TÜM YORUMLAR

DSÖ'den koronavirüs çıkışı: Dünya görülmemiş bir durum yaşıyor
DSÖ'den koronavirüs çıkışı: Dünya görülmemiş bir durum yaşıyor
DÜNYA
03 Mart 2020, 06:43
DSÖ'den koronavirüs çıkışı: Dünya görülmemiş bir durum yaşıyor
Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) Çin dışındaki ülkelerde çok daha hızlı yayılarak, dünyayı "meçhul bir bölgeye" çevirdiğini söyledi.
YORUMLAR 18
 • misafir8 1 yıl önce Şikayet Et
  bu saçmalığın ilacı falan hikayesi boş çaba ve para harcama. Amaç öldürücü ama az zaiyat veren bir şeyle insanları korkutmak. iki gün sonra ülkede bahar gelecek. güneşin altında grip olan görmedim. Yazın zaten grip olmaz. bol bol karpuz yersiniz, kavun yersiniz.
  Cevapla
 • vatansever 1 yıl önce Şikayet Et
  bu işin içinde DSÖ de var insnlara korku politikası yapıyorlar. insanları yönlendirmeye ve kendilerine muhtaç bırakma sistemi. önce korkut sonra insanlaığı köle yap
  Cevapla
 • Muallim 1 yıl önce Şikayet Et
  Hadislerde işaret edilen kıyamet alameti terden çıkıp insanlara saldıracak olan bir hayvan 'Dabbetül Arz' kelimesinin ebced şifresiyle karşılığı 2020 çıkıyor. Anlaşılan bu virüs dünyayı sarsacak.
  Cevapla
 • Muhammed İkbal 1 yıl önce Şikayet Et
  Allahuekber
  Cevapla
 • MERAL 1 yıl önce Şikayet Et
  bu kadar zulmün içinde bu hastalık Allah'ın bir gazabı olsa gerek
  Cevapla
 • Vatansever 1 yıl önce Şikayet Et
  Çin'in ticareti daha çok zedelenmesin diye çin bunlara el altından rüşvet veriyor bu şrkilde konuşturuyor belli. Bu dünyada herşey para ya ...
  Cevapla
 • Bakış açısı 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunlarda fırsat buldu ya ortaklığı velveleye veriyor.
  Cevapla
 • kuzey yildizi 1 yıl önce Şikayet Et
  bu da demek oluyor ki virus cok cok tehlikeli, ancak cin hukumeti olumleri ve vakalari gizledi. cunku gercek rakamlari aciklasaydi ekonomisi aylar oncesinden dibi gorecekti. ben bilim adami degilim ancak 2 hafta oncesinde hastaliktan hayatini kaybedenlerin sayisinin 25 bini gectigini dusunuyorum, son 1-2 haftadir takipte edemiyorum. krematoryum denilen bir olgu var, sonucta kac cenazeyi kul ettiklerini bi Allah bilir
  Cevapla
 • Selami Nallar 1 yıl önce Şikayet Et
  Demek ki çin gerçeği söylemiyor yalan söylüyor
  Cevapla
 • Hudaibia 1 yıl önce Şikayet Et
  Bence medya ellerinde. Korku yaymağa çalışıyorlar. Biyolojik harp. Maksat hasıl olduktan sonra birden biter. Laflarına bakıyor.
  Cevapla
 • Yorumcu 1 yıl önce Şikayet Et
  Akıllı olun bu iş çinde ne kadar zaman önce başladığı belli değil, kaç kişinin hasta olduğu da muhtemel belli değil. Kim ne biliyo,çin ne kadar bilgi verirse işte. ALLAH.ın gazabı çetin olacak inşallah. Keferenin sonu yaklaşıyor, kafirler için yaşasın cehennem...
  Cevapla
 • C.Türk 1 yıl önce Şikayet Et
  Çin, de 1 Saatde 100,den fazla kişi ölüyordu? Şimdi Dünyada 1 Saatde 34 Kişiye düşmüş, demekki Koronavirüs Geriliyor?. Ama Bu Salgında kesin bir şey var?.. Grip kadar bile Tehlikeli olmayan bu virüs nasıl oluyorda kısa sürede Tüm Dünyaya yayıldı???
  Cevapla
 • aydar 1 yıl önce Şikayet Et
  Çin oyunu mu aceba
  Cevapla
 • Ertan 1 yıl önce Şikayet Et
  Benim anlamadığım 2018 de 1 haftada dadece ABD de 4bin64 kişi ölmüş.. "ABD Hastalığı Önleme ve Koruma Komitesi Başkanvekili Anne Schuchat, Ocak 2018’in üçüncü haftasında ülkede hayatını kaybeden 4 bin 64 kişinin grip salgını ve zatürree nedeniyle öldüğünü açıkladı. Ölenlerin 63’ünün çocuk olduğunu söyleyen Schuchat, ‘Bu çok zor bir hastalık mevsimi olacak ve ne zaman sonlanacağını bilemiyoruz’ dedi "
  Cevapla
 • şems 1 yıl önce Şikayet Et
  Gerçekten samimi olarak söylüyorum. 5 vakit namaz kılanlara uğramaz bu virüs nedenini zaten çinli doktorlar ilmi olarak söylüyorlar. ağzınızı ve burunuzu islah tutun demiyor mu? islamda itikat taharetlenme ile başlar.
  Cevapla