TÜM YORUMLAR

Trump'ın elindeki koronavirüs haritasında bomba Türkiye detayı! İran'dan üç kötü haber daha
Trump'ın elindeki koronavirüs haritasında bomba Türkiye detayı! İran'dan üç kötü haber daha
DÜNYA
27 Şubat 2020, 16:44
Trump'ın elindeki koronavirüs haritasında bomba Türkiye detayı! İran'dan üç kötü haber daha
Çin'den dünyaya yayılan yeni tip koronavirüsten yeni haberler gelmeye devam ediyor. İran ve İtalya'ya virüsün bulaşmasıyla Avrupa ile Orta Doğu'da vaka ve ölü sayısı hızla arttı. İlk vakaların görüldüğü ülke sayısı artarken, İran'da ölü sayısı 26'ya çıktı. ABD'den ilginç bir vaka haberi gelirken, Trump'ın elinde tuttuğu ve Türkiye detayının olduğu harita olay oldu. İran'da ise önemli iki isim daha virüse yakalandı.
YORUMLAR 114
 • Levrok 2 ay önce Şikayet Et
  bu harita her seyi acikliyor. ABD dersini calismis ve virüs ü dünyaya yaymaya devam ediyor. Aklima söyle birseyde geldi. Düsünsenize, Virüs Türkiyeye ulasiyor ve yayiliyor. Sonra Askeri Darbe gerceklesiyor, Millet sokaga cikarmi cikmazmi ???? Lütfen bunu Devlet Bürolarina bildirin, bu konu hakkindada hazirliklar yapilsin.
  Cevapla
 • AKINCIbeyi 2 ay önce Şikayet Et
  Çıkar. Bu millet çıkar hemşerim. Virüsten öleceğime vatanım için düşeyim der yine çıkar. Darbeye de geçit vermez. Sen içini ferah tut... Korkması gereken biz değiliz.
  Cevapla
 • Aga 2 ay önce Şikayet Et
  Emin ol çıkarız
  Cevapla
 • Kamil 2 ay önce Şikayet Et
  Google aramadan şu cümleyi yazınca "abd de 2020 gripten ölenler" çıkanlara bakın : "Amerika Sağlık ve İnsan Hizmetleri Bakanlığı'na bağlı Amerika Hastalıkları önleme ve kontrol dairesi'nin verilerine göre grip salgını nedeniyle 1 Ekim 2019- 25 ocak 2020 tarihleri arasında 10 bin ile 25 bin kişi hayatını kaybetti. 180 bin ile 310 bin kişi hastanede tedavi gördü. 19 milyon ile 26 milyon kişi grip oldu." Peki bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ? Abd ye niye ambargo uygulanmıyor ? Neden gripten ölenler tek çindeymiş gibi bir algı oluşturuluyor ? Huwai olayından sonra bu.
  Cevapla
 • Mehmet 2 ay önce Şikayet Et
  Bu mevsimsel gripten ölenlerin verileri, verilen oranlar zaten öngörülen değerler ve artmaması için önlemler alınıyor. Sağlıklı insanlar gribi normal bir şekilde atlatıyorlar. Ayrıca aşı mevcut. Bu değerler tüm ülkeler için geçerli
  Cevapla
 • Neoturk 2 ay önce Şikayet Et
  cünki Cin ortadan kalkmali, yeni Afrikayi oraya kaydirilmayi Planlayan Proje
  Cevapla
 • Baba 2 ay önce Şikayet Et
  O yuzden mi az once Hollandaya korona virus geldi guldurme beni trump
  Cevapla
 • Kamil 2 ay önce Şikayet Et
  Trump şuan ülkesinde diğer grip tiplerinden ölenlerin sayısını açıklasında bir görelim hele. En az beş bin ölü var abd de. Bu da hiç iyi bir rakam değil.
  Cevapla
 • Öyle biri 2 ay önce Şikayet Et
  Haklı Türkiye Orta hazirliklidir.. çünkü vurus kendini 27 gün gizliyor ve vücut sıcaklığı hemen olmayabilir hava alanları kamera ile taransa bile ileri tarih ateşlenecek insanlar var.. ayrıca sadece sınır değil sinir dışında kaçak göçmenler gelip gidiyor uçuşlar iptal diyor hava şirketlerine baktım oo uçuşlar virüslü ülkelere devam ediyor ..Allah yardımcımız olsun
  Cevapla
 • vatan millet 2 ay önce Şikayet Et
  Turp virus senide bulacak. Sevinme.
