TÜM YORUMLAR

Azerbaycan devlet televizyonu duyurdu! Birkaç ülkede vardı, Türkiye'nin sayesinde elde ettik!
Azerbaycan devlet televizyonu duyurdu! Birkaç ülkede vardı, Türkiye'nin sayesinde elde ettik!
DÜNYA
25 Mart 2020, 05:55
Azerbaycan devlet televizyonu duyurdu! Birkaç ülkede vardı, Türkiye'nin sayesinde elde ettik!
Azerbaycan Sağlık Bakanı Oktay Şireliyev, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) ilk tanı testlerini Türkiye'nin aracılığı ile elde ettiklerini bildirdi.
YORUMLAR 40
 • Zafer Arslan 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah bütün Müslüman Türk Devletlerinin ve Pakistan'ın yardımcısı olsun.
  Cevapla
 • Fatih 1 yıl önce Şikayet Et
  Yapma kardeşim...sadece müslümanlar ne demek..Allahın rahmeti sonsuz...?
  Cevapla
 • ali 1 yıl önce Şikayet Et
  bu kamil vehabi .
  Cevapla
 • Kayserili 1 yıl önce Şikayet Et
  Azerbaycan bizim kardeşimiz, zor günde hergünde yanındayız AZERBAYCAN
  Cevapla
 • cerrah 1 yıl önce Şikayet Et
  Azerbaycan la kardeşizde niye en ucuz doğalgazı veren onlar değil
  Cevapla
 • Unyeli 1 yıl önce Şikayet Et
  Kamil sen git ermenistanda yasa
  Cevapla
 • Osmanlı dadaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Can azarbaycan Bizim kardeşimiz dünyada başka kimimiz var bizde ne varsa ikincisi onda olacak başka laf diyene erkek deyildir
  Cevapla
 • zafer 1 yıl önce Şikayet Et
  3 DEVAMI: Şimdilerde başka bir ülke siparişi olan sağlık malzemelerine gümrüklerde el koyan gaspçı devletlerden ibaret AB var. İnsanlığa önce birbirlerinden çaldıkları sağlık malzemelerini iade etmekle başlasınlar. Adamlar İtalya’ya yardım etmedi ta nerelerden Çin yardım ekibi ve malzeme gönderdi, HANİ NEREDE AB. Üstelik Çinin İtalya’ya gönderdiği yardım malzemesini başka bir AB ülkesi bu malzemelere benim ihtiyacım var diye gasp etti, AHA SİZE AVRUPA, AHA SİZE AVRUPA BİRLİĞİ. Şimdi bol bol seyredin Almanya’daki Türk düşmanı videolarını ve Türkiye’yi karalamaya devam edin. İmansız, Türk düşmanı HAİNLER.
  Cevapla
 • zafer 1 yıl önce Şikayet Et
  2 DEVAMI: Bakın bakalım Avrupa’da, Amerika’da insana değer var mı, Bir korona tahlili için vatandaşından 37 bin dolar isteyen ve yoksa öl diyen Amerika mı insana değer verecek. Yoksa 70 yaş üstündekileri değil de gençlere tedavi uygulayarak onları kurtarmaya çalışan Avrupa mı insana değer verecek. Hangi istihbaratın ajanı olduğu belli olmayan bir dinsizin Almanya’dan yüklediği videolarla Türkiye’yi karalıyordunuz, hadi şimdi savunun Avrupa’yı. İnsan hakları yerlerde, sosyal devlet bitmiş, hatta artık o övündükleri kanun devleti bile değiller artık. Zaten belliydi yemek yedikleri masada karısının hesabını dahi ödemeyen milletin ne birliği olacaktı ki.
  Cevapla
 • zafer 1 yıl önce Şikayet Et
  1) Görün bunları Alman hayranı soysuzlar. Her gün Almanya’da yayın yapan Murat isimli bir dinsiz imansız Peygamber düşmanının Türkiye’yi karalayan videolarını izleyen hainler bunları görün. Almanya bile yurt dışındaki vatandaşlarına sahip çıkmazken Türk devleti hepsini birer birer topladı, hatta komşu dost ülkelerin vatandaşlarını bile topladı. Öyle Türkiye’de meyve şu fiyat, Almanya’da bu fiyat yok efendim araba şu fiyat Türkiye’de çok pahalı demekle olmuyor. BÜYÜK DEVLET OLMAK VATANDAŞINI ÖLÜME TERK ETMEMEKTİR. Devletimizle gurur duyuyoruz. PARASI ÇOK DEĞERLİ OLDUĞU İÇİN DEĞİL İNSANINA DEĞER VERDİĞİ İÇİN.
  Cevapla
 • VATANDAŞ 1 yıl önce Şikayet Et
  Azerbaycan değil, Doğu Türkiye
  Cevapla
 • yalnız kurt 1 yıl önce Şikayet Et
  Azerbaycan bizim vatanımız bizim ülkemiz fark etmez bizde olan bir şeyin onlarda da olması gerekir.
  Cevapla
 • vatan 1 yıl önce Şikayet Et
  Tek devlet tek millet kardeşimize can feda
  Cevapla
 • yüksel korkmaz 1 yıl önce Şikayet Et
  bay kamil sen ne dedigini bilmiyorsun ya da sen türk degilsin ne o senin gardasin o zaman ermeni ya da yahudimi ya da sen gardasligin ne oldugunu bilmiyorsun
  Cevapla
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Işte yıllardan beri anlattığım cehalet örneği bu ve bunun gibi tüm cahil kesimiydi. Sonuç olarak sıfır
  Cevapla
 • Ercan 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah birliğimizi kardeşliğimizi daim eylesin
  Cevapla
 • Çinden solunum 1 yıl önce Şikayet Et
  Çinden solunum cihazı alalım bizim firmalar 250 taneyi 10 yılda yaparlarken çin milyonlarcasını HIZLA yapıp önceden sıraya girenlere dağıtacak.
  Cevapla
 • zafer 1 yıl önce Şikayet Et
  saçmalamışsın ya da art niyetlisin. o dediğin sipariş bir haftada yapılıyor. yerli otogaz sistemleri firması bile yapabilir. Türkiyeyi kabile devleti gibi göstermekle elinize ne geçecek anlamıyorum . Böylelikle mi KK yı iktidar , Antrikotu da Cumhurbaşkanı mı yapacaksınız. Bunlar ucuz numaralar.
  Cevapla