TÜM YORUMLAR

İdlib'de Esed'in can damarı kesildi! 184 rejim askeri birden...
İdlib'de Esed'in can damarı kesildi! 184 rejim askeri birden...
GÜNCEL
05 Mart 2020, 10:29
İdlib'de Esed'in can damarı kesildi! 184 rejim askeri birden...
Son dakika haber: Bahar Kalkanı Harekatı'nda son 24 saatte 4 tank, 5 top/ÇNRA, 3 tanksavarın imha edildiği, 184 Rejim askerinin etkisiz hale getirildiği bildirildi.
YORUMLAR 74
 • Yasin 1 yıl önce Şikayet Et
  Hedef şam .esad geberene kadar insallah
  Cevapla
 • tüyo 1 yıl önce Şikayet Et
  15 temmuzda evine çekilip sabah bana ne terfi verecekler diye bekleyeb hainlerin pkk ya Ypgye terörist değilde gerilla avaşçı diyen hainleri görün. RTE şahsında vatana millete küfrediyotrlar. bu alçaklar zatec ecdaı da tanumıyorlar. ermeni yunan esed hafter pkkypg fetö hayranı bu hanlerden kormakyın. domates biber ıspanak yaygarasıyla bunlara itimad eden de onlardandır. bu vatanı pataese ıspanağa değişmeyİn. dimyada pirince giderke n evdeki burdan da olursunuz hesabı değil vatanı kaybedersiniz sonra.. tanıyın hainleriç. ki size etki etmesinler.
  Cevapla
 • BiR G@RiP 1 yıl önce Şikayet Et
  KİZİL ELMA sadece ŞAM DEİL GOLAN TEPELERİ 1 taşla 2 kuş hem Esat hem israil ama bunu için devletimizin ÖLÜMÜNE ARKASİNDA DURMALİYİZ OLMEK VAR DÖNMEK YOKKK esadin saraylarında vurursak şehitlerimizin intikamını almış oluruz ( nok dikkat edin muhalif başında böyle OZGURCE YORUN YAZACAK YER YOK çünkü hedefleri insanları uyutmak )
  Cevapla
 • xxlxx 1 yıl önce Şikayet Et
  Corona 19dan kurtulma şansınız var ama Türk askerinden asla.
  Cevapla
 • DİRİLİŞ 1 yıl önce Şikayet Et
  Zalimler için yaşasin cehennem
  Cevapla
 • Nevim 1 yıl önce Şikayet Et
  Turk Milleti Asyaya sigmayacak kadar buyukse, o zaman Turk Ordusunu BATO' dan cikaracaksin. Turk Ordusu NATzo Ordusu degil, Bizans Orfusu degil. Turk Ordusu Orta Asya' nin Ordusu. Turk Duntasinin Ordusu. O zaman Turk Ordusunu NATO' dan Bizans' dan cikaracaksin. Turk Ordusunu Turk Dunyasinin Ordusu yapacaksin Fetih Savasini kuracak Toprak fethedeceksim. Hristiyanlara karsi Savasacaksin Turk Milletini Geniss Cografya' ya yayacaksin. Asya' ya sigmayacak kadar buyuksen
  Cevapla
 • Emre 1 yıl önce Şikayet Et
  Nevin abla ne içtinse aynısından istiyorum :)
  Cevapla
 • Nevim 1 yıl önce Şikayet Et
  Bizler Asyaya sigacak bir Nillet degilsek o zaman Turk Ordusu NATzo' ya bagli olmayacak Asya' ya bagli olacak.
  Cevapla
 • Mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Bahçelinin dediği gibi Şama kadar durmadan bombalayalım Rejimi indirelim. Suriyeyi sünni bir lider yönetsin istiyoruz çok net.
  Cevapla
 • Hakkaniyet 1 yıl önce Şikayet Et
  Suriyeyi komple isgal etmemiz lazim ki zalimlik bitsin yoksa çok işimiz var.
  Cevapla
 • sedat 1 yıl önce Şikayet Et
  Yapmayın etmeyin beyler bu Ölen Suriye ordusuna bizim Kemal çok üzülüyor. Üzüldükçe de saldırganlaşıp daha da küfürbaz oluyor. Artık Kılıçdaroğlu ve CHP milletvekilleri ekrana çıktığında küçük çocukları diğer odaya gönderiyoruz. Bunlara acilen milletvekili ahlak yasası çıkarmak lazım.
  Cevapla
 • muratti 1 yıl önce Şikayet Et
  Rusya artık Türkiye ile oyun oynanmıyacağını anlamalı....
  Cevapla
 • Abdi 1 yıl önce Şikayet Et
  Sayemizde silahları yenileyecekler ruslarda para kazanacak bizmi bütün numaramızı gösterdik düşman artık hazır
  Cevapla
 • Fırat 1 yıl önce Şikayet Et
  Ne fikirler ne fikirler. Suriye ordusunu yenileyecek, yok İsrail büyüyecek, yok ABD mutlu olacak oraya yerleşecek. Bir operasyona yüz farklı komployu sığdırdınız. Savaşa hayır de çık bu kadar kıvranmanıza gerek yok
  Cevapla
 • Demirkan Kıran 1 yıl önce Şikayet Et
  Savaşman gerektiginde savaşmazsan bir daha o fırsatı bulamayabilirsin.Hem merak etme,geride daha bir çok sürprizimiz var.
  Cevapla
 • Kayhan 1 yıl önce Şikayet Et
  Nerden biliyorsun ? Türkiye' nin elinde başka silahlar ,sistemler olmadığını ..
  Cevapla
 • şems 1 yıl önce Şikayet Et
  Elleriniz dert görmesin, merhamet etmeyene merhamet edilmez. Allah cellü celaluhu için vurun inşallah.
  Cevapla
 • Nevim 1 yıl önce Şikayet Et
  Rurkiye Rusya' nin olamayacagi kadar, Turkiye Avrupa' nin da olamaz. Cunku Turkiye Orta Asya' ya ait bir Toprak, Turk Dunyasina ait. Ort Asya Turkleri tarafindan fethedildi. Allaha iman edenler tarafindan fethedildi. Turkiye nasil Avrupa' ya, NATzo' ya ait bir Toprak olabilir ki. Gurcustan olabilir, Gurcistan Ortgodoks Gurculer kebdilerini Avrupaya ait hissedebilirler. Turkiye ama Avrupa'cya, NATO ya ait degil, Turkiye Orta Asya' ya ait. Turk Dunyasina ait. Orta Asya Turkleri fethetti, fethettikten sonra onlara ait.
  Cevapla
 • Nevim 1 yıl önce Şikayet Et
  Peki Allah bunu neden istiyor ? Cunku Turkiye Turk Dunyasina ait. Turkiye Asya Yakasina ait. Turkiye Orta Asya' ya ait. Turkiye Avrupa' ya, yani Bizans' a ait degil
  Cevapla
 • Nevim 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah bunu neden boyle yapacaktir, cunku o zaman Avrupa ve Amerika Turkiye' yi isgal edecek. Neden mi.. cunku Allah boyle istiyor. Allah Turkiye Avrupa Yakasina ait diyenler ile, Turkiye Asya Yakasina ait diyenler arasinda Savas olmasini ve Turkiye' nin nereye ait oldugunu gostermek istiyor. Yani Turkiye Bizans Topraklari diyenler ile Turkiye Turk Dunyasina ait diyenler arasinda Savas olsun istiyor.
  Cevapla