TÜM YORUMLAR

Muhalefeti FETÖ birleştirdi
Muhalefeti FETÖ birleştirdi
GÜNCEL
24 Ocak 2020, 06:47
Muhalefeti FETÖ birleştirdi
CIA ajanı Enver Altaylı iddianamesinde, 15 Temmuz öncesi ve sonrasına ilişkin çok önemli detaylar var. Altaylı FETÖ ile birlikte Türk siyasetini dizayn planları hazırlamış. Plana göre; 15 Temmuz sonrası milli bütünleşmeyi kırmak için muhalefet tek çatı altında birleştirilecek, bu ortamı hazırlamak için de ekonomik kriz eşliğinde sokak hareketleri başlatılacaktı.
YORUMLAR 14
 • Abuzer Kadayıf 2 yıl önce Şikayet Et
  Ortalığı karıştırmaktan başka ne işe yararsınız. Çapulcu cemaat sizi... Pensilvanyada oturuyorsun. İç düzenimizi bozuyorsun. Çakallara fırsat vermez bu millet, unutuyorsunuz... ayağını denk al FETÖ
  Cevapla
 • Kenan 2 yıl önce Şikayet Et
  Mesaj alındı reis :) (yalnızca büyük harflere dikkat)
  Cevapla
 • dede korkut 2 yıl önce Şikayet Et
  bu enver altaylı şimdi,hala, toprak altında değilse bunları anlatmayın
  Cevapla
 • izmir halk ish. 2 yıl önce Şikayet Et
  izmirin bazı bölgelerinde geçen hafta apartman zillerinde isime göre kimliğine göre alevi-kürt diye çarpı işaretleri konmaya başlandı.buda ülkemizde yeni alevi -sünni çatışması planlıyor olabilir.alevi olanlardan bir kaç kişi öldürüp ya devlet yaptı veya dindar kesim yapı deyip milleti birbirine düşürecekler
  Cevapla
 • izmir halk ish. 2 yıl önce Şikayet Et
  abd dış ve derin yapı türkiyede seçimden önce doları 10 tl çıkartıp ak parti hükümetini devireceklerdi.ancak mhp seçimi öne alalım diyerek onların oyunlarını boşa çıkardı.5 ay önce fetöcü komutanın evinde dökümanlar yakalandı istanbul-ankarada sokak sokak harita kaçış noktaları hangi sokakta hangi kesim oturuyor kürt-alevi-sünni kesim haritası yakalanmıştı.metal iş sendikası meydanlarda büyük eylem yapmaya hazırlanıyor izmire her hafta pazar günü otobüslerle sendikacıları bu eyleme hazırlıyorlar. bunlar sol terör örgütleri de dahil edilip milleti ayaklandıracaklar
  Cevapla
 • Kayı Boyu 2 yıl önce Şikayet Et
  Hala Ekonomik saldırı yok diyen Patates, Soğancılara duyurulur.
  Cevapla
 • bilmem 2 yıl önce Şikayet Et
  fetö bir terör örgütüdür. bağlı olduğu yerler bellidir. bütün terör örgütlerine lanet olsun. onlara aşağılık damgası vurulsun İnşallah.
  Cevapla
 • Nazım KARAMEHMET 2 yıl önce Şikayet Et
  Siyasi işte muhalefette bir araya gelip PKK ya varıncaya kadar, AKP den kopup muhalefetin yanına koşanlar dahil hepsi.
  Cevapla
 • Nazım KARAMEHMET 2 yıl önce Şikayet Et
  İşte siyasi ayağın aparatları da buradan belli. Projelerden bir ayağı tuttu.HDP ye varıncaya tüm muhalefetin ve AKP den kopanlar ve muhalefete akatılanlar dahil,bitti, nokta.
  Cevapla
 • Şahan 2 yıl önce Şikayet Et
  chp kapansın
  Cevapla
 • Vatansever 2 yıl önce Şikayet Et
  Yüzünde nur yok hainin.Gebermedi gitti.
  Cevapla
 • bilmem 2 yıl önce Şikayet Et
  İnşallah fetö örgütü kendi içinde menfaat savaşları yaşar ve birbirlerine düşerler tez vakitte. fetö örgütü içinde kendi aralarında bir sürü haksızlıkları var. fetöcüler kendi içinde isyan etmeli. İnşallah tez vakitte başlar birbirlerini yerler. diğer iyi pırtı hdp terörist koltuk değneği , fetönün ele geçirdiği chp ve saadet bunlarda birbirlerine düşerler İnşallah tez vakitte. Allah var keder yok.
  Cevapla
 • Gerçek Müslüman 2 yıl önce Şikayet Et
  Surata bak pitbul gibi köpek
  Cevapla
 • mehmet 2 yıl önce Şikayet Et
  bu yıl içinde bir ayaklanma düzenletip hükümeti düşürüp seçim yaptırmak için uğraşacaklar. zaten chp lideride aöyledi. bunların hepsi terörist.
  Cevapla