TÜM YORUMLAR

Almanya'nın 'göçmen çocuk' kararının altındaki ürpertici gerçek: Türkler de tehlikede
Almanya'nın 'göçmen çocuk' kararının altındaki ürpertici gerçek: Türkler de tehlikede
DÜNYA
10 Mart 2020, 13:46
Almanya'nın 'göçmen çocuk' kararının altındaki ürpertici gerçek: Türkler de tehlikede
Almanya, Yunanistan'dan 1000 ile 1500 göçmen çocuğu ülkeye alma kararı verdi. Berlin yönetiminin sadece çocukları alması Avrupa'nın geçmişindeki kötü karnesini akıllara getirdi. Almanya'da yaşayan ve Haber7'ye konuşan Çocuk Hakları Savunucusu Kamil Altay, Türk çocuklarının da tehlike altında olduğunu vurgulayarak, "Savaşta bile bu kadar çocuk kaybedilmez" ifadelerini kullandı.
YORUMLAR 60
 • Arda gungor 5 ay önce Şikayet Et
  Allah korusun orda ne kadar saglikli dusunebilir bir multeci ana baba ama ben olsam vermem cocugumda benimle ayni kaderi paylasir.ben nerdeysem oda orda napim buhale getirenleri allah goruyir derim.avrupaya guvenilirmi.iyi niyetli bir davranis degil bunlarinki.anadan babadan ayrilirmi cocuk.
  Cevapla
 • Mustafa 5 ay önce Şikayet Et
  Sistem gelecekte yetişecek olan çocuklar ile varlığını korumayı hedefliyor. Bu çocukları kendileri yetistirecek. Yani lawrence olacak bunlar. Dünyanın sahipleri için çalışacaklar.
  Cevapla
 • ver yansın 5 ay önce Şikayet Et
  muslumanlar sahip cikip yetistirmezlerse gevur da gevurlastirmak icin yeni genc asker yetistirir kendine, uyanin ey gafiller.
  Cevapla
 • Serkan 5 ay önce Şikayet Et
  Almanya hitlerin ülkesi, bu durum aynen devam ediyor. Demokrasi gibi cilalı sözleri de maske olarak en iyi kullanabilen ülkedir. Almanyayı hafife almamak gerekir.
  Cevapla
 • durdu 5 ay önce Şikayet Et
  Benim kizi elimden almak icin tam 8 senedir ugrasiyorlar. Almanyada ve isvicrede KESB diye bir devlet makamina herhangi birisi cocuguna bakamiyorsun diye bildirirse gelip cocugunu elinde alabiliyorlar. Cocugunu bir daha göremiyorsun ve nerde oldugunu bilmiyorsun. Kesb makami ögretmenler doktarlar piskologlar hepsi birlikte calisiyorlar. Devletin tüm gücüyle üstüne geliyorlar kazanma sansin sifir. Bu makam mal varliginida elinde alabiliyor. Bunlarla kavga yapamasin iceri atarlar seni dogduguna pisman ederler. Kesb isvicrede bir sagci Miletvekilini tehtit edim yola getirdi. ölün gene cocuklarinizi bunlara vermeyin. Bunlar insan degil acimasiz kalbsiz hisiz birer yaratiklar.
  Cevapla
 • ays 5 ay önce Şikayet Et
  cocugunuz alman vatandasimi. Allah korusun. Cok kotuler cok. haberlerde kac kere gorduk
  Cevapla
 • merhabax 5 ay önce Şikayet Et
  Hainsin avrupa hain!anasını çocuğundan ayıracak kadar gözü dönmüşsün..ama ne yazık ki devranınız bitti..devran türke döndü..istemesenizde hoşunuza girmesede devranın Türk’e döndüğünü biliyorsunuz../mücadele süresi 22. Ayet/
  Cevapla
 • Kürşat 5 ay önce Şikayet Et
  Allah Kahhar eylesin bu milletleri! CHPnin hoşuna gitmiştir bu konu! Gavur sevicileri CHP !
