TÜM YORUMLAR

Türk heyeti Moskova'da
Türk heyeti Moskova'da
GÜNCEL
17 Şubat 2020, 07:35
Türk heyeti Moskova'da
Diplomasiyi sonuna kadar kullanan Ankara, Rusya ile görüşmelerden somut bir sonuç çıkmaması ihtimaline karşı askerî seçeneği de masada tutuyor.
YORUMLAR 28
 • Gökhan 3 ay önce Şikayet Et
  Savaşa girersek sadece Esed'e değil, Pkk/Ypg ye karşıda cephe açmalıyız. Amaç Esed/İran la savaşıp bizim güçsüz düşmemeiz ve sonrasında Pkk devleti kurulması. Aynı anda 2sinede balyozu indireceğiz inşeAllah.
  Cevapla
 • Orhan 3 ay önce Şikayet Et
  Mevcut duruma bakarsak Suriye ile toptan savaşa gireceğiz gibi duruyor. Allah yardımcımız olsun. Amin.
  Cevapla
 • Egeli 3 ay önce Şikayet Et
  Kalleş rus defol suriyeden, senin ne İşin var müslüman ülkede defol.
  Cevapla
 • Muhittin Aksoy 3 ay önce Şikayet Et
  Ruslar nasil Afganistan cikti ise Suriyedende cikacak baska yolu yok .Suriye ile hic bir baglantisi yok ne siniri ne dr dininden hic bir baglantisi yok-
  Cevapla
 • ERMENİ KORİDORU 3 ay önce Şikayet Et
  Şimdilik bağlantısı yok, Ermeni ekip bir koridor açmaya çalışıyor. Rusya (C.B. Putin Gürcü asıllı, B.B. Mihail Ermeni-Yahudi karması ve D.İ.B. Lavrov Ermeni) Tartus ve Lazkiye'de üs kurdular. M5 karayolunu ele geçirip Halep'e ulaştılar. Ermeni terör örgütü olan YPG, Menbiç'ten Irak sınırına kadar uzanan koridoru elinde tutuyordu. Elimizdeki M4 karayolunu da Ruslara biz açtık. Kuzey Irak'ta Ermeni Terör örgütü olan PKK-Kandil var. Yani Rusya'nın Akdeniz'den Ermenistan'a ulaşmasına bir adım kalmış. (İran-PJAK veya HDP-PKK). Rusya Kafkaslar'da Çeçenistan'ı işgal ederek Kafkasları aştı Gürcistan'a da girdi, oradan Ermenistan'a küçücük bir adım kaldı. Şimdi hepsini uç uca ekle, bak. SÜPRİZ!
  Cevapla
 • misafirim 3 ay önce Şikayet Et
  Türkiye de birlikler boşaldı tank hovitzer roket ağır havan komandolar sözleşmeli askerler zırhlı araçlar suriye sınırında yunanistanla bir çatışma çıksa trakya elden gider
  Cevapla
 • MuRaT 3 ay önce Şikayet Et
  Sadece sınırları açsak yunanistana değil tüm avrupaya mermi atmadan mültecilerle savaşı kazanırız.
  Cevapla
 • murat 3 ay önce Şikayet Et
  he he bitek sen biliyorsun. Bizim askeri komuta kademesi bilmiyor sen farkındasın.
  Cevapla
 • ali 3 ay önce Şikayet Et
  büyük savaşların ayak seslerı geliyor.israil devletı hiçbir zarar görmeden devletler üzerinden kendi savaşlarını verıyor.bu saatten sonra dünyada huzur bitmiştir artık.bekleyıp göreceğız..bütün bu olayların arkasında büyük israil devletını kurmak vardır akıllarında..
  Cevapla
 • tcli 3 ay önce Şikayet Et
  suriye meselesi diplomasiyle siyasetle filan çözülmez, adamlar güç üzerinden gidiyor, türkiyede güç kullanması lazım. benim kafamdaki şüphe abd rusya israil türkiye yi esedle savaşa sokup arka planda anlaşır bize kazık atarlarsa diye korkuyorum. tek çekincem budur. değilse türkiye esedi hallaç pamuğu gibi atmasını bilir.
  Cevapla
 • celal 3 ay önce Şikayet Et
  abd nin bu ara bize gaz vermesi senin şüphelerini doğruluyor.eseti yenmenin bize bi getirisi yok.ama abd nin projelerine yarıyor.tabiki ypg ve israille birlikte.
  Cevapla
 • Haliloğlu 3 ay önce Şikayet Et
  Her şey geldi güce dayandı zor oyunu bozar derler görünen şu ki gordiyonun düğümünü iskenderin kılıcı değil Mehmedçiğin süngüsü çözecektir.
  Cevapla
 • İmamoğlu 3 ay önce Şikayet Et
  İki paralık yahudiler abd rusya'yı ele geçirmiş kukla gibi oynatıyor aslında bizim rakibimiz bizim muhatabımız rakibimiz ve gerçek düşmanımız yahudilerdir diğer devlet ve terör örgütlerinin hepsinin gerçek patronu onlardır diperkeri hep zombi mankurt kukladır.
  Cevapla
 • 1071 3 ay önce Şikayet Et
  Haçlı siyonist evangelist sapkınlarcondalisa rice'uçın bu bölgede 22 devlet kurulacak dediği gibi büyük israili kurmak için terör örgütlerini kullanıyor kürtçülüğü kullanarak militan topluyor onların ve ernenilerin ağzına birer parmak bal sürüyorlar barzanileri çoktan kafalamışlar abd rusya ikisi de yahudilerin sözünden çıkamaz ikisinde de kontrol yahudilerde biz ikisine de güvenemeyiz kendi işimizi kendimiz göreceğiz.
  Cevapla
 • İmamoğlu 3 ay önce Şikayet Et
  Ne farkeder hepsi gavur ha abd gavuru ha rus gavuru hepsinin anlayacağı ırtak bir dil var silahın namlusu gez göz arpacık ateş !..
  Cevapla
 • Zeki 3 ay önce Şikayet Et
  Reis emretsin yamultalim su ruslari. Kefenler hazir degil mi din kardeslerim. Reisin emriyle sefere cikmaya hazir miyiz osmanli torunlari? Ya Allah ya Bismillah.
  Cevapla
 • gebertin 3 ay önce Şikayet Et
  adam rusyadan gelecek türkleri türkmenleri arapları öldürecek, sonrada bütün dünyaya kendisini haklı ilan edecek. vurun gebertin kaç tane varsa isterse milyon tane olsun. gebertin gitsin. gitsin kendi sınırında ötsünler.
  Cevapla
 • osman 3 ay önce Şikayet Et
  askerlerimizin katili moskovdur moskof dusurulen ucagi unutmuyor bu kefereye ayni tondan cevap vermek lazim
  Cevapla
 • bergamali 3 ay önce Şikayet Et
  tam zamaniyken esed denilen zalimi sinek gibi ezmeliyiz.
  Cevapla