TÜM YORUMLAR

Atakan Kayalar aslında kimdir? Sosyal medyada konuşulan Atakan kaç yaşında?
Atakan Kayalar aslında kimdir? Sosyal medyada konuşulan Atakan kaç yaşında?
YAŞAM
24 Şubat 2020, 08:43
Atakan Kayalar aslında kimdir? Sosyal medyada konuşulan Atakan kaç yaşında?
Kitap mağazasında yaptığı konuşmayla sosyal medya gündemine bomba gibi düşen Atakan Kayalar’ın kim olduğu insanlar tarafından araştırılıyor. Gündeme geldikten sonra ailesi ile canlı yayınlara çıkan Atakan, felsefe ve nihilizm hakkında ki konuşmaları insanları hayrete düşürüyor. Peki 5 ayda 250 kitap okuyan Atakan Kayalar kimdir kaç yaşında hangi okulda okuyor? İşte Atakan Kayalar biyografisi…
YORUMLAR 101
 • İdris 4 ay önce Şikayet Et
  Yazık Allah yardım etsin hiç iyi bişey değil bu yaşta sosyal medyada olmadı aleyna tilkimidir nedir ruh ikizin demiş saba benzemesinde kime benzerse benzesin
  Cevapla
 • Lacivert 4 ay önce Şikayet Et
  Son 150 yılın en büyük yalanı Evrim teorisidir .Tamamen hayal ürünüdür, bilimle hiç bir alakası yoktur . Bir çok bilim adamı bu teoriye karşıdır ama maalesef bu teoriyi savunanlar ön planda gösteriliyor bilinçli olarak . Vatandaş olarak dikkatli olmalıyız çocuklarımıza neler öğretiliyor takip etmeliyiz .
  Cevapla
 • yolcu 4 ay önce Şikayet Et
  Richard Dawkins , Şu an Dünya da bir numaralı Din düşmanı dır . Ailesi öyle yetiştirmek istiyorsa kendi bilecekleri iş.
  Cevapla
 • Afrin 4 ay önce Şikayet Et
  Üzücü. Sanki çok üstün bir zekâya sahipmiş gibi lanse edilmiş. Felsefe okumuş. O yaşta başka okuyacak kitap mi bulunamamış.
  Cevapla
 • çorumlu 4 ay önce Şikayet Et
  Bazı kişi ve çevrelerin yönlendirmesi ile darvinizm ve nihilizm gibi saçmalıkları tekrardan körpecik beyinlerimize dikte edilmeye çalışıldığına inanıyorum.Yavrumuzun bence ehil kişilerden destek ve eğitim alması lazım.Ortada okuduğunu ezberci bir dille ifade etmeye çalışan biraz hitabeti biraz özgüveni birazada psikolojik durumu ile farklılaşmış bir yavrumuzun ve hatta ailesinin bir destek ve yardıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
  Cevapla
 • hakkan 4 ay önce Şikayet Et
  yok şunu okumuş muşta bunu okumuşmuşta bırkakın bu işleri ... geçin bu işleri birilerinin pohpohlamasından başka bişey değil
  Cevapla
 • alper 4 ay önce Şikayet Et
  kıskanmayalım arkadaşım yapamıyorsun eleştirme
  Cevapla
 • Gerçekler 4 ay önce Şikayet Et
  ABD'nin Greta denen projesi geliyor nedense aklıma, Greta denen velet BM'de Türkiye'yi suçlamıştı. Bu çocukta domuz resimli çocuk kitabı ve arka rafta duran ateist kitaplarıyla bizim neslimizi hedef alıyor..
  Cevapla
 • yılmaz 4 ay önce Şikayet Et
  yazık şimdiden benliğini kaybetmiş bir cocuk
  Cevapla
 • Tek Gerçek Allah 4 ay önce Şikayet Et
  banane kimse kim
  Cevapla
 • İsoBaba 4 ay önce Şikayet Et
  Neden habere girdin ve okudun o zaman?? :)
  Cevapla
 • T d 4 ay önce Şikayet Et
  Bu çocuk tam bir proje kuranı kerimde okumuşmu acaba
  Cevapla
 • Afaki 4 ay önce Şikayet Et
  İndigo Kristal çocuk Meselesi...
  Cevapla
 • Fikri Bayram 4 ay önce Şikayet Et
  Nasıl ki "kadının beyanı esastır" diye bir kanun çıkardılar ve bir çok ailenin ocağını kör ettiler ise, bu çocuk örneği üzerinden yine kanun çıkaracaklar.. Aileler kendi çocukları üzerinde söz sahibi olamayacaklar. Kadınlar hakkında çıkan kanun dikkat ederseniz, kadına şiddet ve kadın cinayetleri üzerine çıkartıldı.. haberler bangır bangır haber yaptı.. aynı benzer bir durum çocuklar üzerinden yapılacak.. Çocuklar ve Kadınlar... Yeni Dünya Düzeni'nin çok sık kullandığı konular. Suudi Arabistanın kadın açılımını da hatırlayın!
