TÜM YORUMLAR

Atakan Kayalar aslında kimdir? Sosyal medyada konuşulan Atakan kaç yaşında?
Atakan Kayalar aslında kimdir? Sosyal medyada konuşulan Atakan kaç yaşında?
YAŞAM
24 Şubat 2020, 08:43
Atakan Kayalar aslında kimdir? Sosyal medyada konuşulan Atakan kaç yaşında?
Kitap mağazasında yaptığı konuşmayla sosyal medya gündemine bomba gibi düşen Atakan Kayalar’ın kim olduğu insanlar tarafından araştırılıyor. Gündeme geldikten sonra ailesi ile canlı yayınlara çıkan Atakan, felsefe ve nihilizm hakkında ki konuşmaları insanları hayrete düşürüyor. Peki 5 ayda 250 kitap okuyan Atakan Kayalar kimdir kaç yaşında hangi okulda okuyor? İşte Atakan Kayalar biyografisi…
YORUMLAR 101
 • osmanlı 3 ay önce Şikayet Et
  SANKİ İMAMOĞLUNUN çocukluğu.İstanbulu imamaoğluna veren zihniyet bunuda cumhurbaşkanı yapar.demedi demeyin.
  Cevapla
 • lalapaşalı 3 ay önce Şikayet Et
  bu çocuk büyüyünce BERK ER GİBİ OLUR.RUH SAĞLIĞI BOZULUP TEDAVİSİ GEÇMEDEN KURANLA TANIŞTIRIN HAFIZ OLSUN.YOKSA BERKLER İLE UĞRAŞIR DURURUZ.
  Cevapla
 • asil 3 ay önce Şikayet Et
  on yasinda cocuk nasil ortaokula gidiyo dürt yasinda birinci sinifami baslamis
  Cevapla
 • Emre 3 ay önce Şikayet Et
  Eğitim sistemimiz 4+4+4
  Cevapla
 • Osman 3 ay önce Şikayet Et
  Niye şişiriyorsunuz bu çocuğu yaa ? 5 yaşında Kuran’ı ezberleyen yüzlerce çocuk var siz kalkmışsınız evrim diye tıbbın bile kabul etmediği bir saçmalığı okuyan, tek yol anarşidir diyen bir çocuğu gündeme koyuyorsunuz. Buda Türkiye’nin Greta’sı olur bu gidişle. Zerdüştlük okumuşmuş marifet mi bu ? Çocukları anadan, babadan koparıp ufacık yaşta birey yapmaya çalışıyorlar sizce normal mi bu ? Fatih’in de 8 dil bildiğini, mühendislik ilmini bildiğini ve 21 yaşında binlerce yılllık bir imparatorluğu yıktığını biliyormuymuş bu çocuk ? Aristo’dan bana ne ? Benim yüzlerce kendi değerim var Algoritmanın babasının Harezmi diye bir müslümanın olduğunuda biliyormuymuş?
  Cevapla
 • SES 3 ay önce Şikayet Et
  atakan olay oldu. hiçbir özelliği olmayan çocuğu nasıl böyle fenomen yapıyorlar.bakışlarında bile bomboş bir ifade var.annesine nasıl davranacağını bile öğrenememiş saygısız ve hiçbir özelliği olmayan bu çocuğu ekrana çıakran basına yazıklar olsun. 5 ayda 250 kitap okudu diye hepsi bunların. ya geçin bu işleri. atakana gelene kadar ne dahi insanlarımız var.yazıklar olsun
  Cevapla
 • abdulhamit 3 ay önce Şikayet Et
  Çocugun ne kadar zeki olduğunu görmüyoruz yok efendim bunu okuyor şunu okuyor diyorsunuz o zaman o kitapları okumasına vesile olan insanlar gibi sizlerde o kütüphanelerde olun böyle okumaya ac zeki çocuklara doğgu kitaplar okumayı sunun....Devlet bu çocukları görsün himayesine alsın..Almazsa birileri alır sonra böyle sacma yorumlar yaparsınız..
  Cevapla
 • Serkan SANCAK 3 ay önce Şikayet Et
  Bunun yaşında ve daha küçük yaşta Hafızlarımız var, ama bunun gibi gündeme düşmüyorlar.! YAZIK
  Cevapla
 • Halit akbaş 3 ay önce Şikayet Et
  yazık çocuğu harciyorlar
  Cevapla
 • Harun 3 ay önce Şikayet Et
  kim olacak???Proje..........
  Cevapla
 • Osman 3 ay önce Şikayet Et
  Bende 9 aylıkken doğru dürüst konuşmaya başladım ne var bunda ? bu yaşta her şeyi kitaplardan öğrenmiş bir çocuğun hayatı Kitaplar dışında yaşayıpta öğrenenlerden benim öğreneceğim bir şey yok demesi çok saçma. Böbürlenip kendini büyük görmektir bu. O okuduğu filozofların hocalarının tamamının Siyonist Yahudi olduğunu da biliyor mu acaba isterse belgelerle kanıtlarım. Elin Yunanlısının filozoflarını okuyup ezber edeceğine bu ülkenin çıkardığı değerlerin eserlerini okusun. Şeyh Edebali, Mevlana, Hezarfen Ahmed Çelebi, Mimar Sinan’lar ve bunlar gibi daha birçok değerimiz var ayrıca Allah’ın kelamı olan Kuran’ı kaç kere okumuş ?
  Cevapla
 • Nurcan 3 ay önce Şikayet Et
  Her şeyi haddinden fazla şişirmeyi millet olarak çok seviyoruz.Fazla ukala bir çocuk.
  Cevapla
 • isimsiz 3 ay önce Şikayet Et
  bu cocuk gerçekten 10 yasinda mi? bu sekilde cocuk gorunen ama yasi buyuk olan insanlar var. hatta bununla ilgili bir haber de cikmisti...
  Cevapla
 • JeoM Behzat Gönü 3 ay önce Şikayet Et
  Bu çocuk depremleri de önceden biliyor mu, yoksa 15 dk ünlü olan birimi? Madem 1.5 yaşında konuştu o zamanlar niye gündeme alınması? (Jeoloji Müh. Behzat Gönül. Kocaeli).
  Cevapla
 • Ercan EKER 3 ay önce Şikayet Et
  Proje. Annesine tavrı okusuğu kitaplarla çelişiyor. Demek ki Din be Ahlak konusunda CAHİL. Onun suçu mu değil. Ailenin kusuru. Umarım ileride ailesinin ve milletin başına bela olmaz.
  Cevapla
 • Vatan65 3 ay önce Şikayet Et
  Bu çocuk kur-an ı kerim i türkçe de okumalı.Çünkü okuduğu herşeyi anladığı ortada.Bu çocuk kur-an ı, kendi emsallerine örnek olarak anlatırsa ki ilgi odağı olduğu için yapabilecek potansiyelde,kötüye giden gençliğin önüne geçip islam dinini çok güzel şekilde yaygınlaştırabilir.
  Cevapla
 • Gul 3 ay önce Şikayet Et
  Zaten dini inkar etmiş ne Kur'an'ı öğretmesi
  Cevapla
 • İsimsiz 3 ay önce Şikayet Et
  okumaz ki o çocuk felsefe tarihçi o
  Cevapla