TÜM YORUMLAR

Hulusi Akar'dan çok kritik Rusya açıklaması! Sıcak gelişmeyi duyurdu
Hulusi Akar'dan çok kritik Rusya açıklaması! Sıcak gelişmeyi duyurdu
GÜNCEL
27 Şubat 2020, 17:37
Hulusi Akar'dan çok kritik Rusya açıklaması! Sıcak gelişmeyi duyurdu
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar TBMM’de gazetecilere konuştu. Akar yaptığı açıklamalarda, "Rusya ile görüşmeler devam ediyor, umutluyuz, taraflar çözüm için gayret gösteriyor. Bugün yarın bunun sonuçları belli olacak. Buna göre tavrımızı ortaya koyacağız" dedi.
YORUMLAR 43
 • Mehmet Sahin 5 ay önce Şikayet Et
  Biz kürtler 40 yil sonra intikam aliz ve vah vah keske bir 40 yil daha bekleseydik deriz bunu Putin kulaginin arkasina kazisin.
  Cevapla
 • KARABÜK lü 5 ay önce Şikayet Et
  Idlipdeki insani durumla ilgilenmiyoruz türk miletini ilgilendirmiyor sn bakanım 33 mehmedin hesabını sorun müzakere falan isteyen yok yansın idlip yansın suriye bizler savaşmaya hazırız gönüllüyüz yeterki çağırın fırsat verin artık bıçak kemiğe dayandı esed orada bırakın kendi halkını vursun suriyelileri korumak yerine askerlerimizin kanının hesabını soralım tüm türkiye duaları ile yanınızda allah ayağınıza taş değdirmesin bizler halk olarak şehadete hazırız yeterki izin verin çağırın gönül ordusu yani tüm türkiye ayakta iki dudaginizin arasından çıkacak söze bakıyor artık ayranımız kabardı ya şehadet ya şehadet
  Cevapla
 • ordu52 5 ay önce Şikayet Et
  umutlusun 33 sehit belkide onlarca yarali. allah yqedimcimiz olsun. yanlisi yanlisla düzeltmeye calismayin. o evlatlar bizim.
  Cevapla
 • KEÇİ ÇOBANI 5 ay önce Şikayet Et
  Şehitlerimizin yeri Peygamberimizin yanıdır. Yakınlarına sabır diliyorum. İpin ucu... Böyle sonuca ulaşabilmemiz çok zor. Dünya değişti. Yaşadığımız dünya 50 yıl önceki dünya değil. Biz değişmedik. 200 yıl öncenin Tanzimatçı kafasıyla harekete geçtik ve yola tam gaz devam ediyoruz. Bu kafa öyle bir saplantıda ki zararı da görememektedir. Osmanlıyı tarumar eden bir kafadır Ümmet esasına göre yerleşen insanları milliyeti esas alarak yerleştirmeye geçmek son derece tehlikelidir. Biz de dünyaya entegre olmalıyız. yer küçük yol uzun anlayanlara...
  Cevapla
 • türk 5 ay önce Şikayet Et
  rus askerleri gebermeden orada çıkmamalilar mehmedler gidiyir ama moskow gavyry hayatta.acı çekmeleri gerekli
  Cevapla
 • Rüya 5 ay önce Şikayet Et
  Rabbim bu mubarek kandil gecesi mehmetciklerimizi vatanımızı koru.Düşmanlara ancak sen yetersin.el kahhar el kahhar el kahhar amin.
  Cevapla
 • yörük 5 ay önce Şikayet Et
  Suriye rusya için afganistana dönüştürülsün putin rejimi de komünist rejim gibi son bulsun inşaallah.
  Cevapla
 • ismail 5 ay önce Şikayet Et
  ne güveniyorsunuz şunlara anlamış değilim , askerlerimizin kordinatlarını paylaşıyorlar . sonra üzülen hep biz oluyoruz . sert olun biraz ..
  Cevapla
 • Kamil 5 ay önce Şikayet Et
  Rusyadan siha ve uçaklarımızın girişi için izin istemek ? Bu düşmandan ödünç mermi istemekle aynı anlama geliyor çünkü Ruslar zaten uçaklarıyla bizi sürekli bombalıyor idlibde. İsrail nasıl Suriyeye hava saldırısı yapabiliyorsa biz de yapabilmeliyiz. Eksiğimizin ne olduğunu uzmanlar biliyor zaten.Yoksa Allah korusun gerçek bir savaşta uçaklarımız kuş gibi avlanmasın .
  Cevapla
 • Kamil 5 ay önce Şikayet Et
  ERGEN VATANDAŞ ! sivilce patlatma yeri değil bura. Fikrin varsa söylersin. Fikir üretmeyip boş yazılar yazan sensin.
  Cevapla
 • Vatandaş 5 ay önce Şikayet Et
  İzin almak zorundasın çünkü gücün yetmiyor. Boş boş klavye de atıp tutacağına bir hava savunma sistemi geliştir de millete hizmetin olsun.
  Cevapla
 • İnanan 5 ay önce Şikayet Et
  Ülkemizin acilen Hisar O hava savunma füzesi ni seri üretime geçilmesi gerekiyor
  Cevapla
 • kaplan. 5 ay önce Şikayet Et
  Hava savunma sistemleri konusunda dışarıdan gelen hiçbir sistem güvenli değil.Rusya ve amerika arka planda anlaşıp siztemleri kendi orduları için kilitleyebilirler.İki sistemin olmasının anlamı kalmaz.Biz kendi hava savunma sistemimize gece gündüz odaklanıp çalışıp uzun menzilliyide yapmalıyız.Ozaman bizimle asla uğraşamazlar.Bu eksikliklerimizden faydalanmaya çalışıyorlar.Su uyur düşman uyumaz.Düşmandan asla dost olmaz.
  Cevapla
 • Ahi 5 ay önce Şikayet Et
  Hisar O devrede U yakında inşallah
  Cevapla
 • Tez 5 ay önce Şikayet Et
  Görüşme Savaş
  Cevapla
 • Mersinli Aylin 5 ay önce Şikayet Et
  Türkiye olarak çok acil uzun menzilli nükleer başlıklı balistik füzeler üretmek zorundayız
  Cevapla
 • doctorwho 5 ay önce Şikayet Et
  Bu Koral ne işe yarıyor?Hadi Şam a kadar bize hava sahasını açamıyor,neden bizim askerimize yapılan ve yapılabilecek hava saldırılarını önleyemiyor
  Cevapla
 • Ahmet 5 ay önce Şikayet Et
  Bu tip hava savunma sistemleri gudumlü akıllı mühümmatları tesbit edip engellemek için üretilmiştir topcu ve havan sistemlerini engelleyecek sistem dünyanın en modern ordularına dahi yoktur Koral elektronik karıstırma yapar bizim uçaklar Suriye ye girerse Rus ların oraya yerleştirdiği s 400 savunma sistemi bizim içn tehlike li olur o yüzden Rusya ile anlaşmaya çalışılıyor
  Cevapla
 • İç savaş 5 ay önce Şikayet Et
  Putinin Rusya'yı savaşa sokma riski olamaz,sokarsa ilk kurbanı Putin olur. Çünkü Rus halkı stoksuz, günübirlik yaşayan bir halk, bütçeleri, savaşı kaldıramaz.her şeyde karmaşa cikar
  Cevapla
 • Betul 5 ay önce Şikayet Et
  Iyi de sabah aksam bombaliyorlar
  Cevapla