TÜM YORUMLAR

Sözde Orta Doğu barış planına İstanbul ve Ankara'da büyük protesto
Sözde Orta Doğu barış planına İstanbul ve Ankara'da büyük protesto
GÜNCEL
29 Ocak 2020, 01:09
Sözde Orta Doğu barış planına İstanbul ve Ankara'da büyük protesto
ABD'nin skandal kararı sonrasında İstanbul Başkonsolosluğu önünde toplanan bir grup ABD Başkanı Trump'ın sözde Orta Doğu barış planını protesto etti.
YORUMLAR 56
 • yolcu 6 ay önce Şikayet Et
  Edi ile Büdü , ( Trump ve Netanyahu ) ikisi bir toplantı gerçekleştiriyorlar ve yüzyılın rezilliiğini sergiliyorlar . Hani nerede Filistin temsilcileri ? böyle rezillikmi olur, Cumhurbaşkanımızın dediği gibi işi oldu bittiye getirmeye çalışıyorlar . Şeytanın kuklası bunlar . Eninde sonunda hüsrana uğrayacaklar .
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 6 ay önce Şikayet Et
  Siyonizmin dümen suyunda gitmeyen Keneddy vurulmuştur. Hatta "Filistin devletini tanıyacağım" lafları eden Clinton'la Monıka LEWINSY skandalı çıkartılmıştır. Evangelistlerin her isteğini yapan TRUMP sırtını Yahudilere dayamaktadır. Sonuçta koskoca ABD'yi Yahudiler yönetmektedir!!!(Örn: Kudüs ve Golan tepelerini Trump'ın tanımasına karşılık TRUMPT seçim zamanı Rus yardımı ve şimdi de AZLEDİLMESİ suçlamasından beraat etti)
  Cevapla
 • trol belası da var 6 ay önce Şikayet Et
  Hıdır, her şeyi biliyor gibi yapıp sağlam sallıyorsun.
  Cevapla
 • Çiçek 6 ay önce Şikayet Et
  Bence Allah rızası için ölmek için en iyi sebep mescidi aksayı korumak için hepimiz savaşmalıyız zaten ölecegiz önemli olan Allah için ölmek onun rızasını kazanabilmek filidtibdeki mescidi aksa için deger çünkü peygamberimizin koruduğu sevdiği 1 yer ilk kıble şeytan ve askerleri bunu itiraz etsede kuran cehennem var diyor şeytana cehennem var şeytana itaat edenlerde sonsuz cehennem var
  Cevapla
 • Halıl 6 ay önce Şikayet Et
  Bu protestolarda bırtane Solcu,Chplı Komunıst Amerıkan karsıtıyım dıyen Dernek, Partı ve Odaları göremezsınız..hepsı Amerıkan yanlısıdırlar..
  Cevapla
 • Diyarbakırlı 6 ay önce Şikayet Et
  Halil onlar da ABD yanlısı , dolar tutucular . Sen bakma öyle heyecanlı slogan atmalara ,bir zamanlar A.Hakan Coşkun da öyle sloganlar atardı şimdi nerede iyi biliyorsun , mücahidken şimdi 2 karılı müteahit olanları saymıyorum.
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 6 ay önce Şikayet Et
  TABANI : Ortadoğuda emperyalizme hizmet için Batı tarafından yaratılan IŞID'le mücadele / sözde "TERÖRİZMLE MÜCADELE" kılıfı. ORTASI : IŞID'ı manivela olarak kullanarak Ortadoğuda SUNNİ-Şİİ savaşı körükleyerek "MÜSLÜMANI MÜSLÜMANA KIRDIRMA" projesi . TAVANI : Tüm müslümanlara yönelik dünya çapında "terörist İslam" algısını yerleştirip, Ortadoğuda İsrail ile aynı ırkdan geldiklerini açıkladıkları Kürtleri kullanarak, "israil ile Barzanistan arasındaki bölgenin İŞİD'den temizlenmesi kılıfı ile birleştirilmesi, petrol sahalarının ele geçirilmesi ve VADEDİLMİŞ TOPRAKLARIN ELE GEÇİRİLMESİ amacına yönelik "HAÇLI SAVAŞIIIII
  Cevapla
 • ali 6 ay önce Şikayet Et
  protesto yetmez. türkiye abd ve yahudi elçiliklerini kapatmalı. bu ülkelerdde ki elçileri geri çağırmalı. Araplar istiklal harbinde osmanlıdan yanı tavır almamakla, savaşı seyretmekle, İNGİLİZ den yana nasıl OSMANLIYI ARKADAN VURMUŞLARSA; bugün de ARAPLAR FİLİSTİNLİYİ ARKADAN VURUYORLAR. Rabbim bu körfez ülkeleri olan zengin şımarık arapların belalarını vermesi yakındır.
