TÜM YORUMLAR

Avrupalı liderden ezber bozan çıkış!
Avrupalı liderden ezber bozan çıkış!
DÜNYA
15 Şubat 2020, 07:29
Avrupalı liderden ezber bozan çıkış!
Almanya Cumhurbaşkanı Frank Walter Steinmeier Batı'yı "dünyayı Batılılaştırma" fikrinden vazgeçmeye ve Çin, Rusya ve bölgesel güçlerle ilişkilerde yeni, gerçekçi bir dış politika benimsemeye çağırdı.
YORUMLAR 10
 • Ts29 1 yıl önce Şikayet Et
  Size çok güven olurya arayın bakalım inşallah belanizi Cin veya rustam bulursunuz
  Cevapla
 • Balta 1 yıl önce Şikayet Et
  İmana gel, ihtiyar kadayıf seni ...
  Cevapla
 • Abdurrahman SERDAR 1 yıl önce Şikayet Et
  Eğer samimi olarak gerçekleri dile getirdi ve doğruları söyledi ise, Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier, eger samimi ve dürüst ise, Dünyayı zorla ŞEKİLLENDİRMEĞİ ve BATILILAŞTIRMAYI bırakmak gerektiğine ınanıyorsa, müşahhas adımlar atmalı, hasbi adımlar atan TURKİYE ile de ciddi ve yakın İşbirliği yapmıya Ülkesini ve AB'yi zorlamalıdır. Buna da gücü yeter, Almanyanın. Bu suretle, Barış ve huzura BÜYÜK Katkıda bulunmuş ve Hz. İSA'yı da sevindirmiş olur. Bu yazıyı okuyan Almanya Elçiliğine duyursun
  Cevapla
 • Memo 1 yıl önce Şikayet Et
  Almanyada çumhurbaşkanı tek sembolik olarak görevi var. Onların çumhurbaşkanlık sistemi yok. Angela merkel karar veriyor ve alman parlementosı
  Cevapla
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Eger Sn. Cumhurbaskani Steinmeierin bu konusmasi yerinde gercekleri ortaya koymustur. Umarim bu konusmasini ülkesinin hükümetiyle basta AB ülkelerinde ve yetkili organlarinda sahaya yansimasinda öncülük ederler. Batinin dikte etme ve hegomonyasini sürdürme dönemi bitmistir. Bunu dile getiren Sn. Cumhurbaskani Steinmeier,e tesekkür etmek gerek. Artik Dünya ülkeleri ne ABD,AB,yi ne de onlarin bir dünya savasindan bu yani ellerine gecirip istedikleri gibi sevk ve idare ettikleri kurumlari dinlemektedir. Yenidünya düze esit bir cercevede kesinlikle yeniden insa edilmelidir. Tüm ülkeler artik bunu beklemektedirler. Artik sömürülen ülkelerde bati ülkelerindeki gibi yasamak istemektedirler.
  Cevapla
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Siz sadece temiz eli değil tüm elleri sıkacaksınız öylemi. Siz zaten teröre boyun eğmiş bir milletsiniz. Terörden korkan korktuğunuz için bana dokunmasın bin yıl yaşasın diyen ülkenizde ofisler açan legal bir örgüt olarak büyümesine destek veren korkak zavallı ihtiyar nüfuslu ülkesiniz. Az birazcık halsiyetiniz şerefiniz olsa Türkiye gibi mücadele ederdiniz.
  Cevapla
 • 234 1 yıl önce Şikayet Et
  ilk defa güzel konuşan bir avrupa cumhurbakanı var ayda yılda konuştu ama esaslı konuşmuş
  Cevapla
 • HEVAL 1 yıl önce Şikayet Et
  batısı asyası tüm dünya insanları insan ve kardeştir bu gözle yaşamalı ayrışma ve bloklaşmaya insanı insanlıktan çıkarıyor.
  Cevapla
 • Musa 1 yıl önce Şikayet Et
  Tabi tabi öyle dir heval .kardeşliği sizden öğreneceğiz
  Cevapla
 • 01adana 1 yıl önce Şikayet Et
  biriniz deel alayınız yalan alayınız
  Cevapla