TÜM YORUMLAR

Mustafa Elitaş'tan çok önemli açıklamalar: Askerler Meclis'e gelip tehdit etti
Mustafa Elitaş'tan çok önemli açıklamalar: Askerler Meclis'e gelip tehdit etti
SİYASET
20 Şubat 2020, 10:02
Mustafa Elitaş'tan çok önemli açıklamalar: Askerler Meclis'e gelip tehdit etti
26 Haziran 2009'da imzalanan, askerlerin sivil mahkemede yargılanmasının yolunu açan TCK'nın 250. maddesiyle ilgili tartışmalar devam ederken, AK Partili Mustafa Elitaş çok önemli açıklamalar yaptı. Elitaş, kararın imzalanmasının ardından askerlerin Meclis'e gelerek kendisini oğluyla tehdit ettiğini açıkladı. Elitaş, karara imza atanların arasında bulunan Deniz Baykal'ın da tehdit edilmiş olabileceğini söyledi.
YORUMLAR 15
 • #sonnefesekadar61 3 ay önce Şikayet Et
  kimlikleri belli değil mi bu subayların anlayamadım şimdi
  Cevapla
 • Ali 3 ay önce Şikayet Et
  Peki böyle bir sey neden bu zamana kadar ortaya çıkmadı. Neden yargıya müracaat edilmedi.
  Cevapla
 • Cuntaya hayır. 3 ay önce Şikayet Et
  Türkiye ne zaman ilerlemeye başlasa hemen kendisi ile alakası olmadığı halde bir sözde Rütbeli bir yerlerden emir alıp patavatsızca konuşuyor, Piyasalar allar bullak oluyor. Halbuki bu Rütbelinin görevi Türkiye yi korumak, Terör le mücadele olduğu halde halkın iradesini hiçe sayıp kendi Fikirlerini zorluyorlardı. Eskiden kalma böylesi Subaylarıda bağlantıları incelenmeli. Gerekirse omlarında Rütbesi alınmalı.!
  Cevapla
 • saydemir 3 ay önce Şikayet Et
  Vatanım,milletim,devletim,bayrağım aleyhine her kim hainlik veya darbe yapmış yada yapma niyetine girerse Allah belasını versin,memleketimizi karıştırıp huzırsuz etmek isteyenlere gereği hemen yapılmalı,mit ve istihbarat teşkilatlarına iş düşüyor,aman dikkat asla taviz verilmemeli,suriye,ırak,afganistan,libya vs.ortada görüyorsunuz,biz vatansız devletsiz yaşayamayız ölürüz de biyere gitmeyiz.
  Cevapla
 • Avni özkan 3 ay önce Şikayet Et
  Kardeşim tehdit edildiğinizde çıkın bir basın toplantısıyla bunu milletle paylaşın siz herhangi birisi değilsiniz millet kimin ne olduğunu bilsin.
  Cevapla
 • AHMET ÖZBİR 3 ay önce Şikayet Et
  ASKER HÜKÜMET'İN EMRİNDEDİR! Peki yıllardır bazıları askerliği bırakmış devleti yönetme derdine düşüyor. Neden? En büyük EKSİĞİMİZ BENCE EĞİTİM'DE!.. Asker sivile bağlı olduğu yalan, komutanının emirlerine göre hareket edileceği mi öğretiliyor. MİT'e çok büyük görev düşüyor. Yanlış yapana İŞİN BAŞINDA EL KOYUP ORDUDAN ATILMALILAR!..
  Cevapla
 • Adanalı 3 ay önce Şikayet Et
  başbuğ değil onun adı, borucu
  Cevapla
 • ccey 3 ay önce Şikayet Et
  Sayın Elitaş hemşehriniz Abdullah Gül ün açıklamaları duruşu Niyeti hakkında niye hiç bir açıklama yada tepki göstermiyorsunuz, Hükümetten AKP den rahatsızlığı neden Kayseri li olarak Rahatsızız Meclise gönderdildi vekil oldu AKP ile beraber devam etti, başbsakan Cumhurbaşkanı oldu, ee ne olduda sana görev verenlere millete milletin desteğini verdiği hükümete karşı birileri ile iş tutuyor, Bir yerlerden talimatmı alıyor ne bu
  Cevapla
 • mahoni 3 ay önce Şikayet Et
  Isım ver isim 5 general tamm kim onlar bu kadar acizmisinuz yaptın yanında kar kalıyor
  Cevapla
 • Cumhur 3 ay önce Şikayet Et
  O tehdidi savuran askerler tespit edilip alenen yasa yapıcıları tehdit ve devletin işleyişine engel olma konusunda dava açılmalıdır.
  Cevapla
 • tespit 3 ay önce Şikayet Et
  osmanlıda yeniçerilerin din elden gidiyor diye hazineyi yeni sadrazamla yağmalama girişimi cumhuriyet döneminde laiklik elde gidiyor sloganı ile yapıldı. Bozulmuş yeniçerilerden darbeci askerlerin hiç bir farkı yok. Osmanlıyı yerinde saydıran yeniçeri tehditi bugün cumhuriyeti yerinde saydırmaya çalışıyor. Atatürkçü olduğunu söyleyenler siyasi hırsları ve talan hevesleri için Atatürkü kullanıyor. CHPnin bu isimde bir parti bir daha açılamayacak şekilde kapatılması gerekir çünkü Atatürk istismarı yapıyor ve Atatürkü koruma kanunu devreye alınmalı. Atatürkün mücadele ettiği zihniyet Atatürkün partisini ve mirasını ele geçirdi.
  Cevapla
 • Kürşat 3 ay önce Şikayet Et
  Baykal çok mu matah biriydi. Bunların hepsi aynı bıçağın demiri.
  Cevapla
 • TOSUN 3 ay önce Şikayet Et
  onları o anda alacaksın bü vatan kişilerin ve kurlmların değil bu topraklarda yaşayan herkesin hakkı var. generalin ne kadar hakkı varsa çiftçinin de çobanında herkesin aynı hakkı var
  Cevapla
 • belde 3 ay önce Şikayet Et
  memlekette ancak cesur olanlar iz bırakır. bu alınan karar doğruydu. öyle olmasa Deniz Bey bunu desteklermiydi. lakin onun partisi şu an çark ediyor. mahkeme dediğin tek olmalı, sivili askeri olur mu. suç ise askere de suç, sivile de.
  Cevapla
 • Bitlis 3 ay önce Şikayet Et
  Eski Türkiye'de bırakın Milletvekilini Başbakan ve Cumhurbaşkanı bile askerin karşısında konuşamazdı, Yeni Türkiye'de Ak Parti sayesinde işle tam tersine döndü ,yemezler artık vesayet dönemi bitti
  Cevapla