TÜM YORUMLAR

Son dakika: Erdoğan'dan koronavirüs açıklaması: Ciddi sonuçları olacak
Son dakika: Erdoğan'dan koronavirüs açıklaması: Ciddi sonuçları olacak
GÜNCEL
18 Mart 2020, 16:08
Son dakika: Erdoğan'dan koronavirüs açıklaması: Ciddi sonuçları olacak
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs ile mücadele kapsamında bakanların da katılacağı eşgüdüm toplantısına başkanlık edecek. Önemli kararların alınmasının beklendiği toplantı öncesinde Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Kovid-19'un kontrol altında tutulmasıyla ilgili sağlık önlemlerinin yanında ekonomiye etkisiyle de ciddi mücadele edileceği mesajını verdi.
YORUMLAR 126
 • fırat23 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah Devletimizi Milletimizi her türlü musibet ve beladan korusun. İnşAllah bu badireyi de atlatacağız ama bu bize ders olmalı.
  Cevapla
 • Dr Kemal 1 yıl önce Şikayet Et
  Umutlar en büyük düşmanı olan doktorlara kaldı yine...
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Esnaf olarak iş yerimde misafir masasını kaldırdım.çay vb. ikramı kaldırdım.ayak üstü sohbet ve misafirliği erteledim.para k.kartı,ve diğer malzemelere her temasta su sabun tek kullanımlık kağıt havlu,ıslak mendil ve kolonya bulunduruyorum ve bunları müşterilerime ikram ediyorum.tüm insanlarla tanıdık dahi olsa mesafeyi uzak tutuyorum.
  Cevapla
 • murat 1 yıl önce Şikayet Et
  Sabırlıyız dikkatliyiz,hazırız.....gel korona...
  Cevapla
 • Kayı Boyu 1 yıl önce Şikayet Et
  CANIM TÜRKİYEM: Bir tarafta 60 yaş üstü nüfusunu gözden çıkaran İngiltere, Hollanda, İtalya ve Avrupa diğer Tarafta o ülkelere bile yardım yapabileceğini teklif eden Türkiye.. Bir tarafta sigortan yok ise öl diyen ileri batı ülkeleri diğer tarafta 65 yaş üstü kişilerin evlerine bedava kolonya ve koruyucu maske dağıtan canım Türkiyem. Seninle gurur duyuyorum sevgili ülkem. Seninle gurur duyuyorum sevgili Cumhurbaşkanım.
  Cevapla
 • Abdullah 1 yıl önce Şikayet Et
  Allahın izniyle inşallah bu zor günleri de milletçe atlatacağız.
  Cevapla
 • bedri 1 yıl önce Şikayet Et
  allaha şükür ki bize böyle bir başkan nasip eylemiş her derde derman olmaya çalışan milettini düşünen kendi gibi varmı dünyada böyle bir lider coronayıda atlatacağız allah cc bizimledir kimsenin şüphesi olmasın
  Cevapla
 • dünya çapında 1 yıl önce Şikayet Et
  Türkiye olarak koronavirüsün ilk vuhanda ortaya çıktığı günden bu yana aldığı akılcı ve tutarlı önlemlerle bütün dünyada örnek gösterilen takdir edilen ülke oldu bu takdir ve övgüleri bu virüs tehlikesi atlatıldığında ülke olarak turizm ticaret yatırım anlamında reklamını yapacak çalışmalar bu günden hazırlığı yapılmalı ve virüs tehlikesi dünya çapında geçtiğinde ülkemiz her tür ülke menfaatimizde kullanılacak dünya çapında reklam çalışmaları bu günden güzel bir tanıtım hazırlıkları yapılmalı tehlike geçmesi sonrası yatırım ve turisti ülkemize çekmeli...
  Cevapla
 • Yakub 1 yıl önce Şikayet Et
  Yeter artık. İslam Anayasası istiyoruz. Küfürün zalimlerin müşriklerin münafıkların bize uymayan yasalar iptal edilmeli. Başımızda büyük bela var. Allah'tan cc korkuyorum, virüsten değil. Hesap günü gelip çattı. Hesabı düşünmeyenlere Allah'tan cc kork derim.
  Cevapla
 • yiğido 1 yıl önce Şikayet Et
  Yiğidim sen ki Ülkemiz ve Milletimiz için çook büyük sınavlardasın. Terörle (fetö, pkk, chp, dhkp c suriyede esed denilen zalim) Mücadele içersinde olduğun gibi koronavirüs le de Mücadeleyi beraber yapacağız. Türk Halkı Olarak Sana Güveniyoruz.
  Cevapla
 • Kimin Umurunda 1 yıl önce Şikayet Et
  Bazıları umursamıyor tatile gidiyor. Kardeşim şimdi tatil zamanı mı. Durum ciddi ama zevkinden kalamıyor. Başkasına virüsü bulaştırmasa sorun değil ama dünyada da virüsün yayılımında çok gerekli olmayan turistik ziyaretler yayılımı artırdı. Arkadaş virüs geçsin gideceksen tatiline git. devlet teyakkuzda umursamazlar tatil, gezmek peşinde. Evde duramıyorsan şehrindeki açık ve kalabalık olmayan doğa alanlarına git bari şu an bu da risk oluştursa da. Başka şehirlere tatile gitmek vurdumduymazlı ve bencilliktir.Gereksiz şehirler arası seyahatler acil durum ve sağlık dışından kısıtlanmalı. Gerekli ise sokağa çıkma yasağı da getirilebilir.
  Cevapla
 • anadolu 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah'a şükürler olsun ki böylesi bir dönemde devlet başkanımız Erdoğan.
  Cevapla
 • Abraham 1 yıl önce Şikayet Et
  Baskanim sonuna kadar seni destekliyecegime söz veririm.
  Cevapla
 • Ayhan 1 yıl önce Şikayet Et
  Yanlız sizin sezgilerinize, tecrübenize, bilginize ve cesur kararlarınıza güveniyoruz reis. Allah yar ve yardımcınız olsun.
  Cevapla
 • paşali1 1 yıl önce Şikayet Et
  Amiin amiiin amiinn
  Cevapla
 • Fatih 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah sizi başımızdan eksik etmesin
  Cevapla