  Cevapla
 • Cemal 6 ay önce Şikayet Et
  Islami kullanan sahtekar isbirlikciler bu eylemlere katilmazlar. Onlar muslumanlara dusmandir. Isleri gucleri islamcilari tekfir ederek muslumanlari parcalamaktir.
  Cevapla
 • Ali BULUT 6 ay önce Şikayet Et
  Hani iran müslümandir mezhepçilik yapmayın diyenler hani süleymanimidir nedir o katili şehit ilan edenler hani müslüman katili İranı aklamaya çalışan haysiyetsizler irandan bir açıklama duydunuz mu lan?
  Cevapla
 • Mardinli 6 ay önce Şikayet Et
  Hadi Kahrolsun İsrail diyelim ve bir saat sonra dağılalım.. Protesto vakti geçti artık Müslüman ülkeleri Kahrolsun İsrail demesi ile israil kahrolmaz ama nerde herkes kendi cebine bakıyor İsrail ve Abd ile kötü olmayalım diyor.. Neyse bizde cebimize bakalım araplar düşünsün diyelim herkes topu birbirine atsın ve konu kapansın herzaman ki gibi
  Cevapla
 • Mustafa 6 ay önce Şikayet Et
  Yenikapı'da düzenlenen Büyük Kudüs Mitingine katılmıştım.Ondan önce ve ondan sonra defalarca böyle mitingler yapıldı.Değişen hiçbir şey yok.İsrail işgal etmeye, işgal ederken müslümanları öldürmeye devam ediyor.Biz de miting yapmaya.Filistin için , Kudüs için , Mescidi Aksa için mücadele edense sadece Filistinde yaşayan müslümanlar.Bir de Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan mücadele ediyor.
  Cevapla
 • agah 6 ay önce Şikayet Et
  Müslümanlar hazır parayı buldu yan gelip yattılar, saltanatlarının varlığını ABD ye bağladılar. Şimdi hoşlarına gitse de gitmese de ABD nin kararlarına uymak zorundalar. Bu iş askeri güç meselesidir. İstediğin kadar bağı, bir tane füze etmez.
  Cevapla
 • gurbetci 6 ay önce Şikayet Et
  Filistini bölmek böldürmek? Irak, Afganistan, Suriye de cokdan bölünmedimi? Bunlar kimin planlari? hepimiz ve herkes biliyor ama karsi koyan yok. Ben sadece sunu diyorum Allah müslümanlarin yardimcisi olsun gerisi yalan. Hani nerde arab Birliligi? hani nerde hep konustugumuz Fotoraflarda gördügümüz islam Ordusu? nerde?
  Cevapla
 • G GÜLER 6 ay önce Şikayet Et
  Kahrolsun abd kahrolsun siyonizm bütün izm'ler İSLAM COĞRAFYALARINI kana bulayanları ve bunaseyirci kalan münafıkları kınıyoruz
  Cevapla
 • Zafer 6 ay önce Şikayet Et
  Asil bu plana destek veren sudiarabistan,bae,misirin satilmis yoneticileri degil buna sessiz kalan halklari dinine ihanet etmis siyonistlere destek vermis sayilir Allah onlari bildigi gibi yapsin.
  Cevapla
 • selim türk 6 ay önce Şikayet Et
  Tüm araplarla anlaştı Amerika. Neyin rüyasını görüyorsunuz.
  Cevapla
 • Zeki 6 ay önce Şikayet Et
  Yahudiler hristiyanlar bu dünyayi biz müslümanlar ahireti cennet olarak yasayacagiz. Allah bizi siniyor.,fazla üzülmeye gerek yok
  Cevapla