TÜM YORUMLAR

Erdoğan'dan Macron ve Merkel'le önemli görüşme
Erdoğan'dan Macron ve Merkel'le önemli görüşme
SİYASET
21 Şubat 2020, 14:02
Erdoğan'dan Macron ve Merkel'le önemli görüşme
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Macron ve Almanya Başbakanı Merkel ile üçlü bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
YORUMLAR 7
 • Hıdır BUDUR 4 ay önce Şikayet Et
  Bir Rus generalinin sözü diye hatırlıyorum. "TÜRKLER Bİ YERDE KAN DÖKTÜLERSEEE ASLA ORDAN CIKMAZLAR"... Bunun Örneği Kıbrısta AKINCI bölgesidir. Kıbrıs Barış harekatı sonrası Yunanlılarla anlaşma yapılıp sınır çizilmesine ragmen "Akıncı bölgesini geri vermeyen birlik komutanı nedeniyle tekrar oturup yeniden sınır yeniden çizilmiştir"AKINCI BÖLGESİ TÜRK TARAFINA DAHİL EDİLMİŞTİR: ..Heyhatttt bi o zamanki Akıncı'yaa bakkk bir deee "cumhurbaşkanlığı makamına gelmiş şimdi ki AKINCI'yaa bakkk???
  Cevapla
 • Muttaki 4 ay önce Şikayet Et
  Reis elinden geldiğince diplomasi yoluyla meseleyi eski durumuna getirmeye gayret ediyor. Ama maalesef karşı tarafın böyle bir niyeti yok. Ne Rusya ne de Rejim bu şekilde bakmıyor olaya. Oradaki 4 milyon insanın tamamını yok edilmesi ya da Türkiye'ye sürülmesi gereken teröristler olarak görüyorlar. Esed bir an önce son kalan bu noktayı da alıp artık bu işi bitireyim derdinde. Çünkü alırsa masaya oturup siyasi çözümü konuşurken "benim şartlarım bunlar, kabul ederseniz buyurun, yoksa nerede yaşarsanız yaşayın bizi ilgilendirmez" diyecek. Pazarlık gücü çok fazla yükselecek.
  Cevapla
 • DAVUT AKAY 4 ay önce Şikayet Et
  reis bırak şu kefereyi munlardan dost olmaz...
  Cevapla
 • Mehmet 4 ay önce Şikayet Et
  Mültecilerin Avrupa’ya gitmelerinden korkuyorlar o yüzden böyle tutuştular yoksa insanlar ölmüş hele ki bide ölenler Müslümansa umurlarına bile gelmez
  Cevapla
 • gdtgrt 4 ay önce Şikayet Et
  amannn.....
  Cevapla
 • sakar şakir 4 ay önce Şikayet Et
  biz ne zaman sırtımızı gavura dayasak hep kaybettik aman dikkat
  Cevapla
 • Sura kaya 4 ay önce Şikayet Et
  Merkelin etekleri macronun paçası tutukmuş.ötleri kopuyor suriyeli göcmenler ülkelerine gelir diye.onlarin umuranda bile degil iblibde yasanan insanlik dramı.ayni seyi yapiyorlar türkiyeye para verelim siz bakin göcmenlere. Ben bunları daha öncede demiştim.Ama şu soru soran kadin varya diye devam edildi iftira atildi suclandı yikti döktü geçti vatan sever birini. avrupanin parasina degistiler.
  Cevapla