  Cevapla
 • Ahmet NAS 4 ay önce Şikayet Et
  Darvinizmin ve ateizmin, daha küçük yaşta, esir aldığı bir çocuk! Bunun neyinden övgüyle bahsediyorsunuz? Ailesi de kendisi de acınacak durumda. Bunu anlatın haberlerinizde. Amacınız gerçek habercilik değil mi?
  Cevapla
 • 1071 4 ay önce Şikayet Et
  Kardeşim okuduğu kitaplar 10 yaşında ki bir çocuk için normal mi ? Zerdüştlük okumuş. Annesine sen geç şöyle otur diye emir veren, Rothschild’in dediği gibi tek yol anarşi tek dünya devleti diyen bir çocuktan ne bekliyorsun ? Allah rızası için bu kadar saf niyetli olmayın artık şu zamanda. Bizim insanımız çok fazla iyi niyetli, içinden başkalarının bir kötülük yapacağını düşünmez. Greta’da böyle böyle girdi piyasaya. Bakın dünyayı sömürenler artık çocukları dahi kullanmaktan kaçınmıyorlar. İndigo child denilen bir şey var duydunuz mu ?
  Cevapla
 • mahmut 4 ay önce Şikayet Et
  darvinizme inanan herkes KURAN'a göre acınacak durumda
  Cevapla
 • 1453 4 ay önce Şikayet Et
  Çocuk sadece okuduğu kitapları söylemiş bu kitaplardan etkilendiğine veya bu kitaplarda anlatılanlara katıldığına dair bişey söylememişken nasıl böyle bir çıkarım yaptınız?
  Cevapla
 • Osman 4 ay önce Şikayet Et
  Aynen öyle küçücük yaşta bir çocuğu birey yapma anadan babadan koparmadır bu. Evrim denilen saçmlıklarla kandırsın bakalım kendini ama daha yaşı küçük amel defteri açılmadan doğru yolu bulur inşallah yoksa ahirette felakete sürükler kendini. Evrim bir teoridir şeytanın kurduğu en büyük tuzaktır. Allah’ın yaratıpta bütün meleklerine secde ettirdiği ve bu yarattıklarımın en hayırlısı dediği bir varlığa maymundan türedi demek tam bir şeytan işi çünkü biz Ademoğullarına topraktan yaratıldığımız için secde etmeyi redden ben ateşim o toprak ben ondan daha üstünüm diyen İblis’in insanlık tarihine attığı en büyük kazık ve yalandır Evrim. Tıp kitapları bile Evrim’i kabul etmez.
  Cevapla
 • Ahmet NAS 4 ay önce Şikayet Et
  Allah'a, Peygamber'e ve Kur'an-ı Kerim'e göre. Yaratılışı inkar ederek, evrim inancını kalbine yerleştiren biri acınacak durumda olmaz mı? Bir insanın, ebedi hayatını mahvedecek tuzağa, daha küçük yaştayken düşmüş olması sana göre de acınacak durum değil mi?
  Cevapla
 • Berk Er 4 ay önce Şikayet Et
  Kime göre acınacak durumda ?
  Cevapla
 • faruk 4 ay önce Şikayet Et
  banane
  Cevapla
 • GEREKSİZ 4 ay önce Şikayet Et
  herhangi bir konu hakkında bilgi sahibi değil sadece ezberlemiş yalnızca okuduğunun üzerine bilgi birikim sahibi olamazsın
  Cevapla
 • Osman 4 ay önce Şikayet Et
  Bu çocuk bu zamana kadar bizim değerlerimiz olan büyüklerin kaç eserini okumuş ? Allah’ın kelamı Kuran’ı kaç kere okumuş ? O okuduğu Yunan filozoflarının tamamının hocaları Siyonist Yahudiler. Bu yaşta bir çocuğu birey haline getirmek istiyorlar kör müsünüz kardeşim ? Bu yaşta çocuğu anadan babadan koparmadır bu. Ne demek benim öğretmenlerden öğrenecek bir şeyim yok demek ? Nasıl bir kibir nasıl bir böbürlenmedir bu yaa ? Ne gördün ömründe ne yaşadın ? Gerçek hayat kitaplardan öğrenilmez öğretmenler ilim adamları sadece okuyaraktan değil yaşayaraktan öğrenirler.
  Cevapla
 • Berk Er 4 ay önce Şikayet Et
  Evet bizim toplumumuz gibi kocakarı masallarıyla pışpışlanmış hiç kitap okumamış olması onu daha bilgili kılardı değil m?
  Cevapla