TÜM YORUMLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk kez açıkladı! Bomba sözler: Bir lider yanıma gelip dedi ki...
Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk kez açıkladı! Bomba sözler: Bir lider yanıma gelip dedi ki...
GÜNCEL
20 Ocak 2020, 16:58
Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk kez açıkladı! Bomba sözler: Bir lider yanıma gelip dedi ki...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya dönüşünde medya mensuplarıyla bir söyleşi gerçekleştirdi. Erdoğan, başta Libya olmak üzere Türkiye gündemindeki birçok konuya ilişkin önemli değerlendirmelerde bulunurken, Berlin'deki zirvede bir liderin yanına gelerek Yunanistan Başbakanı Miçotakis'in kendisine aktarmasını istediği sözleri açıkladı. Erdoğan, yanına gelen liderin ismini ise vermedi.
YORUMLAR 20
 • ZALİ 1 yıl önce Şikayet Et
  eee yeni dünya nizamını kuracağız Allah ın izniyle
  Cevapla
 • Can 1 yıl önce Şikayet Et
  Sisi geçerken el ense yapacak gibi baktı mübarek :) Sen çok yaşa resi...
  Cevapla
 • Ahmet Dilek 1 yıl önce Şikayet Et
  Evet tespit çok doğru herkes çok konuşuyor iş yapan neredeyse hiç yok...
  Cevapla
 • Asım 1 yıl önce Şikayet Et
  Gawurlara bu akılları siyonistler weriyor. Belli ki masa etrafında mesai yapan insanlık haini bir çalışmanın ürünü olan hareketler.
  Cevapla
 • Nuri 1 yıl önce Şikayet Et
  Bence o ismini açıklamadığı lider macron
  Cevapla
 • mert 1 yıl önce Şikayet Et
  Vizyonsuz chp, ALLAH bu ülkeyi chp'den ve chp'nin kötülüklerinden korusun, Amin...
  Cevapla
 • memo-se 1 yıl önce Şikayet Et
  ALLAH bu ülkeyi chp'den ve chp'nin kötülüklerinden korusun, Amin...
  Cevapla
 • Kayı Boyu 1 yıl önce Şikayet Et
  Ilk defa bütün kafirler bir arada buna Rusya da dahil. Ey para sen nelere kadirsin. Anlaşılan bizi saf dışı bırakıp doğu Akdeniz doğal gazına çökecekler.
  Cevapla
 • Tccc 1 yıl önce Şikayet Et
  Bay kemal doğru demis çünkü onlara göre müslümanlar terorist ama unutulmamalıdır ki biz milli mücadeleyi içimizdeki kâfirlere hep verdik
  Cevapla
 • Devleti Aliyye 1 yıl önce Şikayet Et
  Devleti Aliyye-i Türkiye Allahın izniyle dahada güçlenip Hakkın Hakim olacağı Büyük bir Devlet olacak. Rabbimiz bizi yarattı, yaşatıyor ve yönetiyor.
  Cevapla
 • realite 1 yıl önce Şikayet Et
  CHP'nin Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) sunduğu "FETÖ'nün siyasi ayağı önergesi" hakkında da kuşan Erdoğan, "AK Parti'de, MHP'de bu tür adamlar mı var, haydi ispatla. İspatlayamıyorsan demek ki bunlar sende. Daha bunların neleri çıkacak. Şimdi bu pisliklerden kurtulmak için parlamentonun üzerine bunu yıkmak istiyorlar" ifadelerini kullandı. İspat için uğraşmak bir tarafa TBMM de bir önerge ve araştırmayla bu çözülür. belirli süreliğine ve sadece fetö soruşturması için dokunulmazlıklar askıya alınsın her şey ortaya çıkar.
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 1 yıl önce Şikayet Et
  Türkiye'yi Yunanistan'la dalaştırıp Ülkemizi " YUNANİSTAN -----SURİYE/IRAK PARANTEZINDE" 2 CEPHELİ SAVAŞA SOKMAK İSTEYEN" ÜST AKLIN PLANLARI"na Yunanistan uyarsaa..??Sonucunu Yunanistan'ın düşeceği durumu düşünmek bile istemiyorum. ( Örn : Yunanistan nüfusu 9-10 Milyon, Türkiye sadece İstanbul şehri 15 milyon??!!"
  Cevapla
 • Yavuz S. 1 yıl önce Şikayet Et
  Yunanistan yanlız olsa doğrudur.
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 1 yıl önce Şikayet Et
  Anadoluya Malazgirtten girip burasını kendımıze yüzyıllardır yurt yaptık derkenn, "otobanda gidiyorsunuz bı bakıyorsunuz bı yerleşim beldesi vee tabelada TÜRKÇE İSMİ ALTINDA YUNANCA ESKI YERLEŞİM ADI" ..Bu nedir arkadaş ? "Çocuklarımızın beynine buranın eskı sahipleri Yunanlı mı diyoruz? Batı Trkyada da böylemi?Yunanistandan seferler düzenleyip "PONTUS UGRUNA KARADENİZE GELİP" burası dedemın köyü, burası kiliseydi estek köstek faaliyetlerine bile gözyumuyoruz???
  Cevapla
 • z.y. 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu lideri , daha bir projesi olmasini birak dikili agaclari bile olmyan insanlarla muhatap etmeyin .
  Cevapla
 • lacivert 1 yıl önce Şikayet Et
  Kılıçdaroğlu : '' Libya'nın fizan çölllerinde türk askerinin ne işi var ? ''diyor ve daha önceki bir demecindede ''türkiye'nin suriyede ne işi var ? diyordu .'' bende kendisine soruyoum senin türkiyede ne işin var ?
  Cevapla