TÜM YORUMLAR

Rusya'nın açıklaması sonrası, Türkiye'den cevap
Rusya'nın açıklaması sonrası, Türkiye'den cevap
GÜNCEL
28 Şubat 2020, 15:31
Rusya'nın açıklaması sonrası, Türkiye'den cevap
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Rusya'nın İdlib'deki saldırı ile ilgili yaptığı açıklama sonrası, "Birliklerimizin bulunduğu yerler önceden Rusya'nın sahadaki yetkilileri ile koordine edilmesine rağmen bu saldırı gerçekleştirilmiştir." dedi.
YORUMLAR 143
 • İki kere iki 3 ay önce Şikayet Et
  Biz herjçkesi kendimiz gibi zannetmemeliyiz Rusya gözümüzün içine baka baka yalan söylüyor bu bir çağrışım yaptı onların buradaki müttefikleri de yalancı tesadüf değil yalan ile iman bir arada olmaz Müslüman yalancı olmaz yalancı da Müslüman olmaz.
  Cevapla
 • misafir yolcu 3 ay önce Şikayet Et
  dost kim düşman kim bi bunu herkesin bilmesi lazım
  Cevapla
 • Reis 3 ay önce Şikayet Et
  Vurulup tertemiz alnından uzanmış yatıyor Bir hilal uğruna Yarab ne güneşler batıyor Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor tevhidi Bedrin aslanları ancak bu kadar şanlı idi Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın Gömelim seni tarihe desem sığmazsın Ey şehit oğlu şehit isteme benden makber Sana ağuşunu açmış duruyor Peygamber ya Rab onlar ana kuzuları onlar a zeval verme onlar genç mehmetcikler. ya Rab küffarın sonunu bizlerin elinden eyle. Amin
  Cevapla
 • Olmqz boyle 3 ay önce Şikayet Et
  Yerini bildirdin düşmana gitti söyledi dostuna kim düsman kim dost önce onu ayirt etmek lazim.
  Cevapla
 • Vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  Ben hazırım bir mermilik ömrüm dahi olsa hazırım
  Cevapla
 • Birlik Vakti 3 ay önce Şikayet Et
  Tarih ibret alınmazsa tekerrür eder !! 100 yıl önceleri ne oluyordu bir düşünelim; Ruslar o tarihlerde de düşmanımızdı. Ruslar, İngilizler, Fransızlar, Yunanlar vs. haçlı ittifakı ile savaştaydık. !
  Cevapla
 • Sarı 54 3 ay önce Şikayet Et
  Türkiye gibi 2 Müslüman devlet daha olsa varya tüm dünyayı dize getirir ve yerine bambaşka yeni bir dünya düzeni getiririz
  Cevapla
 • tanju 3 ay önce Şikayet Et
  Bu olayı ABD ve İsrail beraber yaptı. Aynı Rus uçağının düşürülme olayı gibi. Bu sefer ters yapıldı . Türk askeri şehit edildi. Arayı bozup savaştırmak istiyorlar. Soğuk kanlı olmak gereklidir.
  Cevapla
 • Recep 3 ay önce Şikayet Et
  Kefere her dilde, her yerde aynı. Bunun abd,si rusu, almanı, fıransızı, ingilizi, osu busu önemli değil. Hıristiyan, yahudi, musevi, demiş, ateist hepsi kederedir. Hepsi islam ve Türk düşmanıdır. Bu nedenle hepsinin köküne turp suyu demeliyiz.
  Cevapla
 • Hacivat 3 ay önce Şikayet Et
  Türkiye kimseye bilgi vermek mecburiyetinde degildir agresiv sekilde taaruza gecilmelidir önümüze gelen yakilarak gebermeli dir kim olursa olsun daha fazla asker e ihtiyac var seferberlik ilan edin
  Cevapla
 • karadut 3 ay önce Şikayet Et
  Saldırının asıl sorumlusu RUSYA'dır. Artık hedef İDLİB değil ŞAM'dır. Esed'in kellesidir.
  Cevapla
 • savas 3 ay önce Şikayet Et
  Salağız ya bizde yedik. Alçak karaktersiz ruslar
  Cevapla
 • yılmaz zafer 3 ay önce Şikayet Et
  Türkün Türk'ten başka dostu yok. beyler bunların alayı bizans tohumu. müslüman lığı hazmedemiyorlar. bizler içimizde birlik oldukmu Türkiyeyi kimse yikamaz {Not:bütün amaç ,savaş Türkiyeyi parçalamak büyük israil İmparatorluğu kurmak. uyanık olalım } Yaşasın türkiye müslüman lar.
  Cevapla
 • As. 3 ay önce Şikayet Et
  Dini İmanı olmayan üç millet bir aya gelmiş Türk askerine pusu kormuşlar İranlı Zerdüşt Rus zaten Allah kitap bilmeyen kafir diğeri cehenneme nail olan Hafız Esed'in oğlu Firavun Beşar Esad yer yüzünün üç lanetli ülkesi bir araya toplanmışlar Allah üçünün de belasını versin inşallah.
  Cevapla
 • tarihçi 3 ay önce Şikayet Et
  Allah korusun! siyaseten korkak davranırsak başımıza daha büyük musibetler gelebilir. Demek ki Putin'den bu kadar müttefik olurmuş. Rus gavurundan dost olmayacağını öğrenmişizdir inşallah.
  Cevapla