TÜM YORUMLAR

Rusya'dan peş peşe Türkiye açıklamaları! Erdoğan, Putin'e açık açık söyledi
Rusya'dan peş peşe Türkiye açıklamaları! Erdoğan, Putin'e açık açık söyledi
DÜNYA
28 Şubat 2020, 17:30
Rusya'dan peş peşe Türkiye açıklamaları! Erdoğan, Putin'e açık açık söyledi
Esed rejiminin hava saldırısında 33 Mehmetçiğin şehit edilmesi sonrası Moskova cephesinden arka arkaya tepki çekecek açıklamalar geldi. Savunma Bakanlığı, Dışişleri Bakanı Lavrov ve Kremlin, Erdoğan ile Putin'in telefonda görüştüğünü duyurdu ve açıklamalar yaptı. Türkiye'den gelen açıklamada ise Erdoğan'ın Rus lidere söyledikleri ön plana çıkartıldı. Rus parlamentosundan Vladimir Cabarov ise küstah sözler söyledi.
YORUMLAR 772
 • türkiyem1 3 ay önce Şikayet Et
  ne kadar türk ve islam düsmani kafir ve münafik varsa canlari cehenneme ne mutlu türküm müslümanim diyene
  Cevapla
 • Hyr 3 ay önce Şikayet Et
  Boğazdan geçen füzelerden bir tanesi bile bize karşı kullanılırsa boğazları kapatacağımızı hem Birleşmiş milletlere hem Rusya'ya deklare edin.
  Cevapla
 • Hyr 3 ay önce Şikayet Et
  Ey Rabbim biz sadece Suriye'de masum kardeşlerimizi korumak istiyoruz Rusya'yı sen tut ve kımladatma. Onunla savaşmak istemiyoruz. Akdeniz savaş gemileriyle dolu gücümüz yetmeyecek düşmanlara senin gücün yeter. Hepsini tut yerinden komıldatma. Ve ordumuza AP açık bir zafer ver.
  Cevapla
 • C.Türk 3 ay önce Şikayet Et
  Ruslar hala neyin açıklamasını yapıyor!!! Yaralılar için gelen Ambulanslara bile saldırdılar!!
  Cevapla
 • Şükriye 3 ay önce Şikayet Et
  ŞÜKRİYE nasıl ateş kes olabilir şu an 33 şehit verdik gerisini saymadım bile önceden ateş kes neden yapılmadı 33 sehidimi beklediler bunlara güven olmaz güvenmeyin ben cahil aklimla güvenmiyorum içim yanıyor askerimize bir anne olarak
  Cevapla
 • rusya dışarı 3 ay önce Şikayet Et
  rusya hiçbir şey yapmadı. ne sınırımızdaki ypg teröristlerini temizledi ne esedi durdurdu. çıkıp birde bizi suçluyorlar. hakettiklerini alacaklar elbet. boş bırakılmayacak.
  Cevapla
 • Görünen Köy 3 ay önce Şikayet Et
  Rusyada Suriye de boş boş konuşuyor.İkiside aslında savaş suçlusu.Putin istese bu savaşı 2 günde değil 1 günde bitirebilir.İnsan kendi ülkesinin vatandaşını vurur mu.Aynı kanserin yayılırken her tarafı iyileştirme düşüncesiyle yayılması gibi. İdlibte 4 milyon insan yaşıyor.Ayağı yalınayak 5 yaşındaki çocuk terörist mi...Durmadan bombalıyor öldürüyorsunuz. Tüm dünyayı aptal yerine koyuyorlar. Bu bana biraz da tuzak gibi geliyor. ABD ,Rusya ile danışıklı dövüş yapıyor.Türkiyeyi arada harcamak istiyorlar. Rusya güvenimizi yitirdi ve Türkiyenin gözünü açmış oldu. Bundan sonra her şey farklı olacak.
  Cevapla
 • Hakann 3 ay önce Şikayet Et
  Artık Rusya dahil kim varsa Suriye dümdüz edilmeli
  Cevapla
 • Akıl 3 ay önce Şikayet Et
  Bu ruslarla ilgili haber okumak bile zaman israfıdır bu alçaklar kadar yalan uyduran yoktur
  Cevapla
 • mehmet 3 ay önce Şikayet Et
  artik turkiyenin acikca atom bombasi ve uzun menzilli balistik fuze programini baslatmasi lazim.
  Cevapla
 • Tayfun 3 ay önce Şikayet Et
  Ya İstiklal ya ölüm
  Cevapla
 • özmuşlu 3 ay önce Şikayet Et
  Domuzdan post gavurdan dost olmaz.Ölümüne geri atmamak lazım.Unutmayalım bizim bir vatanımız var.Ölümüne reis geri adım atma.Bizler gerekirse kendimizde şehit oluruz ama vatan kutsaldır , vatan namusdur. Biz namusumuzu ayaklar altına aldırmayız, reis senden tek ricam ' dik ' dur. Gerisi ALLAH kerimdir.
  Cevapla
 • Serkan 3 ay önce Şikayet Et
  Milletimizin bu acılı gününde bari şu şeref yoksunu Rus ayısının resmini koymayın bunlar bizim evlatlarımı katlediyor ama biz gayet iyiyiz gibi algılanacak bu fotoğrafı kim koydu acaba bu habere
  Cevapla
 • Hira 3 ay önce Şikayet Et
  Sizin socinizide astananızada naşlayacam top yekin olup şamı alacaz aha bu kadar basit ne anlaşma olacaksa ondan sonra bakarız şam bizim vilayetimiz değilmiydii
  Cevapla
 • 1071 3 ay önce Şikayet Et
  Onları anladığı dil doğrusu silahımuzın namlusu
  Cevapla