TÜM YORUMLAR

Türkiye ile Rusya anlaşamadı! Ve Ankara'yı terk ettiler! Kremlin ve NATO'dan da flaş açıklama
Türkiye ile Rusya anlaşamadı! Ve Ankara'yı terk ettiler! Kremlin ve NATO'dan da flaş açıklama
DÜNYA
11 Şubat 2020, 17:27
Türkiye ile Rusya anlaşamadı! Ve Ankara'yı terk ettiler! Kremlin ve NATO'dan da flaş açıklama
İngiliz haber ajansı Reuters'ın geçtiği haberde, Esad güçlerinin Türk askerlerini şehit etmesinin ardından Türkiye ile Rusya arasında gerçekleştirilen toplantıda bir anlaşmaya varılamadığını ve delegasyonun başkent Moskova'ya geri döndüğünü duyurdu. Öte yandan gerilim arttığı bölge için NATO ve Kremlin'den de peş peşe açıklamalar geldi.
YORUMLAR 101
 • latif 3 ay önce Şikayet Et
  Önce siz durun
  Cevapla
 • savas 3 ay önce Şikayet Et
  rusya durum endişeverici.acilen suriye ve rusyayasaldırılar durdurulmalı. Kurdun kuzuya suyu bulandırma dediği gibi. Esas saldırıp öldüren fitne cıkartan sizsiniz. Siz plan yapmaya devam edin Allahındabir planı var. Onu uygulayacak askerleride var elhamdulillah. Sizede bir belayakında gelir meraketmeyin. Öylebir belajki kendi derdinizden kimseyi göremezsiniz. Rabbim bu kafirlere tezzamanda görülmemiş bir bela yolla. taşları yağdır üzerlerine.
  Cevapla
 • bülent duman 3 ay önce Şikayet Et
  rusya ve amerika ortadoğuyu paylama derdinde israile yer açıyorlar
  Cevapla
 • belde 3 ay önce Şikayet Et
  madem masayı terkedecektin niye Soçi mutabakatına imza attın Rusya. güneyde olanların hepsinden haberin var. ABD den daha fazla haberin var. ABD ye inat ben burada kalacağım diyorsan zaten oradasın. hiç değilse oradan göç edenlere ve var olanların hakkını korumak için sınırında kalsaydın ya. Artık Kırımı, Çeçenistanı, Kafkasları boş bırakmamak gerek. fazla ileri gidiyor Rusya. Tamam s400, Nükleer, doğalgaz dedik lakin tüm bunları bedava vermiyorsun ya. bu ülkemizi çevirme harekatına bu millet prim vermez. kendi göbeğini kendi keser.
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 3 ay önce Şikayet Et
  CUMHURBAŞKANINA YENİ TUZAK .... Ülkemizin siyasi hedefleri ile bunları desteklemede zor duruma düşürülecek şekilde askeri güç dağıtımı amaçlanmasına ve Osmanlının son dönemi gibi Galiçya, Filistin, Yemen ,Libya vs gibi farklı merkezlerde savaşa sürüklenmesi ilginç?. Irak..Suriye...Kıbrıs doğalgaz yataklarında hakların korunması...Libya konusu... Birden gündeme getirilen Yunanistan adaları??..İdlipp vee Kıbrısta AKINCI'nın konuşmaları hep "Türkiyenin gücünü parçalayıcı bir senaryo?? Tüm bunların ardından Güneydoğuya "NATO ŞAPKASIYLA ECNEBİLER DE GELİRSEEE"...Tombalaaaa..Çok dikkat etmeliyiz..
  Cevapla
 • sarızlılar 3 ay önce Şikayet Et
  ha abd ha rus al birini vur ötekine....
  Cevapla
 • muallim 3 ay önce Şikayet Et
  Ruslar sayemizde sıcak denizlerin ucunu gördü. Ama kendilerini çok çabuk kaybettiler. aldıklarının fazlasını bırakmak zorunda kalabilirler.
  Cevapla
 • yorumcu 3 ay önce Şikayet Et
  Putin Esedi evlat edinmiş
  Cevapla
 • umut sert 3 ay önce Şikayet Et
  Aslında çözüm basit türkiye sınırında oldugu gibi beton blokla 35 - 40 km derinliğinde idlibte sınır çekersin telfırat , munbiç,kuzey suriyeyi temizler bütün sıgınmacıları oraya gönderir korumasınıda sen yaparsın bir nevi güvenli bölge oluşturursun
  Cevapla
 • Dalgıç 3 ay önce Şikayet Et
  Kıvırmayı bırak piton sizi askerlerimizin ayağındaki çamura kurban ederiz
  Cevapla
 • sel yaz 3 ay önce Şikayet Et
  bizimle İdlib de bizimle
  Cevapla
 • Hsn 3 ay önce Şikayet Et
  Şu kesinleşti ki surıye abd ve Ruslar tarafından paylaşılmış ve Rusya Türkiye yi esedi aracı yaparak Suriye'den çıkarmak istiyor. Yani saldırı birinci elden Rusya, tarafından planlanmıştır. Türkiye artık İdlip de ilerlemeli mülteciler için alan açmalı beklememeli
  Cevapla
 • Nevim 3 ay önce Şikayet Et
  Tamam yanina Amerika' yi PKK' yi da al birlikte gidin Rusya' ya ve Esad' a karsi Savasmaya.
  Cevapla
 • dede 3 ay önce Şikayet Et
  Rusyaya bak sen. Hem kendileri saldırıyor hem de rusya ve suriye ye yapılan saldırılar durdurulmalıdır diyor.
  Cevapla
 • Stratejiokulu 3 ay önce Şikayet Et
  Burası Afganistan a benzemez, lojistik hizmetleri zor alır tüm çakal takımı ne ayısı ne çakal fransa nede
  Cevapla
 • Okur32 3 ay önce Şikayet Et
  Ey Rusya Afganistan'da ki hezimetini çabuk unutmuşsun. Yavaş yavaş Suriye deki durum Afganistan'da ki duruma doğru ilerliyor. Aynen hezimete uğrayarak çekip gideceksin. Afganistan hezimetin SSCB nin dağılması ile son bulmuştu. Suriye hezimetin Rusya'nın dağılması ile son bulacak inşallah. O cehennemden çikamayasin.
  Cevapla