  Cevapla
 • said 5 ay önce Şikayet Et
  masumane bir istek değil
  Cevapla
 • Yerli 5 ay önce Şikayet Et
  Alman işini bilir, geleceğin hem hiristiyanı ve kullanabilecekleri en kıralından ajanlar yetiştirecekler. Almanyada Türk asıllı bildiğimiz ve parlamentolarında yer alan, yetişmiş sabah akşam Türkiye ye saldıran ve zehir kusan çok isimler var. Bunlar tesadüfen olmuyor.
  Cevapla
 • Misafir 5 ay önce Şikayet Et
  Bir fon olusturulsun ihh yada cumhurbaskanligi tarafindan her cocuk turkiyede kalsin bizlerde birer cocuk edinelim masraflarini bizler odeyelim aylik tum sartlar saglansin saglikli buyusun neden Elin gavruna hizmet etsinki dini degistiirilip
  Cevapla
 • Sivasli 5 ay önce Şikayet Et
  German yorumcu senin için geçerli değil ,ben gozumle gordum Almanyada yaşayan Turk çoçuklari kendi oz degerlerini.kaybetmisler Tam bir Alman olmuşlar
  Cevapla
 • ..... 5 ay önce Şikayet Et
  Alman devleti yapıyor bunları.
  Cevapla
 • M. Ali 5 ay önce Şikayet Et
  Açık teklif, gelin bu çocuklardan birer ikişer, bakımlarını biz üstlenmek şartıyla bizler alalım... Yeterki bu müslüman yavruları onlara yem etmeyelim. Ben hazırım...
  Cevapla
 • isismninz 5 ay önce Şikayet Et
  Müslüman çocukları asimile edip müslümanlara karşı kullanıcaklar ileride o çocukları sadece şu bilinç ile dolduracaklar "" Türkiye sizi istemedi sınır dışı etti Anneleriniz Babalarınızı öldürdüler ..sizi de biz Kurtardık "" diyerek .. Yani Herzaman Sahte Yalan UYDURMA Tarihleri hep Siyonistler yazmıtşır nedense onlar hep Masa başında ve Kalem tutan onlar oldugundan dolayi ..Herhalde Gerçek Tarihi "2 Türkiye 4 milyon Suriyeliye Ev sahipli Yapti "" diye Yazacak degildiler ya..O Yüzden Tarihler ( Sahte UYDURMA Tarihleri ) Yazanlar bunlar oldugu için O Yüzden OSMABLI Tüm Dünyaya Barbar olarak gösterildi .Uyudurma Ermeni Soykırımi da ortaya çıkti
  Cevapla
 • Hüseyin 5 ay önce Şikayet Et
  Doğru dersin devlet olarak sahip çıkalım
  Cevapla
 • mistoria 5 ay önce Şikayet Et
  Avrupa'da sadece Almanya varmış gibi gitmeyin siz de şuraya!
  Cevapla
 • Mamuş 5 ay önce Şikayet Et
  Cevapla
 • GERMAN 5 ay önce Şikayet Et
  Alman Makamları Yapacağı İşi Bilir Kamil Altay´da Abartmış.Türkler Almanya´da Gayet Güvenli,Hem Öyle Olmasa "Alman Vatandaşlığına Geçişlerde" Rekor Türkler´de Olmazdı.
  Cevapla
 • Vatandaş 5 ay önce Şikayet Et
  Eski Türkiye kendi vatandaşına hiç sahip çıkmadı. Insanlarımız sürekli sahipsiz bir biçimde hep oraya buraya savruldular, bu durum pek çok insanımızı ezdi, yıprattı. Yeni nesil bu durumu yaşamak istemiyoer ve kendisine güclü liman arıyor. Almanda bunu fırsata çevirmesini biliyor.
  Cevapla
 • thy 5 ay önce Şikayet Et
  çocukları kullanarak Trükiyenin göçmenlere müdahale etmesi bekleniyor bence.Gavur kafası böyle çalışıyor.Hassas noktamızdan vurmaya çalışıyorlar.Çocukları alıp asimile edecekler hristiyan yapacaklar.
  Cevapla