TÜM YORUMLAR

Sevilay Yükselir: Üslubum hatalıydı
Sevilay Yükselir: Üslubum hatalıydı
MEDYA
25 Ocak 2008, 17:25
Sevilay Yükselir: Üslubum hatalıydı
Sudanlılar'la ilgili yaptığı yorumda, 'Çok gerideler. Besmele ile konuşmalarını açıyorlar.' dediği iddiasıyla eleştiri oklarını üzerine çeken Sevilay Yükselir, üslup hatası yaptığını açıkladı.
YORUMLAR 76
 • haluk kılıç 13 yıl önce Şikayet Et
  YÜKSELİR HANIM. Demişsiniz ki\'\'Benim inançlarım çok kuvvetlidir. Bunu kimseyle paylaşmak zorunda değilim. Allah ile benim aramda olan bir şey. İnançları olan birisi olarak böyle bir şeyi kasıtlı olarak nasıl yapabilirim? Besmele çekmek cahilliktir diyerek böyle bir aptallık yapar mıyım?\'\'PEKİ başkalarının ALLAH ile arasındakiler sizi neden ırgalıyor.Ayrıca sende mi gerisin?
  Cevapla
 • ERDEM ESİN 13 yıl önce Şikayet Et
  KABAHAT LAİKÇİ YOBAZ İDEOLOJİDE. İnsanlar; laikçilere şirin görünebilmek veya onların hışmından korunmak için, şifreli konuşuyorlar. Sonra da olduğundan farklı bir tablo ortaya çıkıyor. Usta bir ressamın tablosu üzerinde, bir süpürgecinin, süpürgesini kovaya daldırarak tablo üzerinde yaptığı tahribat neyse, laikçilik ideolojisinin insanların dünyası üzerinde yaptığı tahribat da aynıdır. Kahrolsun laikçilik, yaşasın yaratılışa uygun olan inanç ve sistemler! Bu hatun zata gelince! Kızım kirli suda yüzerek temizlik yapamazsın!
  Cevapla
 • sertaç alıcı 13 yıl önce Şikayet Et
  gecenin bu saatinde. tövbe estağfurullah insanın içi dışına dışı içine çevrilebilseydi keşke ama senin içine bakmaya gerek yok herşey ortada söylediğin söze sahip çık bari adam bu benim düşüncem de neden lafı evirip çeviriyon sen sensin işte acaba hakkında yazılanları merak etme zahmetinde bulundunmu.
  Cevapla
 • Şeyda AŞIK 13 yıl önce Şikayet Et
  Özür beyanında.... Haddi aşan söz söylemiş, özür beyanında açıklama yapmış. Bu da bir erdemdir. İki farklı bakış açısını arka arkaya sıralamış ve doğal olarak böyle algıladık. Samimi olduğuna inanıyorum. Kapanmalı artık bu konu.
  Cevapla
 • yorumcu abuzer 13 yıl önce Şikayet Et
  yazıklar olsun. her haberde alakalı alakasız Fetfullah Hocaefendiyi eklemek durumundamısınız.Bu nu haber 7 nin kasıtlı olarak verdiğini düşünüyorum.Sadece bu haber le değil bir sürü haberlerle ilgili ;alakalı alakasız hocaefendinin adı geciyor.
  Cevapla
 • islamkalesi com 13 yıl önce Şikayet Et
  Sevilay Hanım Orda da Gaf Yapmış . kendini savunan sevilay hanım \"ben sudanı öven bir yazı yazdım\" demiş. O yazıdan şu paragrafa lütfen dikkat edin: Sizin cezalandırma yönteminiz bize göre çok ilkel. Porno film seyreden ya da alkol alan insanları kırbaçlıyorsunuz! Bize benzemek istemenizi çok olumlu bir yaklaşım olarak görüyorum ama sizin bu benzerliği yakalamanız için en başta Şer’i düzenden vazgeçmeniz lazım … “Doğrusunuz…Kendimizi değiştirmemiz lazım. Besmele hakkındaki yorumunu bilinçli yaptığının bence delili bu paragraf. Affedilmez
  Cevapla
 • Koma ALEMDAR 13 yıl önce Şikayet Et
  Sayın editör. Yaw allah rızası içinde bir yorumumu yayınla.Emeğe saygı göster.Biz yorum yazıyoruz sağolsın sen biizm yorumları atıyosun bi köşeye.Ayıptır yaw.
  Cevapla
 • tarık zafer 13 yıl önce Şikayet Et
  bak sen. bakın ama amcaları.dini duyguları da çok yoğunmuş.her işine besmeleyle başlarmış.tabi bu ALLAH la kendi arasındaymış.hatta belki babannesi başörtü bile takıyodur.(çünkü hep öyle derler)yani daha ne yapsın kadıncağız??gaza gelmiş,ağzından kaçırmış bi kez.büyütmeyin bu kadar canım.hem biz nelerini görmedik ki.bu yıl yine hac mevsimi kurban bayramına rastladı diye şaşıranlar,gösteriş olmasın diye evinde cuma namazı kılanlar,başörtüsü sümer fahişelerinin kıyafeti idi diyenler(bu günkü fahişelerin kıyafeti ne
  Cevapla
 • Hasan Başkan 13 yıl önce Şikayet Et
  ..... Ya anlayamadim yıllarin gazatecisi konuştukca batiyor vallahı
  Cevapla
 • tekin126 13 yıl önce Şikayet Et
  hadı ordan . cesaretım yok millete karşi çıkmaya demıyosunda
  Cevapla
 • ahmet altunöz 13 yıl önce Şikayet Et
  . Sevilay hanım postal yalamadan fırsat buldukça arada böyle saçmalıklarda yapıyor ne yapsın garibim başka bişe beceremiyor...
  Cevapla
 • iskender tokel 13 yıl önce Şikayet Et
  bunlar hep böyle. ya bu insanları gördükçe okudukça iyice zıvanadan çıkıyorum. gerilik tabirine bak ya. yaptığınız yorum da bu kadar olur zaten. özürü de kabahatinden beter. Hurriyet gazetesinin yaptığı ankette belli zaten nasıl bir meslek etiğine sahip oldukları.\"sizce başbakan batının ahlaksızlığı derken başı açık kadınlarımı kastetti?\" bunlara verilecek tek cevap. biz göbeğimizi kaşımıyoruz. siz bizim onur, şeref ve inancımızı kaşıyorsunuz. şimdi biri bana cevap versin. toplumdaki huzur ve barış ortamını kim bozuyor?
  Cevapla
 • kadir öztürk 13 yıl önce Şikayet Et
  Gözler Yalan Söylemez!. Oldum olası bu spikerden nefret ediyordum.Bu son seviyesizliği olur inşallah!
  Cevapla
 • taymaksh 13 yıl önce Şikayet Et
  Her Şeyin En Doğrunu Yine ALLAH(c.c.) Bilir. Dediğin gibi o sen ve ALLAH(c.c.) arasındadır.Ne kadar inançlı olduğun bizi ilgilendirmez.Ama sarfedilen o söz bizi rahatsız eder ve üzer... ALLAH hidayet versin
  Cevapla
 • yavuz selim kahraman 13 yıl önce Şikayet Et
  o zaman. yarın ilk işin bu programa tekrar çık ve herkesin önünde bismillahirrahmanirrahim diyerek konuşmaya başla bizde seni affedelim
  Cevapla