TÜM YORUMLAR

Dünyada maske savaşı kızıştı! Dünya devi ülkeler biribirine girdi
Dünyada maske savaşı kızıştı! Dünya devi ülkeler biribirine girdi
DÜNYA
04 Nisan 2020, 23:30
Dünyada maske savaşı kızıştı! Dünya devi ülkeler biribirine girdi
Covid-19 virüsü Tüm dünyada hayatı kabusa çevirdi. Koronavirüs krizi nedeniyle dünyada şu günlerde en çok aranan ürünler maske, dezenfektan ve solunum cihazları. Birçok kişinin ölümüne sebep olan koronavirüs salgınına karşı maske ihtiyacını gidermek isteyen ülkeler arasında büyük maske savaşı başladı.
YORUMLAR 128
 • Akif 4 ay önce Şikayet Et
  Bizde durum farklımı 25den satıyor.toptancıların şişirdiğini söylüyorlar
  Cevapla
 • hasan 4 ay önce Şikayet Et
  artık hepsi birbirine düştü birbirini yiyor şükürler olsun ama yetmez daha fazla
  Cevapla
 • emekçi 4 ay önce Şikayet Et
  maske birden zorunlu oldu, hiç bir yerde bulamadı,migrosta tanesi 35 tl ye buldum ihbar ediyorum,1 tl lik maskeyi 35 tl ye satıyorlar.
  Cevapla
 • EFE 4 ay önce Şikayet Et
  bizim ülkemizde de maske soyguncuları var bir maskeye 10 tl istiyorlar kasalarını doldurma derdine düşmüşler devletimiz bunlara fırsat vermesin hepsinin yüzüne tükürmek istemiyorum
  Cevapla
 • Hakan 4 ay önce Şikayet Et
  Davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş, uzaktan baya bi medeni çağdaş uygar bilmem ney görünüyordu batı. Virus maskeleri düsürdü (aslında tersi :P) yok super güçmüş yok bilmemney çağırın avangersı virusu yoketsinler.
  Cevapla
 • öneri 4 ay önce Şikayet Et
  batıda pandemi çok kötü yönetiliyor. adamların atyapısı var üretimi başlatmak yerine çinden ithal etme yarışındalar. Reis de fabrikalara emir verip istediği ekipmanı ürettirebilir. Vestel de dahil olmalı veya edilmeli solunum cihazı ve tıbbi ekipman üretimine.
  Cevapla
 • Gurbetci AK-BOZ KURT 4 ay önce Şikayet Et
  Hollandada yasiyorum ve burda doktorlar hangi hastalar tedavi edilecek hangisi edilmeyecek kendileri belirliyor. Kansersen tedavi edilmeyeceksin, kronik hastaysan edilmeyeceksin. Saglikliysan tedavi edilme onculugun var. Neyazikki bir Turk bayani asagi yukari 25 yasinda korona tespit edildi ailesinde yok ama evinde dur dedi kadin annesiyle babasiyla kardesiyle ayni evde ve onlar temiz. Insan seciyorlar. Durum cok vahim. Bu belirtmis oldugum rtl4kanalinda yayinlandi. Turkiyemizin kiymetini bilin Allah cc Turkiyemizin yardimcisi olsun. Bolbol Turkiyemize ve Ummete guzel Dualar edin.
  Cevapla
 • 58 34 4 ay önce Şikayet Et
  biz o kadar dua ettik ki yıllarca Allahü tealaya bunları birbirine düşürsün diye ve nihayet mazlumların yakasından düştüler dünyanın bütün mazlumları sevinmiştir
  Cevapla
 • vatan sever 4 ay önce Şikayet Et
  onlar rahat konforlu günlerin MEDENİSİ, DEMOKRATI tiplerdir. mevlananın uysal uysal yatan köpekler ne güzel duruyor diyen kişiye önlerine bir kemik at da uysallıklarını gör, dediği gibi bunlar da zor zamanlarda GENETİK VAHŞİLİKLERİNİ gösteriyorlar.
  Cevapla
 • MASKE DÜŞTÜ 4 ay önce Şikayet Et
  Ve uygar batının gerçek yüzü bir kez daha ortaya çıktı, YDT, yankesici devletler topluluğu.
  Cevapla
 • Yankesici devletler! 4 ay önce Şikayet Et
  O onunkini çalıyor, diğeri öbürünün..Yok böyle bi şey!..Traji komik bir hal..Uzaya adam gönderiyorsunuz, nükleerler yapıyorsunuz 50 kuruşluk bir maske mi üretmekten acizsiniz?.Uygar batının düştüğü son hal.
  Cevapla
 • Reis C* 4 ay önce Şikayet Et
  KISACA DÜNYA da DÜZEN BOZULDU bundan sonra Devletler arasında güven bunalımı yaşanır artık...
  Cevapla
 • yiğido 4 ay önce Şikayet Et
  Maalesef Ülkemizde fırsatcılar görev başında. Bizde var ama çok pahalı. Devlet Büyüklerimizden market zinciri olan büyük mağazalarda maske satışını bekliyoruz.
  Cevapla
 • bayram 4 ay önce Şikayet Et
  vay medeni hırsızlar vaaay
  Cevapla
 • Altaylar 4 ay önce Şikayet Et
  Hristiyanı eleştirmeye gerek Yok, bizdeki fırsatçılarda müslüman, en azından biz öyle biliyoruz. 25 kuruşluk maskeyi 3-6 TL ye satıyorlar. Şahsiyetsin ne dini nede milliyeti var
  Cevapla