TÜM YORUMLAR

Hafter'in Türkiye ve Libya Türklerine düşmanlığı özel mektup ile belgelendi
Hafter'in Türkiye ve Libya Türklerine düşmanlığı özel mektup ile belgelendi
DÜNYA
04 Ocak 2020, 11:35
Hafter'in Türkiye ve Libya Türklerine düşmanlığı özel mektup ile belgelendi
Büyükelçi ve Bingazi eski Başkonsolosu Ali Sait Akın tarafından ÜLKE TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk'e gönderilen bilgi notunda, Libya'da bugün ve geçmişte yaşanan olayların perde arkası açıklandı. Hafter'in içeride ve dışarıda nasıl destek aradığı ve başka ülkelerin Libya'ya nasıl müdahale ettiği anlatıldı. Hafter'in Türklere neden düşmanca baktığı ise bilgi notundaki en dikkat çeken bölüm oldu.
YORUMLAR 26
 • Aziz 8 ay önce Şikayet Et
  Türkiye kısa sürede bu abd itini kısa sürede gebertmeli yoksa başa bela olur. Asla bu konuda abd ye güvenmemeli bknz. Suriye
  Cevapla
 • osmanlı 8 ay önce Şikayet Et
  bu adam hani sekülerdi chpliler oyle diyordu Turkiyeye karsi cihat ilan etmis
  Cevapla
 • yolcu 8 ay önce Şikayet Et
  Selefi kelimesi yanlıştır. Selefi demek sahabe, tabiin, tebei tabein e denir. Selefilik bunların neresinde. Kelimeleri yanlış kullanıyorsun editör. Dikkat et küfre girip. Kendine zulmedip iftira atıyorsun
  Cevapla
 • Hamdi 8 ay önce Şikayet Et
  Türkiye'miz olarak zalimlere karşı, Libya'da kardeşlerimize her türlü desteği yapalım, yerli milli savunma sanayimizi devamlı gelişip üreten dev haline ilerleyelim, ürettiklerimizden bazılarını zalimlere karşı test edelim.
  Cevapla
 • Müco 8 ay önce Şikayet Et
  Abi bize krallar (sudi, BAE), diktatörler (sisi, hafter), siyonistler (israil), dinsizler ve batılılar (hiristiyanlar) düşman demek ki bizim gittiğimiz yol Hak ve Hakikat yolu Allah yolu ha bir de içimizdeki hainleri unutmayalım esad ve hafter savicilerini, batı sevdalılarını ve Terör işbirlikçilerini bunlarda düşmanca tutum içerisindeler. İnsan ve insanlık için Allah'ın dinini ayakta tutmak için bir tek biz varız. Ne mutlu Türküm diyene ne mutlu müslümanım diyene.
  Cevapla
 • Asım 8 ay önce Şikayet Et
  Zayıf dewletlerin idarelerine güçlü dewletlerin destek wermesi gerekiyor. Yoksa emperyalist güçler wali atar gibi zayıf dewletlere kendi işlerine gelen bir başkan oturtturuyor.
  Cevapla
 • Harfe dikkat 8 ay önce Şikayet Et
  Abicim, sende yazılarında emperyal güçlerin "w" ları yerine yerli ve milli "v" lerimizi kullanırsan iyi olur. :D
  Cevapla
 • MiSaFiR 8 ay önce Şikayet Et
  ABD'nin TAŞERONLARI : Petrol Trilyoneri ülkeler; özellikle DEVLET olma özelliğine erişememiş olanlar (BAE gibi). ABD bunları ZORLA TEHDİT EDEREK, Hafter gibilerine finansal destek destek vermesini sağlıyor ve İslam Dünyasını karıştırıyor, Müslümanı Müslümana KIRDIRIYOR...
  Cevapla
 • yiğido 8 ay önce Şikayet Et
  yahudi yada hiristos kendi dindaşlarını korurken, Müslüman kardeşini tutması savunması örgütmü oluyor. evet Müslüman kardeşlerimi tutuyorum. DİNİMİN EMRİ HEPSİNİ SEVİYORUM. Evet Yadudiye ve Hiristoslara vatanına Bayrağına Hain olanlardan NEFRET EDİYORUM. Ben Türküm Müslümanım.
  Cevapla
 • Türkiyem 8 ay önce Şikayet Et
  Er yada geç herkes için adalet tecelli edecektir. Sisi iti nin, Hafter iti nin de adalete hesap verecekleri gün yakındır inşaallah.
  Cevapla
 • Vatandaş 8 ay önce Şikayet Et
  Ülkesine hain olan ancak Cia projesidir. Sisi ,Hafter, Fetö, Pkk ve türevleri birbirinin aynısı.
  Cevapla
 • ali 8 ay önce Şikayet Et
  batının ırak ve suriye de kullandıkları deaş lıları libyaya gönderip haftere de destek oldukları kesin
  Cevapla
 • Trabzonlu 8 ay önce Şikayet Et
  mal zihniyetli chp ve ayakcilarini bos verin, Turkiye Cumhuriyeti ecdadın topraklarinda varligini sürdürmeli ve hatta arttirmalidir, sinirlar Libya, irak, Somali olsada, içlerinde bir Osmanli ruhu/cani olduğu unutulmamalidir. Bizim bir topumuza karsi koyamayan düşman, Turk akliyla karsi karsiya kaldiginda seyreylesin cumbusu.
  Cevapla
 • izmir-dobracı 8 ay önce Şikayet Et
  hafterin ve yanındaki generalin kalın bıyıklı olanın simasına bir bakın dindar müslüman tipi varmı yoksa darbeci tipimi var hafret fransa-abd-rusya kafir ülkelerinden yardım isteyen adamın islamla türkiye ile arası hiç iyi olurmu amerikaya-ingilize çalışan satılmışlardan ne beklersinizki
  Cevapla
 • byx68 8 ay önce Şikayet Et
  Dikkatimi ceken bir cümle kullanmis büyükelci: Kaddafiyi düsürende Türk soylulariydi diyor. Acaba bu dogrumu? Dogruysa ozaman birakin yansin cehennem.
  Cevapla
 • Zfr 8 ay önce Şikayet Et
  Şaşırtan demeyin baştan beri ABD ve AB nin kuklası olduğu ortada bunu anlamak zor değil
  Cevapla