TÜM YORUMLAR

Devlet Bahçeli'den çok sert açıklamalar
Devlet Bahçeli'den çok sert açıklamalar
SİYASET
03 Mart 2020, 11:16
Devlet Bahçeli'den çok sert açıklamalar
Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Lideri Devlet Bahçeli, Rus haber sitelerinde çıkan haberlere tepki göstererek, "Kim Hatay'a göz dikiyorsa o gözü oyarız, kim el uzatıyorsa kökünden keseriz." dedi. Kılıçdaroğlu'nun şehitler tepesi açıklamasına da tepki gösteren Bahçeli, "Vay gafil vay, demek şehitler tepesini boş tutacaksın öyle mi? Bize göre bunun adı vatana ihanet, şühedaya hakarettir. " dedi.
YORUMLAR 137
 • birbaşkadir 4 ay önce Şikayet Et
  degerli Bahceli Allah sana saglikli uzun ömür versin de bu gafillerin haddini bildir daima
  Cevapla
 • Hataylı 4 ay önce Şikayet Et
  Hatay'ı almaya kim cesaret edebilir, kim lafını edebilir. Sadece ve sadece canına susayan ve kendi topraklarını tehlikeye atmak ve toprak kaybetmek isteyen hain, kafir ve düşmanlardır. Hataylı olan bizler Hatay'ı müdafaasını İdlib'te yapıyoruz ve şehit olursak orada olacağız. Yüreği olan varsa gelsin.
  Cevapla
 • Elâzığ 23 4 ay önce Şikayet Et
  Allah sizin gibi insanlara uzun ömür versin sayın bahçe li keşke merhum yazıcıoğlu ile çaylı da bugün hayata olsaydi sizi seviyoruz allaha amenet olun saygılar efendim
  Cevapla
 • AÇI 4 ay önce Şikayet Et
  Sayın Bahçeli bu vermiş olduğun destek vatana olan aşkın asla unutulmayacak
  Cevapla
 • Said 4 ay önce Şikayet Et
  Kılıçtaroğlu olursa tüm askerleri eve gönderip,orduyu da dağıtırsa Şehitler Tepesine yeni şehitler gelmez. Tabi tüm ülke nasıl güvende olur bunu da CHP'liler düşünmeli ? Sınır güvenliği yok,hava güvenliği yok,kara güvenliği yok bu durumda güneydoğuyu Kılıçtaroğlunun PKK'ya vermiş olduğunu söylememe gerek yok çünkü şehit tepesi boş kalacak savaş olmayacak Teslimiyet Olacak. Başka türlü Şehit Tepesi boş kalamaz. Kılıçtaroğlunun Esedin askerleri Türkiye ordusunu koruyor demesinin ardından 34 askerimizin Esed ordusu tarafından öldürülmesi en büyük Tehlikenin Mecliste olduğunu gösteriyor. Bu şahıs askerlerimizin katillerini savunmaktan Yargılanmalı.
  Cevapla
 • samimi 4 ay önce Şikayet Et
  akp li olarak seviyoruz seni
  Cevapla
 • yiğit 4 ay önce Şikayet Et
  Adam gibi adam , Allah hayırlı uzun ömürler versin.
  Cevapla
 • Kürşad 4 ay önce Şikayet Et
  Ey türk milletinin gönüllerindeki sultan Türkmen beyim devlet bahcelim yiğit türk dünyasınin ulu hakani sen olmasan bu ülke vatan hainleri ne hesap soramazdi Allah seni korusun yolunu açık etsin uzun ömür versin bizden alsın sana versin Allahu Ekber
  Cevapla
 • barbaroslar geliyor 4 ay önce Şikayet Et
  devlete devlet gerek adam gibi adam devlet bahçeli, bozkurtların ogluyuz ilden ile koşarız bu yurdu göz dikeni ateş kor olur yakarız
  Cevapla
 • Memo 4 ay önce Şikayet Et
  Aslan parçası sizin gibi liderler var oldukça evel allah karşımızda duramazlar helal sana allah annenden babandan razı olsun senin gibi bir yiğidi yetiştirdiği için sayın devlet bahçeli zalime karşı dik duran helal sana
  Cevapla
 • Şura kaya 4 ay önce Şikayet Et
  Sayin devlet bahceli vatan sever bayragina devletine sahip çikan bir lider. Allah korusun Türkiyenin başinda kilictaroglu olmus olsa Türkiye parcalanmis ermeni türkiyesi olurdu bizde su anki suriyeli göçmenlerin durumunda olurduk.
  Cevapla
 • Şura kaya 4 ay önce Şikayet Et
  Sayin devlet bahçelinin ağzina sağlik.diyorum. kilictaroglunada soruyorum sen sehitler tepesini nasil bos birakcan. Az bir vatan topraginda koltugunda oturarakmı tipkı vatan haini katil esad gibi vatan topraklarini satarakmı? Sehitler tepesini boş birakmak demek Vatanı bos birakmak demektir.cahil milli ruhu taşimayan kilictaroglu bunu anlamaz iste.
  Cevapla
 • hanım 4 ay önce Şikayet Et
  Hatay'a kim gözmüş sayın bahçeli, bu nereden çıktı şimdi. Hatay'a göz dikenin gözünü çıkarırız, elini uzatanın elini keseriz.
  Cevapla
 • hakan. 4 ay önce Şikayet Et
  ülkesini milletini seven lider kendini belli ediyor.kılaçtaroğlu ise esed rejiminin uçakları düştükçe ağzını bozup hakaret ediyor.düşündürücü acaba kimden yana diye kendi kendime soru soruyorum.ama cevabı ben bulamıyorum.
  Cevapla
 • İleri goruslu 4 ay önce Şikayet Et
  chp Turkiyenin Turk milletinin altini oyan hainler partisi bu kadar
  Cevapla