TÜM YORUMLAR

Gözler bu görüşmede! Mutabakat beklentisi
Gözler bu görüşmede! Mutabakat beklentisi
SİYASET
05 Mart 2020, 08:36
Gözler bu görüşmede! Mutabakat beklentisi
Erdoğan-Putin zirvesi öncesi Kremlin’den “İdlib konusunda mutabakat bekliyoruz” açıklaması geldi. Erdoğan da hedefinin bölgede süratle bir ateşkesin sağlanması olduğunu kaydetti.
YORUMLAR 13
 • Osman 1 yıl önce Şikayet Et
  M4 ve M5 karayolu çok çok önemli bizim kontrolümüzde olmalı çünkü ABD’de, Rusya’da bütün kirli işleri için ve terör örgütlerine silah sevkiyatı için bu karayollarını kullanıyor.
  Cevapla
 • Nevim 1 yıl önce Şikayet Et
  Moskova' nin ne istedigini soyleyeyim. Moskova Erdogan' a diyor ki Ukrayna' da Avrupa' ya, NATO' ya Rusya' ya karsi destek verme. Moskova Erdogan' a diyor ki, Iran' da, Irak' da, Suriye' de Amerika' ya, NATzo' ya destek verme. Avrupa ve Amerika' nin Guney Kafkasya' yi Rusya' nin elinden almasina yardim etme.
  Cevapla
 • ziyaretci 1 yıl önce Şikayet Et
  rusla görüsmenin hic anlami yok,türkiye AB ABD ve 100 yillik müttefiklerini karsina alarak rus a uzattigi eli ,ruslar 36 askerimizi sehit ederek karsilik verdiler,ruslarin erken acik vermesi türkiyenin hayirina oldu gibi.
  Cevapla
 • Osman 1 yıl önce Şikayet Et
  Ne müttefiki yaa ? Senin ülkeni işgale gelenler mi müttefik ? Dedelerimizin başına çivi bombaları atıp onları şehit edenler mi müttefik ? Irak’ta 1,5 milyon müslümanı katledenler mi müttefik ? Libya’yı yangın yerine çeviren NATO’mu senin müttefikin ? Mısır’da Mursi’yi şehit edip halkı katledip ardından Sisi denilen Batı uşağını başa geçiren ve onu kırmızı halılarla karşılayan ABD ve Avrupa’mı senin müttefikin ? Ülkemizde ki tüm darbelerin arkasında olan ABD ve Avrupa’mı senin müttefikin? Bütün PKK’lı ve Fetöcü teröristlerce iade etmeyen onlara tonlarca silah gönderen ve askerimizi şehit eden ABD ve Avrupa’mı müttefik ?
  Cevapla
 • şahin 1 yıl önce Şikayet Et
  rusya iyi düşünsün karar versin sonra karar vermeye zamanı olmayabilir
  Cevapla
 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Ömemli olan bizim ne istediğimiz ne rusyyaa ne başka ülkere birşeyler vermeyeceğimiz ve boyun eymeyeceğimizdir biz onlara bırakırsa kuaura bakmayın donumuzu bile elimizden alırlar. Burada iş hükümete ve dirayetine kalıyor dirayetli bir ülkenin karşısına kim gelirse gelain karşı koyamaz. Yeterki kşmse kaypakolmaaın
  Cevapla
 • sivri zeka 1 yıl önce Şikayet Et
  reis rabbim zaferle dondursun
  Cevapla
 • gariban 1 yıl önce Şikayet Et
  İdlib'in idaresinin rejime verilmesi intihardan başka bir şey değildir. Artık oldu olacak her şeyi rejime verip çıkalım, beyefendilerin keyfi yerine gelsin. Bunlar bizi aptal ve korkak sanıyor olmalıki hep rejime ve dolaylı olarak İsrail'e çalışıyorlar. Ya İdlib, ya şehadet!
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Ya kardesim koç koca türkiye 83 milyon her kesin keyfine göremi ülke yönetilecek koskoca devlet aslanı var alanlari var ordusu var. Biz vatandaşı yeri geldimi ile icin sabitte oluruz. Lakin devletimizin aldigi kararlarada saygi duymaliyiz. Su anda siyaset yapma zamanı değil.
  Cevapla
 • Demir Ersoy 1 yıl önce Şikayet Et
  Peki sonra ne olacak ateş kes sağlandı İnsanlara denecek ki hadi evinize dönün denecek ortada ev mi kaldı binlerce yıkılan ev var bu yıkılan evlerle ilgili aileler Rusya yı tazminata mahküm ettirip tazminat almalılar + Suriye petrollerini PYD ABD sömürüyor mutlaka Mültecilere pay alınmalı
  Cevapla
 • Mizah 1 yıl önce Şikayet Et
  Reis sakın geri adım atma. Bu konuda çok yumuşak yüzlüsün. Ne İran'ın ne Rusya'nın Suriye'de söz söyleme hakkı yok. Söz bizim. Rusya dahil her türlü çatışmaya hazırız. Çok diretirlerse Şam'a kadar yolu var. Sen Suriye'de ne işimiz var diyenlere aldırma. Onlar bizi anlamaz. Onlar bu topraklara ait değil.
  Cevapla
 • Salih 1 yıl önce Şikayet Et
  Fazla değer verildi Putin haddini aştı olan mazlumlara oluyor. Sonuçta Rusya ABD Yahudi uşağıdır. Müslümanlara asla acımazlar.
  Cevapla
 • erkan 1 yıl önce Şikayet Et
  putinin sorunu esed degil putin libyada hafteri destekliyor abd suriyeden petrol çekiyor putinde libyadan abd gibi üstünlük saglamak istiyor biz libya sorununu meydana dökene kadar bir şey yoktu şimdi savaşla karşı karşıyayız
  Cevapla