TÜM YORUMLAR

Meral Akşener'den erken seçim açıklaması
Meral Akşener'den erken seçim açıklaması
GÜNCEL
21 Ocak 2020, 19:22
Meral Akşener'den erken seçim açıklaması
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Antalya ziyaretinin ikinci gününde Demre ve Finike ilçelerini ziyaret etti. Akşener, İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın sosyal medya hesabından erken seçimle ilgili yaptığı paylaşımın hatırlatılması üzerine, "Lütfü Bey'in belki buna yönelik bir öngörüsü vardır. Benim öngörüm, acil bir seçimi görmüyorum" dedi.
YORUMLAR 18
 • Görünen Köy 1 yıl önce Şikayet Et
  Birbirlerine pas atarak güya gündem oluşturacaklar yemezler.
  Cevapla
 • chpkk 1 yıl önce Şikayet Et
  pkk yardakçıları ip chp sp hdp
  Cevapla
 • sinan 1 yıl önce Şikayet Et
  meral seni fena kandırdılar... ne başbakan olabildin ne bir belediye verdiler ...
  Cevapla
 • mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  turkiye icin luzumsuz gereksiz birisin cekil kapat partini git evinde otur be kadin senden ne koy olur ne kasaba olsa olsa hain olur hainlik yapma bu ulkeye
  Cevapla
 • Adle 1 yıl önce Şikayet Et
  Sadeçe Allah tan bulun Satilmişlar bu Vatan bu Millet bu kan bu kadarami ucuz.
  Cevapla
 • TOSUN 1 yıl önce Şikayet Et
  hayırdır meral hanım başbakanmı olacan. zannetmiyorum 16.07 2016 da başbakan benim diyordunya kılıçdaroğlu siyasi ayak soruyorya yani ortağın sen ve senin gibiler bu ülkenin başına belasın eğer siz olmasaydınız dünyada her konuda bir numaraya çıkmıştık
  Cevapla
 • Vatanım Anadolum. 1 yıl önce Şikayet Et
  Ah Fatihin istanbulu ah. Yaşadığım sevdiğim şehir istanbulum. Sen kimlere kalmışsın. Ah istanbulum sen kuzu idin ama seni herşey çok güzel olacak yalanına inananlar kurda teslim ettiler. Öyle bir güruh gençlik var ki hiçbir hizmet görmediği halde yeter ki Ak partili belediye olmasın ama hizmet olmasada chp li belediye olsun diyen ne kadar hain zalim ve nankörler var garip istanbulum.
  Cevapla
 • Vatanım Anadolum. 1 yıl önce Şikayet Et
  Yazıklar olsun size yazıklar olsun. Herşey güzel olacak yalanına inanan kendini muhafazakar müslüman diye görenler hepinize yazıklar olsun. Aç kurtlar sırtlanlar gibi içte ve dışta bekleyen hainler zalimler ve nankörler o kadar çok ki. Yeter ki Erdoğan gitsin ve ülke batsın diyen o kadar çok hain var ki. Anasına babasına saygı duymayan, ecdadina küfreden bir gençlik bu vatani mahvedecek.
  Cevapla
 • muhtar 1 yıl önce Şikayet Et
  Adamın soyadı "Türkkan" fakat Türklükle alakası bile yok. Kızının nasıl yeni yıl partisi düzenlediğini gördük. Bence soyadını değiştirip Kanıbozuk koysun. Sen önce Hdpkk lı vekile bir cevap ver Maral. Bizim sayemizde meclise girdiniz diyordu. Kimlerin kucağında oturuyorsunuz haberiniz yok.
  Cevapla
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  İyi parti daha TBBM de HDP li vekilin azarlamasına cevap veremedi. Ona bir cevap verin, veremiyorsanız hdp nin hakkını teslim edelim. "hdp nin sayesinde meclisteniz." Meydanlarda ne diyeceksiniz?
  Cevapla
 • Recep Yaşar 1 yıl önce Şikayet Et
  boş bir karakter, siyasette gereksiz, renksiz , tatsız, tutsuz, omurgasız .
  Cevapla
 • Reis C* 1 yıl önce Şikayet Et
  Sana zerre kadar güvenmiyorum çünki sen sen değilsin içimdeki bir ses birilerine çalıştığını hizmet ettiğini söylüyor...
  Cevapla
 • Ali haydar yemez 1 yıl önce Şikayet Et
  HDP=PKK ile mi ittifak olarakmı seçime gireceksiniz yoksa milleti uyuttuğunuzu düşünerek gizli dışarıdan destekmi verecek.Umutlu olduğunuza göre diyet borcunuda seçim sorası karayılanı savaş bakanı yaparsınız.
  Cevapla
 • 4670 1 yıl önce Şikayet Et
  Sen oyna Meral sen oyna yani chpkk ya oyna sana yakışır kivirmak
  Cevapla
 • Erdo 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu da Kılıçdaroğlu'nun kadın versiyonu. Binmişsiniz pkk nın kayığına chp ile. Sözde milliyetçi olacaksınız. Kendinize bir iyilik yapın, yüksek bir yere çıkın ve atlayın. Sizde rahatlayın, millette rahatlasın boş yere gündemi işgal etmeyin.
  Cevapla