 4 ay önce Şikayet Et
  Değerli Biri, değerlisin çünkü Allah seni Türkçe yazabilen bir kişi olarak yaratmış. Ve birilerinin de kendini Türk Reisinin yanında görmek isteyebilmeside çok güzel ve onu değerli kılan bir durum.
  Cevapla
 • Ali gunay 4 ay önce Şikayet Et
  ama bizim icimizdeki hainler var malesef. açız açız diye agliyorlar.
  Cevapla
 • İrfan 4 ay önce Şikayet Et
  Maşallah,
  Cevapla
 • gurbetçi 4 ay önce Şikayet Et
  Hollandada 47 yıldır yaşıyorum, geçmiş olduğumuz 10 sene öncesine kadar Türk olduğumuzu söylemiyorduk ve ya söyleyemiyorduk Allah Recep Tayyip Erdoğan dan razı olsun, ki Türklüğümüzden gurur duyuyoruz sayesinde. Bir mimar mühendisi olarak Türkiyemizi ve Başkanımız Erdogani çok seviyoruz. Önün kıymeti ne yazıkki bazıları bilmiyor. Onlara açıyorum böyle bir lider ne Türkiyenin ne de islam âlemin başına bir daha gelir bu zamanda.
  Cevapla
 • Tarih 4 ay önce Şikayet Et
  Kemal bak iyi dinle...bu Bangladeşli kardeşimizin tırnağı olamazsın sen !!!
  Cevapla
 • Analız 4 ay önce Şikayet Et
  Evet bızım ulkemızı ayakta tutan o dualar mazlumları koruyanı allahta korur dunya kotu olmus ınsan hakları fılan hepsı palavra.
  Cevapla
 • birisi 4 ay önce Şikayet Et
  Adamlar bu duygularla geliyorlar, bizde havaalanından itibaren adamları soymaya çalışıyoruz. Geçen gün bir Malezyalı TRT World haberinin altına başına gelenleri yazmış. Utandım.
  Cevapla
 • ayhan 4 ay önce Şikayet Et
  Bizde kalbi mühürlü Erdoğan ve islam düşmanı o kadar çok ki.Allahtan dünyanın bir çok yerindeki ümmetin duası yetiyor.
  Cevapla
 • Mustafa 4 ay önce Şikayet Et
  " Ümmet, Erdoğan ile emin ellerde..."
  Cevapla
 • İsm 4 ay önce Şikayet Et
  Buda mi yalan haset insanı sağır dilsiz ve kör eder. Şimdi tuturmuslar bir kıriz Vallahi yalan lüks araç satış karına bir bakın.180 binliraya insanlar araç almaya bulamıyor insanoğlu nankör ve cahildir.Yardanin nimetini inkar eden gözü reisi mi görür Allah seni korusu Reis
  Cevapla
 • Öğretmen 4 ay önce Şikayet Et
  Bugün AVM'de millet birbirini parçalıyordu alışveriş yaomak için. Kimin krizi? Kriz beyinlerde, kalplerde... Allah hidayet versin.
  Cevapla
 • Bey 4 ay önce Şikayet Et
  Birde bizdeki körleri dinle
  Cevapla
 • hüseyin 4 ay önce Şikayet Et
  iyiliği yap denize at balik bilmesse halik bilir bu rozet öyle bir rozetki renginin güzelliği ay yıldızının parlaklığı nerde olursa olsun yeterki onu tanıma zahmetine gir bu tanımadan hiç pişmanlık duymazsın çünkü türkiyede büyüyen herkes dini ırkı ne olursa olsun türk kültür ve islam hamuruyla mayalanır öyle büyüro yüzden kimse kimseye sen hıristiyanmısın musevimisi türk müsün kürtmüsündiyede sormaz yaratılanı yaratandan ötürü hepsini sever
  Cevapla
 • Türkiye Vatandaşı 4 ay önce Şikayet Et
  Bizdeki Türkiye ve Erdoğan hazımsızlığı yasayanlara duyurulur. Bu ve benzeri insanlarla hazımsızları yer değiştirmeli Bence. Bizim bazı vatandaşlar istedikleri ülke vatandaşlığını seçebilirler. Öyle ya Kimse kimseyi zorla tutamaz /Tutmuyor da. Fakat Kendini Müslüman ve Türk hisseden/veya Türkiyeyi BENİMSEYEN ve İSTEYEN Kişilere de VATANDAŞLIK VERMELİ.
  Cevapla
 • 1453 4 ay önce Şikayet Et
  Mazlumların duaları Tayyip Erdoğan 'ı siyasi yaşamında yenilmez yapıyor. ALLAH 'ın yardımı daima inananların üzerine olsun İnşaAllah.
  Cevapla