  Cevapla
 • Vatandas 2 ay önce Şikayet Et
  Şeytan iran yok olsun.
  Cevapla
 • aruda 2 ay önce Şikayet Et
  sakin olun bu sarı kafa ve tayfası çıkardı bu virüsü kendilerine de bulaşınca aşıyı sürerler piyasaya
  Cevapla
 • mehmet fatih şahin 2 ay önce Şikayet Et
  Cuma Namazı yasaklanmışmış. ulan Alemlerin efendisi S.A.V en yakın arkadaşlarına sövün sonra cuma kılın. Rabbim sizleri ıslah etsin eğer ıslahınız mümkün değilse geberin virüsten
  Cevapla
 • vatan millet 2 ay önce Şikayet Et
  Aynen katılıyorum
  Cevapla
 • savas 2 ay önce Şikayet Et
  Yecuc mecucçıkacak. Açlıkdan her yere saldıracak. Gölleri dereleri kurutacak.En son bir Allah bi bela yollayacakhepsi yokolup gidecek. Leşlerinide yağmurlar temizleyecek. Yecuc mecucleri yok edecek belkide bu hastalıktır. Dünyaya saldırdılar sömürmek için. Müslümanlar olmadık zulumlerigördüler. Allah ülkemizi vemüslümanlarıbu hasdalıkdan korusun.
  Cevapla
 • Mücahid 2 ay önce Şikayet Et
  Subhanallah! Yecuc mecuc büyük kıyamet alametlerindendir. Sen nasıl olurda çıktığını iddia edersin? Delilin nedir?
  Cevapla
 • özmuşlu 2 ay önce Şikayet Et
  a m i n
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 2 ay önce Şikayet Et
  KONUNUN ÖZÜ : Dünya ticaret savaşını kaybedeceğini anlayan ABD, "İPEKYOLU TİCARET YOLUNU" Corana virüsü tehlikesi ile kaplayarak Çin ticaretine büyük darbe vurdu.. Bu daha maçın 1nci yarısı, "Çin'in tepkisi bence sert olacak". Çünkü Çinliler "tepelerine Nagazaki ve Hiroşima'da atom bombası yiyip şimdilerde ABD ile kadeh tokuşturan Japonlardan" çok daha farklı bir millet..Asla unutmazlar...
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 2 ay önce Şikayet Et
  Amerikan derin devletinin Rothcild'in Çin'e açtığı savaş. Bu Baron aynı zamanda FED'i de kontrol ederek doları hep değerli kılıyordu. Sonuçta ABD dünyanın en fazla dış ticaret eçığı veren ülkesi oldu. Trump "ÇİNE KARŞI DEĞİŞİK SİLAHLARIMIZ VAR" derken bu virüsü kastettiği de açık. Daha önce HUWEİ olayında Çin tepki vererek ABD malı boing firması sorununu ortaya çıkarmakla ABD'yi milyar dolar bu firmayı zarara uğratti. Ama bu sefer tepki vermesi biraz zor gibi, çünkü virüsün aşısı ABD'de. Ancak karşı bir virüsle tepki verebilir.
  Cevapla
 • Argıthanlı 2 ay önce Şikayet Et
  Bu nasıl çelişkiki abd sarı renk amma kendi ülkesinde nerdeyse yaygın bir şekilde ilerliyor
  Cevapla
 • Öyle biri 2 ay önce Şikayet Et
  Aşısı onlarda mevcut.. kendi urettikleri bir virus bu.. gizliden sayılı şekilde hastanelerde kullaniliyordur..
  Cevapla
 • İsm@il 2 ay önce Şikayet Et
  Vay arkadaş abd nın irana yapamadıgını vurus yapıyor rejim dogal olarak ortadan kalkacak gıbı
  Cevapla
 • Muaviye_hz ömer 2 ay önce Şikayet Et
  Suriyede ki mazlumların ahı
  Cevapla